Moje príbehy

Projev svou tvořivost
Odpovědět
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Moje príbehy

Příspěvek od batman12 »

Ten koho nikto necakal je Herbert ze? :DD ;)
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje príbehy

Příspěvek od Lilly49221 »

batman12 píše:Ten koho nikto necakal je Herbert ze? :DD ;)
Ty ho čakáš.Napísala som že ho nikto nečakal.Herberta by očakával každý ;) ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje príbehy

Příspěvek od Lilly49221 »

HERBERT SA VRACIA-3.čASť

„KLUTZY!“,zakričali všetkci naraz.Klutzy nepríjemne zaškrípal klepetami.Nejake bliele chlpaté ruky ho odsunuli.Bol to Herbert. „HAHAHA!!!Mám Vás! Už mi neutečiete!!!" Všetci sa len nechápavo pozerali do obrazovky. „HAHA!!!Vy primitívne stvorenia! Určite nechápete môjmu plánu...HAHA!!!!!!!Ja Club penguin nezničím,to VAŠI pufflovia!“ Pri slovách VAŠI PUFFLOVIA sa každý zachvel.žeby ich vlastný pufflovia zničili CP?Zem sa stále silnejšie otriasala.Herbert a Klutzy sa stále nepríjemne chichotali.Každý sa obával čo sa daľej stane. „Herberta sme porazili 1.krát,porazíme aj druhý!“,vyhlásila FlorinQa. „Hm?“ Herbert začal trochu pochybovať. „áno! Áno!“ Všetci začali kričať.Herbert od zlosti TV vypol. „Ale čo teraz?“ Nemôžeme ísť preč, pufflovia nás rozvalcujú“ spýtal sa Majkl.Nikto však neodpovedal lebo nikto nevedel odpoved.Majkl nazrel cez okienko.Vonku to vyzeralo hrozne.Stoličky pred Cafe boli pováľané,dvere vyvalené,Gift shop úplne rozhádzaný,z night clubu bola počuť slabá hudba ktorá neustále sekala. „Ale ved... predsa.. si nás pufflovia... musia pamätať!“ povedal si Majkl.Skúšal otvoriť okienko ale nedalo sa mu.Rozhodol sa že zíde dolu. „čo to robíš?, zarazila sa FlorinQa. „Idem zachrániť CP!“,odpovedal s preglgnutím Majkl. „čo? Tam vonku??!!“ „Hej...“ „Počk...“Majkl už však stihol odísť. „...aj“ odpovedala si smutne FlorinQa. „čo chce robiť? Zbláznil sa?!“ pýtala sa sama seba FlorinQa.

„Blacky!!!Violet!!! Snowik!!!Greeny!!!Rosy!!! „Vykrikoval mená svojich pufflov.Nedostal však žiadnu odpoved.Všade bolo ticho ktoré sa o malý okanih prerušilo. „Počkaj!“,ozvalo sa za ním.Bola to FlorinQa. „pôjdem s tebou“!Majkl a FlorinQa kráčali cez CP.Všetko bolo totálne zničené. „čo všetko môžu napáchať malinký pufflovia...“, povedal si pre seba Majkl. „Musia predsa niekde byť...“, povedala FlorinQa.O malú chvíľku sa pred nimi zjavilo niečo čierne.Utekalo to cez skivillage a do EPF.FlorinQa a Majkl to sledovali.Už už boli v EPF ale dvere sa pred ich zobákom zabuchli. „hm,nedajú sa otvoriť.“ Mikal s dvermi Majkl. „môžeme sa tam skúsiť transpotrovať.“ Navrhla FlorinQa. „OK“ kývol na súhlas Majkl.O malú chvíľku sa ocitli v EPF.Mali štastie ocitli sa v kúte takže ich nikto nezbadal.Pri stole sedel Herbert a Klutzy.Okolo nich sa motali pufflovia.Vyzeralo to že Herbert kreslí nejaký plán. „čo urobíme?“ spýtala sa FlorinQa. „neviem ja fakt neviem...“ odpovedal smutne Majkl.Vyzeralo to úplne beznádejne.

Žeby Herbert vyhral?

__________________________________________________________

pokračovanie

EDIT:upravovala som pravopisné chyby
Obrázek
FlorinQa
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 370
Registrován: úte 27. dub 2010 18:35:33

Re: Moje príbehy

Příspěvek od FlorinQa »

Super :D :DD
caterpie99
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 158
Registrován: stř 26. kvě 2010 14:56:12

Re: Moje príbehy

Příspěvek od caterpie99 »

skvely!
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje príbehy

Příspěvek od Lilly49221 »

caterpie99 píše:skvely!
Sorry písala som že budeš v daľšej časti ale niesi, nemala som ťa kam dať
PS: a dakujem FlorinQe aj tebe ;)
Obrázek
caterpie99
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 158
Registrován: stř 26. kvě 2010 14:56:12

Re: Moje príbehy

Příspěvek od caterpie99 »

nevadi pockam na dalsi dil ;) ;)
clock-e
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 3
Registrován: ned 04. črc 2010 8:45:34

Re: Moje príbehy

Příspěvek od clock-e »

aku tu mate sarvatku preto, co som napisal... ok, lilly odstranujem, no prosim ta...

sprav dalsie coolove casti, hej?
Naposledy upravil(a) clock-e dne úte 06. črc 2010 18:27:18, celkem upraveno 1 x.
ajo33766

Re: Moje príbehy

Příspěvek od ajo33766 »

clock-e píše:je to trapne vacsiu traposinu som tu este necital

a otazka pre lilly: nwm, ci si pricapena alebo co ale tolko chyb nenarobi ani moj sest rocny brat

je mi z toho na "zvraceni"

este jedna otazocka pre lilly: kedy s tymi trapnostami skoncis? zaberas priestor v dokumentoch

a este jedna otazocka: od koho si tie pribehy skopirovala? videl som tu dost podobne tvojim, takze nwm, nwm, falosna slava?? ;) radsej to zrus aby ti z tych wolovin nepukla kebula
No ved hej,a ty si gramaticky majster,mas 1 prispevok,cize nic nevies napisat,nwm neni spisovne,kebula?wolovin?A co takto inspirace z ostatnich pribehoch?A nahodou pise dobre veci :P
clock-e
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 3
Registrován: ned 04. črc 2010 8:45:34

Re: Moje príbehy

Příspěvek od clock-e »

:DD :DD :DD :DD :DD :DD
Naposledy upravil(a) clock-e dne úte 06. črc 2010 18:27:46, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět