Moje príbehy

Projev svou tvořivost
Odpovědět
Ocean725
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 50
Registrován: ned 20. čer 2010 16:55:14

Re: Moje príbehy

Příspěvek od Ocean725 »

clock-e píše:zamysli sa, oki?? ;)
v tvojom prispevku si priznal, ze som gramaticky majster. za to vdaka.

dalej si urcite jeden z tych zufalcov, co tie jej pribehy cita. uprimne ta lutujem, skor, nez ich zacnes citat si urcite das tabletku proti spanku

si ubohy az to boli...

rovnako ubohy su aj ti, co citaju tie pribehy

otazocka: ake lieky si davate, aby ste od nudy nezdochli pri tych pribehoch?
Buď ticho ty máš čo hovoriť! Ani písať nevieš a nezávid tak napíš niečo ty a neurážaj
Ahojte na cp se jmenuji Ocean725 a jsem member ještě na měsíc kdo chce dám si vás do kámošů
ajo33766

Re: Moje príbehy

Příspěvek od ajo33766 »

Clock-e ci jak sa volas,modli sa aby to necitali admini co si napisal,a urcite si zufalec co to sem napisal,ani nevie co je to za hru,a ano jasne ze su tam chyby a je to detske,je to web pre deti a vsimni si ze lilly ma 11 rokov cize nebude pisat ako ucitelka pravopisu vysokej skoly...Nevravim ze niesom dieta aj ja,ja to chcem len podotknut... ;) Najpr sa zamysli co napises,a 3x si precitaj ci to mas spravne aj ty... :DD
Ocean725
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 50
Registrován: ned 20. čer 2010 16:55:14

Re: Moje príbehy

Příspěvek od Ocean725 »

Suhlas
Ahojte na cp se jmenuji Ocean725 a jsem member ještě na měsíc kdo chce dám si vás do kámošů
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje príbehy

Příspěvek od Lilly49221 »

:/ :I :/ :I :/ :I

Bud radšej ticho! ak sa ti to nepáči,tak sem nič písat nemusíš.Ostatným sa tie príbehy páčia (asi ;) tak ich a mna nechaj

prosila by som ak by to niekto niketo vymazal a další príbeh neviem kedy bude teraz som na prázdninách tak nemám čas písat
Obrázek
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Moje príbehy

Příspěvek od batman12 »

Presne tak clock-e najskor sa zamysli co napises a vazne by si sa mal modlit aby to necitali admini!
P.S. Lilly alebo iny aj ja ta mozeme udat :P :P :P
Šaman
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 963
Registrován: úte 13. dub 2010 19:59:06
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje príbehy

Příspěvek od Šaman »

clock-e píše:je to trapne vacsiu traposinu som tu este necital
Zebyriane, když chceš někoho kritizovat, tak to příště udělej pod svým jménem a nezakládej si na to falešný účet na fóru. "nastvany"
ajo33766

Re: Moje príbehy

Příspěvek od ajo33766 »

Šaman píše:
clock-e píše:je to trapne vacsiu traposinu som tu este necital
Zebyriane, když chceš někoho kritizovat, tak to příště udělej pod svým jménem a nezakládej si na to falešný účet na fóru. "nastvany"
Ale co to?Zebryrian?To je prekvapko kritizuje konkurenci...I on pise dobre pribehy ale Lilly ich ma lepsie,a aspon ich nekritizuje a ak sa pozres ocenila aj tvoje,pekne si se vyfarbil...
Zebyrian
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 13
Registrován: stř 14. dub 2010 17:21:17

Re: Moje príbehy

Příspěvek od Zebyrian »

Pána Boha... Kto ja ešte nebudem? Samotná Lilly? :/
Dobre, tak som nadával v shoute (pardon) ale ja som SEM nič nepísal! Šaman, prečo sa s každou vecou obraciaš na MŇA? Lilly je moja naj kamarátka! Máš pocit, že by som svojej naj kamarátke písal také oné? Aký máš na to dôkaz? Nie, nebudem sa zbytočne rozčuľovať, lebo nemám nad čím. Je mi to jedno, lebo som to vôbec nespravil. Pokiaľ nemáš koho obviniť, nemusíš to vešať hneď na mňa. Vďaka!
Šaman
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 963
Registrován: úte 13. dub 2010 19:59:06
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje príbehy

Příspěvek od Šaman »

Zebyrian píše:Pána Boha...
Zbytek do SZ.
ajo33766

Re: Moje príbehy

Příspěvek od ajo33766 »

Zebyrian píše:Pána Boha... Kto ja ešte nebudem? Samotná Lilly? :/
Dobre, tak som nadával v shoute (pardon) ale ja som SEM nič nepísal! Šaman, prečo sa s každou vecou obraciaš na MŇA? Lilly je moja naj kamarátka! Máš pocit, že by som svojej naj kamarátke písal také oné? Aký máš na to dôkaz? Nie, nebudem sa zbytočne rozčuľovať, lebo nemám nad čím. Je mi to jedno, lebo som to vôbec nespravil. Pokiaľ nemáš koho obviniť, nemusíš to vešať hneď na mňa. Vďaka!
E-mailova adresa neni dokaz?Alebo IP Adresa?Aj ked porovname skladanie viet a chyby nesedi to na teba ale ak ma IP Adresu a E-mail su jasnejsie dokazy...
Naposledy upravil(a) ajo33766 dne úte 06. črc 2010 18:18:43, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět