Moje príbehy

Projev svou tvořivost
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Moje príbehy

Příspěvek od Lilly49221 »

Bol normálny penguinsky deň. Lilly s kamarátmy tučniakmi išli na iceberg že sa ho pokúsia prevrátiť.Boli tam už celkom dlho.Lilly to prestalo baviť tak sa vyhovorila že zabudla nakŕmiť pufflov.Ked sa ale opäť vrátila na iceberg, nikoho tam nevidela.Bol tam len jeden tučniak.Lilly sa ho spýtala: „kde sú všetci?“ Tučniak odpovie: „Iceberg sa prevrátil a oni padli do mora“ Lilly bola neštastná, rozhodla sa že ich zachráni, ale sama???Smútila vo svojej igloo a rozmýšľala čo podnikne.Zrazu sa pri nej objavili dvaja tučniaci. „Ahoj Knedlik,ahoj Anorijet“Povedala smutne. „čo sa stalo?“ spýtala sa Knedlik.Lilly im všetko vyrozprávala a aj Knedlik a Anorijet zosmutneli.Rozchodli sa že pôjdu za Garym, ten im určite pomôže.Anorijet hovorý Garymu: „Slovenský a Český tučniaci sú v mori u icebergu!čo ked sa utopia? Čo budeme robiť?“ Gary odpovedá: „Chodte cez Aqua Grabber do vody.Možno ich nájdete.“ Všetci sa hned vybrali. Lilly išla prvá, Anorijet a Knedlik ju čakali na icebergu.“Lilly je nejako dlho preč.“Hovorý Knedlik.“Mali by sme ísť za ňou.“Anorijet súhlasne prikývol.Išli čoraz hlbšie a zrazu začuli chrápanie.Videli obrovskú mušlu v ktorej bola Lilly a aj ostatný tučniaci.Knedlik hned niečo podnikla.Zobrala kameň a chcela ho hodiť do mušle a vyslobodiť kamarátov.Ale zrazu prišla malá orandžová ryba a vrazila do ponorky Knedlik.Tej kameň spadol do priekopy.“ááááách! čo teraz len urobíme.“ Povedal smutne Anorijet.“Hlavne sa musíme vynoriť lebo nám vybuchnú ponorky“ povedala Knedlik.Išli do Anorijetovej igloo kde sa snažili rozmýšlať.Anorijet behal dookola svojej igloo a Knedlik sa hrala s jeho puffalmi.Ked Knedlik videla ružového puffla hned jej niečo napadlo.Zobrala ružového puffla a vrátila sa do Aqua Grabber.Anorijet si to nevšimol a v igloo zostal.Knedlik a ružový pufffal išli k mušle.Tá stále chrápala. Ružový puffal niečo zamrmlal ako: sezam otvor sa! Ale vo vode to bolo zle počuť.Mušla otvorila ústa všetci tučniaci rýchlo vyšli hore pokým sa mušla zase nezatvorila.Knedlik povedala“dakujem ti ružový puffal že si zachránil mojich kamarátov!“ Ružový puffal sa len usmial.Všetci sa vrátili do Anorijetovej igloo a rozprávala o tom čo sa stalo ešte do ráno....

Neviem či je to dobré ohodnote ;)
Naposledy upravil(a) Lilly49221 dne pon 07. čer 2010 15:03:55, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Anorijet
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 427
Registrován: stř 14. dub 2010 14:49:45

Re: Moje príbehy

Příspěvek od Anorijet »

Je to super.
ObrázekSoutěže:
Liga sleed racing-Vedu
Find four-Vypadl jsem v play off
Liga card jitsu-Vypadl jsem ve skupin
Penguin miss-Vedu
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Moje príbehy

Příspěvek od batman12 »

Super ale máš tam vela chýb.
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje príbehy

Příspěvek od Lilly49221 »

batman12 píše:Super ale máš tam vela chýb.
Newa ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje príbehy

Příspěvek od Lilly49221 »

Už pracujem na dalších... ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje príbehy

Příspěvek od Lilly49221 »

Batman,Majkl a FlorinQa boli v EPF.Práve úspešne dokočili 11 misiu.Radovali sa z toho lebo mali okuliare po ktorých veľmi túžili.O malú chvíľku akoby zahrmelo.Všetko sa začalo otrasať akoby bolo zemetrasenie.Otriasali sa aj penguini.Prestalo to.Majkl otvoril oči a čo vidí-všetko v EPF je zničené.Ked vyšiel z EPF tak nielen EPF ale celé CP bolo po zemetrasení.Batman povedla:“Zemetrasenie? V CP?!“ Ako to povedal pripadalo mu to ešte divnejšie.FlorinQa rozhodla:“ podme za Garym, ten nám určite povie čo sa stalo.“ Išli do jeho igloo ale bolo zamknuté.Pozreli sa cez okno.V igloo vidia Garyho a ..... Herberta!!!Gary bol priviazaný o stoličku a Herbert sa vedla neho nahlas chichotal.Samozrejme nechýbal ani Klutzy.“Musíme niečo podniknúť“-povedal Majkl potichu.Ostatný súhlasne prikívli.“Ale potrebujeme plán!“ povedal Batman.Išli do jeho igloo a rozmýšlali.“Mám nápad. Podte za mnou!“ –povedala FlorinQa.Išly do Majáku odkiaľ zobrali laná a siete.Vrátili späť do Garyho igloo.“A teraz použijeme hlavuJ“-povedal Majkl.Zdvihli Batmana a jeho hlavou chceli vyraziť dvere.Batman zavrel oči a snažil sa nemyslieť na to čo sa s ním stane.Dvere treskli.Herbert sa rýchlo otočil a zakričal:“Ani hnúť!Lebo použijem toto!!! Ukazoval na prístroj .Gary povedal:“Ten prístroj spôsobuje zemetrasenia! Herbert chce znič............“ Herbert dal do úst Garymu svoju chpatú labu aby nemohol rozprávať .Tučniaci hned konali.Skočili na Herberta a snažili sa ho chytiť.Herbert rýchlo naťiahol ruku po prístroji a zároveň mal ruku v Garyho puse.Podarilo sa mu to.Spustil prístroj a zase začalo zemetrasenie.Ked tučniaci otvorili oči, ocitli sa v sieti ktorú doniesli .Herbert sa zase škodoradostne chichotal.“Za pár minút uskutočním svôj plán!Zničím celý Club Penguin...!“ HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

___________________________________________________________________________

Pokračovanie
Obrázek
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Moje príbehy

Příspěvek od batman12 »

Je to super ale na CP sa volam andrejx. ;)
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje príbehy

Příspěvek od Lilly49221 »

batman12 píše:Je to super ale na CP sa volam andrejx. ;)
To je jedno... ;) môžeš byť rád že tam si :)
edit:aj Majkl sa volá na CP inakšie
Obrázek
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Moje príbehy

Příspěvek od batman12 »

Lilly49221 píše:
batman12 píše:Je to super ale na CP sa volam andrejx. ;)
To je jedno... ;) môžeš byť rád že tam si :)
edit:aj Majkl sa volá na CP inakšie
Ano on má 2 účty:Majko3355 a 1majkl6 ;)
caterpie99
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 158
Registrován: stř 26. kvě 2010 14:56:12

Re: Moje príbehy

Příspěvek od caterpie99 »

muzu bejt v dalsim dile pls
Odpovědět