Moje príbehy

Projev svou tvořivost
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje príbehy

Příspěvek od Lilly49221 »

Sorry ale cez prázdniny písať nemôžem.Nemám čas,ikeď na PC som každý deň,ale nie je to dosť času aby som napísala pokračovanie... Daľší príbeh bude-niekedy po prázdninách
Obrázek
janka24
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 615
Registrován: ned 30. kvě 2010 17:06:03

Re: Moje príbehy

Příspěvek od janka24 »

Lilly49221 píše:Sorry ale cez prázdniny písať nemôžem.Nemám čas,ikeď na PC som každý deň,ale nie je to dosť času aby som napísala pokračovanie... Daľší príbeh bude-niekedy po prázdninách
Celý deň? To je málo? A čo je viac? :D
Týždeň?

Obrázek
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje príbehy

Příspěvek od Lilly49221 »

janka24 píše:
Lilly49221 píše:Sorry ale cez prázdniny písať nemôžem.Nemám čas,ikeď na PC som každý deň,ale nie je to dosť času aby som napísala pokračovanie... Daľší príbeh bude-niekedy po prázdninách
Celý deň? To je málo? A čo je viac? :D
Týždeň?
Nemyslím málo ale tak.. každý deň by som napísala nwm koľko záležalo by na tom koľko mám času ale tak ja musím ten príbeh napísať naraz,celý, ináč sa mi to vytratí z hlavy, už teraz neviem o čom som chcela robiť pokračovanie :)
Obrázek
Zebyrian
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 13
Registrován: stř 14. dub 2010 17:21:17

Re: Moje príbehy

Příspěvek od Zebyrian »

Lilly49221 píše:Odbočujeme od témy... prosím adminov alebo moderátorov aby zbytočné príspevky vymazali ;)
Uch-och... :D Už sú z toho všetci na nervy.

Odkaz pre tých tĺkov, čo si myslia, že som clock-e:

Len preto, že som vypisoval v shoute či čo je to, si myslíte že - jasné, to je on. Ďakujem za pozornosť, no nie. Opakujem stý krát, že ten clock-e nie som. Takže s tým prestaňte, bľačíte tu o tom ako 5-ročné deti, čo je hlúpe a dosť mešubery. Vôbec ma nepoznáte. Neviete o mojej povahe či mene. O spôsoboch. Nie. Myslím, že ak to chcete samostatne rozoberať, vytvorte si vlastnú tému lebo ako vidíte majiteľka je z toho OMDZGBUM :DD .

Odkaz pre Lilly49221:

To čo som napísal, preberieme na Facebooku alebo u mňa (potešila by spoločnosť, mám ten darček, čo som ti sľúbil v zrejme neposlanej správe), lebo admini by z toho zase spravili vedu, keďže mi teraz kontrolujú správy.

Kweta Fricay, svit-kona! :D A Dobrý deň! :D :D :D
ajo33766

Re: Moje príbehy

Příspěvek od ajo33766 »

Dalo sa to vyjadrit aj slusnejsie.A prepac ja nemam pristup k IP Adresam a inym dokazom podla ktorych si bol "pachatel"...Vies,nabuduce sa zamysli co napises pretoze 5-rocne deti?Tlci?Niesu to hrozne nadavky ale da sa to vyjadrit slusnejsie ked si na verejnom fore,ty Tĺk s velkym T :/ :/ ...
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje príbehy

Příspěvek od Lilly49221 »

Zebyrian píše:
Lilly49221 píše:Odbočujeme od témy... prosím adminov alebo moderátorov aby zbytočné príspevky vymazali ;)
Uch-och... :D Už sú z toho všetci na nervy.

Odkaz pre tých tĺkov, čo si myslia, že som clock-e:

Len preto, že som vypisoval v shoute či čo je to, si myslíte že - jasné, to je on. Ďakujem za pozornosť, no nie. Opakujem stý krát, že ten clock-e nie som. Takže s tým prestaňte, bľačíte tu o tom ako 5-ročné deti, čo je hlúpe a dosť mešubery. Vôbec ma nepoznáte. Neviete o mojej povahe či mene. O spôsoboch. Nie. Myslím, že ak to chcete samostatne rozoberať, vytvorte si vlastnú tému lebo ako vidíte majiteľka je z toho OMDZGBUM :DD .

Odkaz pre Lilly49221:

To čo som napísal, preberieme na Facebooku alebo u mňa (potešila by spoločnosť, mám ten darček, čo som ti sľúbil v zrejme neposlanej správe), lebo admini by z toho zase spravili vedu, keďže mi teraz kontrolujú správy.

Kweta Fricay, svit-kona! :D A Dobrý deň! :D :D :D

Ja to s tebou preberiem,teraz tu už s tým nespamujme.
Kweta Fricay ;)
Obrázek
Zebyrian
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 13
Registrován: stř 14. dub 2010 17:21:17

Re: Moje príbehy

Příspěvek od Zebyrian »

Lilly49221 píše:
Zebyrian píše:
Lilly49221 píše:Odbočujeme od témy... prosím adminov alebo moderátorov aby zbytočné príspevky vymazali ;)
Uch-och... :D Už sú z toho všetci na nervy.

Odkaz pre tých tĺkov, čo si myslia, že som clock-e:

Len preto, že som vypisoval v shoute či čo je to, si myslíte že - jasné, to je on. Ďakujem za pozornosť, no nie. Opakujem stý krát, že ten clock-e nie som. Takže s tým prestaňte, bľačíte tu o tom ako 5-ročné deti, čo je hlúpe a dosť mešubery. Vôbec ma nepoznáte. Neviete o mojej povahe či mene. O spôsoboch. Nie. Myslím, že ak to chcete samostatne rozoberať, vytvorte si vlastnú tému lebo ako vidíte majiteľka je z toho OMDZGBUM :DD .

Odkaz pre Lilly49221:

To čo som napísal, preberieme na Facebooku alebo u mňa (potešila by spoločnosť, mám ten darček, čo som ti sľúbil v zrejme neposlanej správe), lebo admini by z toho zase spravili vedu, keďže mi teraz kontrolujú správy.

Kweta Fricay, svit-kona! :D A Dobrý deň! :D :D :D

Ja to s tebou preberiem,teraz tu už s tým nespamujme.
Kweta Fricay ;)
Áááách... OK. A u tej babky si dokedy? To už si sa vrátila s Lučenca či z kade a išla si zas niekam? Ja nemám prehľad, počúvaj :DD !

A ja nespamujem :P
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje príbehy

Příspěvek od Lilly49221 »

Tak dobre.Posnažím sa napísať ďaľší príbeh.čakajte ho nabudúci týžden.dúfam,že si nájdem čas napísať ho
Obrázek
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje príbehy

Příspěvek od Lilly49221 »

Herbert sa vracia: 4.časť(asi)
neviem asi nič moc ale chcela som to ukončiť

„Vrrr“, ozvalo sa vedľa nich. „Blacky!“ zašepkal Majkl“ „Vrrr“, to už bolo silnejšie. „Psst Blacky!“ „Vrrrr!!!“ „Ticho Blacky lebo Herbert nás bude počuť a chytí nás!“ Blacky nasadil urazený pohľad.Už-už chcel zase zavrčať ale Majkl to stihol skôr- „ No tak Blacky, čo si na mňa nepamätáš??? Ved sme najlepší kamoši...“ „Vrrrrrŕrrrr!!!!!!!“ Herbert sa od ľaku strhol. „Klutzy,čo to bolo... hmm asi nejaký zaseknutý PC chod to skontrolovať.“Klutzy odcupkal skontrolovať počítače.Na Blacky...“, Majkl siahol do vrecka - „ Na,zober si to sú tvoje obľúbené-ohnivé bobule.“ FlorinQa sa strhla. „ Ohnivé bobule ??? Chceš aby začal horieť a všetko podpálil či čo?“ FlorinQa to ledva stihla dopovedať,puffle už žúval. „Ups“ , povedal Majkl úplne bezstarostne,ako by sa nič nestalo... „fúcghýupśśssssfúúúbrrrng“ takýto bol zvuk okolia.Okolo EPF lietal ohnivý puffle. „Hmm?“ povedal s údivom Herbert“ ohnivý puffle sa rútil rovno na neho.Ale kým sa Herbrt spamätal,už ležal na zemy.Puffle mu vrazil priamo do tváre z ktorej sa otrazil a pristál v Majklovom náručí.(už samozrejme dohorel). FlorinQa bežala k PC.Na obrazovke bola mapa CP a farebné bodky.Pravdepodobne pufflovia. Jedným stisknutím „vypla“ z pufflov zlostitídu.
„Hehe“ , usmiala sa FlorinQa. „Tak... ja idem nájť mojich pufflov“ A hned zmizla teleportovaním. „ Aj ja..“ povedal si pre seba Majkl.

Penguinske správy: „Pufflovia sú už zase pufflovia.Vo všetkom mal prsty Herbert a Klutzy. Dvaja odvážlivci CP zachránili pred totálnym zničením. Avšak, Herberta sme na mieste činu nenašli...Ani Klutzyho.

__________________________________________________________________________________________

Aký bol dlhý príbeh-Herbert sa vracia?
Po porazení Herberta prešlo už niekoľko rokov.Všetci tučniaci si mysleli že je po všetkom ale mýlili sa....


FlorinQa a Majkl dohrali Find four.Batman hral dance kontest a Gary s caterpiem testovali vynálezy.Bol úplne pokojný deň.Batmana to už nebavilo,išiel do svojej igloo za puffalmi.Hned ked prišiel si všimol že niečo nie je v poriadku.Puffali boli nejaký divný.Vyzerali smutne, nič nechceli jesť a ani na prechádzku nechceli ísť.Batman ihned išiel za Garym a ostatným poslal poštu aby za ním prišli.Ked im všetko povedal,všetci hned išli skontrolovať puffalov.Boli to tak.Aj ich puffalovia boli taký neštastný a skazený.Majklovi dokonca 4 puffalovia utiekli.“Tu niečo nesedí.“,zamrmlal si Batman.“Rockhopper!“ „čo?“ „ Rockhopepr! Je tu! Prišiel!“Kričali od radosti tučniaci.Všetci hned zamierili na pláž a naozaj-bol tam Rockhopper.Sedel pred lodou ale vyzeral nejak smutne.FlorinQa za ním išla zistiť čo sa stalo a pýta sa : „čo sa stalo? Prečo ste taký smutný?“ „fňuk,fňuk, ušiel mi Yaááárrrr!L“ Pri slove Yarr sa skoro rozplakal. „Hm.tu sa určite niečo s puffalmi deje.niečo divné.všetci puffalovia akoby boli na nás naštvatý a ušli.“, hovoril si pre seba Majkl.FlorinQa išla do svojej igloo puffalov pre istotu skontrolovať.Ked tam prišla, bola v šoku.Aj jej utiekli všetci puffalovia.A nielen ona ale aj všetci ostatný boli v šoku ked vo svojej igloo nenašli žiadneho puffala. „Ale.. to... pre... prečo..??Ve...ved to... to ... to niééééé!“ Všetci boli hrozne neštastný.chceli ísť do obchodu si puffalov kúpiť ale predavačka len neštastne odpovedala: „žiadny puffalovia niesu. Všetci nám utiakli do posledného.“ Všetci sa okamžite vybrali za Garym.Všetko mu povedali a on hned išiel do svojej igloo skontrolovať svojich puffalov.vrátil sa s neštastnou tvárov a len smutne povedal: „Moji... sú tiež preč.“ „čo budeme robiť?“ každý si tú otázku v duchu opakoval a čakal kým si sám odpovie......Všetci odišli do svojich igloo pretože aj tak nemali čo robiť.nakoniec sa rozhodlo že sa pôjde do igloo FlorinQi.Sadli si na gauč a rozmýšlali čo budú robiť.Zrazu niekto zaklopal na dvere.FloinQa išla ihned otvoriť.Ale ked otvorila nikto tam nebol.Videla iba veľkú krabicu.Batman a Majkl jej išli pomôcť lebo krabica bola ťažká.Ked ju otvorila zachytil ju druhý šok.V krabici boli jej puffalovia.Všetkých hned zobrala na ruku a vyobímala ich ale puffalovia akoby ju ignorovali.Majk a Batman sa hned rozbehli do svojich igloo a tiež tam našli svojich stratenímch puffalov.Ale puffalovia vyzerali ešte horšie ako predtým akoby boli nemý. „Ale to je jedno“,povedal Majkl a sadol si na gauč.Zapol televízor.Práve dávalai penguinske správy: „ Dobrý deň vážný občania! Sú tu ako vždy-Penguinske správy!Horúce novinky: Do mesta sa nečakane vrátili puffalovia po tom čo nečakane zmizli.Ale puffalovia akoby neboli v poriadku.Jedného tučniaka jeho biely puffal-Snowko silno pohryzol a tučniak musel byť prenesený do nemocnice.Puffala si odniesom profesor Gary ktorý zistil niečo neuveriteľné: „ Našiel som v krvi puffala látku-zlostitídu.Tento test som zopakoval ešte pri 9 puffaloch.Všetci mali tie isté výsledky.A teraz počasie: dnes jasno, krásny deň na prechádzky s puffalmi!“Majkl vypol televízor.Pohľadom mieril na svojich piffalov ktorý naštasie spali.okamžite sa vybral za Batmanom a FlorinQou.FlorinQu stretol v kaviarni: „ Ahoj! Ahoj. čo sa stalo vyzeráš nejak smutne.Ak si pozeral penguinske správy... Tak ten tučniak koho pohryzol puffal bol Batman. Och...“,vzdychol si smutne Majkl. „ čo sa to len stalo s tými puffalmi že sú taký zlí? Ved vždy boli taký milí...“ Jeden tučniak-zjavne vedúci povedal: „ prepáčte ale zatvárame kvôli útoku puffalov.“ „útok puffalov???“Majkl a FlorinQa sa pozreli cez okno.Vonku videli ako tučniakov nahánajú puffalovia. „Och tatedo neprejdete. Chodte sa skovať do book roomu.“ Povedal vedúci.Všetci vyšli po schodoch.Niektorý išli hrať mancalu,iný si čítali knihy ale Majkl a FlorinQa len neštastne sedeli na gauči.Vedúci zapol televízor: „ penguinske správa: útok puffalov! Tučiaci len vykrikujú: Sú všade! Nedá sa pred nimi ujsť!!!“ Gary vyhlásil 3.stupeň ohrozenia a varuje tučniakov aby sa skovali na bezpečné miesto kde sa puffalovia nedostanú.“ Majkl znechutene televízor vypol a vyhlásil: „ Musíme niečo urobiť! Hádam sa nejdete pred nimi skovávať! musíme ich zastaviť! Kto ide so mnou?na jeho prekvapenie , nikto sa neprihlásil.Dokonca ani FlorinQa.Zrazu sa televízor sa sám od seba zapol a objavil sa tam niekto koho nikto nečakal....„KLUTZY!“,zakričali všetkci naraz.Klutzy nepríjemne zaškrípal klepetami.Nejake bliele chlpaté ruky ho odsunuli.Bol to Herbert. „HAHAHA!!!Mám Vás! Už mi neutečiete!!!" Všetci sa len nechápavo pozerali do obrazovky. „HAHA!!!Vy primitívne stvorenia! Určite nechápete môjmu plánu...HAHA!!!!!!!Ja Club penguin nezničím,to VAŠI pufflovia!“ Pri slovách VAŠI PUFFLOVIA sa každý zachvel.žeby ich vlastný pufflovia zničili CP?Zem sa stále silnejšie otriasala.Herbert a Klutzy sa stále nepríjemne chichotali.Každý sa obával čo sa daľej stane. „Herberta sme porazili 1.krát,porazíme aj druhý!“,vyhlásila FlorinQa. „Hm?“ Herbert začal trochu pochybovať. „áno! Áno!“ Všetci začali kričať.Herbert od zlosti TV vypol. „Ale čo teraz?“ Nemôžeme ísť preč, pufflovia nás rozvalcujú“ spýtal sa Majkl.Nikto však neodpovedal lebo nikto nevedel odpoved.Majkl nazrel cez okienko.Vonku to vyzeralo hrozne.Stoličky pred Cafe boli pováľané,dvere vyvalené,Gift shop úplne rozhádzaný,z night clubu bola počuť slabá hudba ktorá neustále sekala. „Ale ved... predsa.. si nás pufflovia... musia pamätať!“ povedal si Majkl.Skúšal otvoriť okienko ale nedalo sa mu.Rozhodol sa že zíde dolu. „čo to robíš?, zarazila sa FlorinQa. „Idem zachrániť CP!“,odpovedal s preglgnutím Majkl. „čo? Tam vonku??!!“ „Hej...“ „Počk...“Majkl už však stihol odísť. „...aj“ odpovedala si smutne FlorinQa. „čo chce robiť? Zbláznil sa?!“ pýtala sa sama seba FlorinQa.

„Blacky!!!Violet!!! Snowik!!!Greeny!!!Rosy!!! „Vykrikoval mená svojich pufflov.Nedostal však žiadnu odpoved.Všade bolo ticho ktoré sa o malý okanih prerušilo. „Počkaj!“,ozvalo sa za ním.Bola to FlorinQa. „pôjdem s tebou“!Majkl a FlorinQa kráčali cez CP.Všetko bolo totálne zničené. „čo všetko môžu napáchať malinký pufflovia...“, povedal si pre seba Majkl. „Musia predsa niekde byť...“, povedala FlorinQa.O malú chvíľku sa pred nimi zjavilo niečo čierne.Utekalo to cez skivillage a do EPF.FlorinQa a Majkl to sledovali.Už už boli v EPF ale dvere sa pred ich zobákom zabuchli. „hm,nedajú sa otvoriť.“ Mikal s dvermi Majkl. „môžeme sa tam skúsiť transpotrovať.“ Navrhla FlorinQa. „OK“ kývol na súhlas Majkl.O malú chvíľku sa ocitli v EPF.Mali štastie ocitli sa v kúte takže ich nikto nezbadal.Pri stole sedel Herbert a Klutzy.Okolo nich sa motali pufflovia.Vyzeralo to že Herbert kreslí nejaký plán. „čo urobíme?“ spýtala sa FlorinQa. „neviem ja fakt neviem...“ odpovedal smutne Majkl.Vyzeralo to úplne beznádejne.„Vrrr“, ozvalo sa vedľa nich. „Blacky!“ zašepkal Majkl“ „Vrrr“, to už bolo silnejšie. „Psst Blacky!“ „Vrrrr!!!“ „Ticho Blacky lebo Herbert nás bude počuť a chytí nás!“ Blacky nasadil urazený pohľad.Už-už chcel zase zavrčať ale Majkl to stihol skôr- „ No tak Blacky, čo si na mňa nepamätáš??? Ved sme najlepší kamoši...“ „Vrrrrrŕrrrr!!!!!!!“ Herbert sa od ľaku strhol. „Klutzy,čo to bolo... hmm asi nejaký zaseknutý PC chod to skontrolovať.“Klutzy odcupkal skontrolovať počítače.Na Blacky...“, Majkl siahol do vrecka - „ Na,zober si to sú tvoje obľúbené-ohnivé bobule.“ FlorinQa sa strhla. „ Ohnivé bobule ??? Chceš aby začal horieť a všetko podpálil či čo?“ FlorinQa to ledva stihla dopovedať,puffle už žúval. „Ups“ , povedal Majkl úplne bezstarostne,ako by sa nič nestalo... „fúcghýupśśssssfúúúbrrrng“ takýto bol zvuk okolia.Okolo EPF lietal ohnivý puffle. „Hmm?“ povedal s údivom Herbert“ ohnivý puffle sa rútil rovno na neho.Ale kým sa Herbrt spamätal,už ležal na zemy.Puffle mu vrazil priamo do tváre z ktorej sa otrazil a pristál v Majklovom náručí.(už samozrejme dohorel). FlorinQa bežala k PC.Na obrazovke bola mapa CP a farebné bodky.Pravdepodobne pufflovia. Jedným stisknutím „vypla“ z pufflov zlostitídu.
„Hehe“ , usmiala sa FlorinQa. „Tak... ja idem nájť mojich pufflov“ A hned zmizla teleportovaním. „ Aj ja..“ povedal si pre seba Majkl.

Penguinske správy: „Pufflovia sú už zase pufflovia.Vo všetkom mal prsty Herbert a Klutzy. Dvaja odvážlivci CP zachránili pred totálnym zničením. Avšak, Herberta sme na mieste činu nenašli...Ani Klutzyho.
Obrázek
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje príbehy

Příspěvek od Lilly49221 »

Lillyne denníky


Bolo upršané ráno.Kvapky ktoré padali do okien ma prebudili zo spánku.Nejako som sa vypotácala z postele.Puflovia ešte tvrdo spali.Zobrala som si dáždnik a išla som do coffe shopu.Bolo divné že pršalo,malo predsa snežiť.Bolo hrozne teplo a dusno.
V coffe shopu nebol nikto okrem predavača.Bolo tam také ticho,že som počula tikot hodinek. „TIK,TAK,TIK,TAK......“
„hm, dobré ráno“,povedala som nesmelo
„Ó,ahoj Lilly“,povedal predavač a položil mi na stôl Croissant a kakavo.
Chrípala som z pohára kakaao zatial čo predavač utieral dlážku.Croissant bol čokoládový,môj obľúbený.
„Uff, spomenula som si že ešte musím ísť kúpiť pufflom jedlo tak zatiaľ dovidenia!“
„Ahoj!“
***
pred Puffle shopom som zazrela Zebyrian.Sedela na zemy celá premočená a pohľadom mierila na oblohu ako zhypnotizovaná.
„A-ahoj!“
„ áááhoj!“ ,Zebyrian sa strhla ked ma počula ako keby sa prebudila zo spánku
„čo tu robíš?“
„čakám“
„Na čo?“
„Neviem..“, odpovedala smutne a zase sa zadívala na oblohu
„ Hm.. Ja musím ísť do pet shopu, ak chceš tak sa ešte zastav.“
„Ok“
***
V pet shope bolo prázdno a ticho ako v coffe shopu.
„Dobré ránko!“ ,snažila som sa to povedať veselo ale znelo to smutne.
„Prosila by som si jedny granule pre pufflov“
Predavačka mi ich bez slov podala.
„dakujem,dovidenia“ povedala som a odišla najrýchlešie ako som vedela

Zebyrian tam už nebola.Zostala po nej len kaluž vody.
„Kde asi je...“ ,zamrmlala som si pre seba.

***

Ked som prišla do igloo,pufflovia stále spali.Pozrela som sa na hodiny:
„6:23,to je skoro,asi si ešte pospím“ povedala som si pre seba a klesla do postele.Zdala sa mi tvrdšia ako predtým.Za niekoľko minút som však zaspala.

Prebudila som sa.Tentoraz na rachot ktorý bol vonku.Okolo igloo sa naháňali malí tučniaci.Jeden sa zrazu šmykol a prudko padol do kaluže dažda.Následoval plač a smiech.Plač tučniaka ktorý spadol a smiech ostatných.Bolo mi ho ľúto ale na druhej strane nemal utekať! Prišiel k nemu nejaký penguin ktorý mu povedal plutvu.Malý tučniak odmietol,postavil sa sám a oduto kríval domov.Ked zašiel za roh,nahanáčka pokračovala.
Na hodinách som videla čísla: 13:46. Vzdychla som si a postavila som sa z postele.V schránke trčal list.Bol od Zebyrian:
„rýchlo príd,je to súrne!!!“
Zebyrian


Obula som sa a odštartovala k Zebyrian.Našla som ju smutne sedieť pred jej igloo.
„čo sa stalo“ opatrne som sa spýtala
„startila som kľúče od igloo!“
„Och,tak to ich musíme nájť!“
„No.. je v tom problém“
„Hm???“
„No... vieš...“
„Nie neviem! Rozprávaj!“
„ Išla som hrať hydro hopper,a neštastne mi pri hre vypadli.“
„ áááách!“ vzdychla som si najhlasnejšie ako sa mi dalo
Zebyrian sa zamračila
„ V čom je poblém! Zoberme si aqua grabber a podme nie?“povedala som úplen bezstarostne
„No.. je v tom poblém“
„čo?“
„Vieš ako som dnes čakala pre pet shopom“.-prikývla som hlavou
„ Dostala som poštu že niekde moje kľúče našiel... mám na nich totiž vyzitku, tak že dnes ráno sme sa mali stretnúť pri petshope aby mi kľúče odovzdal.A nikto neprišiel.“
„Aha...“
Dalej bolo počuť len ticho.Nikto z nás nevedel čo hovoriť...
„ Tak to oznám agentom“ navrhla som
„Už som...“
„Tak potom neviem... pod zatiaľ do mojej igloo kým sa tie kľúče nenájdu.“
„OKI“, povedala a postavila sa
***
Ked sme prišli do igloo,malí tučniaci sa už nenaháňali a ani tam neboli.Bolo strašne teplo,sneh sa okolo nás roztápal.
Z mojej igloo však nejaký zvuk vychádzal.Bol to zvuk pufflov ktorý šantili,naháňali sa,šmýkali po podlahe,skákali...
„čo budeme zatiaľ robiť?“ opýtala sa Zebyrian
„čakať“ odpovedala som smutne
***
Ubehlo niekoľko hodín ale nič sa nedialo.Hodiny ukazovali: 16:18.
„áááaach“ vzdychala si každýmćh 5 minút Zebyrian.
Niekto nečakane zaklopal na dvere.Hrnuli sme sa k dverám tak rýchlo,že to vyzralo ako súťaž:Kto bude prvý pri dverách.Otvorila Zebyrian.Pred dverami stál vysoký agent s veľkými čiernimi okuliarmi a s čiernou uniformou.Vedľa neho poskakoval čierny puffal.
Ja som agenta hned spoznala.
„ Ahoj Fiffo... čo tu chceš?“
„Poslal ma za vami nejaký agent.že sa Zebyrian stratili kľúče.“
Zebyrian bolo vidno na tvári nádej
„že tie kľúče“-pokračoval- „ Niekto sa nám ohlásil“,Fiffo vytahoval niečo z vrecka.Dúfali sme,že sú to tie kľúče ale vytiahol iba nejaký pokrčený lístoček a podal ho Zebyrian.Tak ako nečakane prišiel,tak aj odišiel.
Na lístočku stálo:
„Sorry ja viem že som neprišiel.Nemal som čas.Príd dnes večer o 19:00 do pizza parlor a príd sama.“
Zebyrian bolo prekvapená,trochu štastnejšia ale plná strachu.Bolo to na nej vidieť.Prečo má prísť sama? A kto našiel jej kľúče??? Táto otázka mi v hlave bila celú noc.o 18:50 Zebyrian odišla.
***
Na druhý deň som sa prebudila hrozne skoro bola ešte tma a nevidela som na hodiny.Ihned som vyštartovala k domu Zebyrian.Klopala som na dvere ale nikto mi neotváral,tak som išla do pizza parlor.
Na dverácha bola tabuľka:CLOSED(zátvorené).Dúfam, že sa Zebyrian nič nestalo.V sklamaní som odišla domov.
Ked som sa druhý krát prebudila už bolo 9:46.Pufflovia už pobehovali po igloo.Ihned som zase vyrazilo do igloo Zebyrian, ale doma stále nikto nebol. Je len veľká záhade kde je....
Deň som prežila ako zvyčajne: Hrala som hry(a vyhrala som skoro všetky okrem jednej :D)
Hrala som sa s puffalmi... pozerala „telku“ a išla spať... nestalo sa nič mimoriadne.Celú noc som premýšľala o Zebyrian. Ráno som sa prebudila s nápadom,že sa stanem agentom.Bol to šialený nápad ale jediná možnosť. Málo penguinov sú agenti.Všetci sa boja toho testu.Aj ja.
***
Stála som pred Everyday phoning facility.. Opatrne som vstupovala dovnútra.Tá miestnosť bolo úžasná.Na jednej stene bol telefón.Začal zvoniť nevedela som či ho mám zodvihnúť alebo nie.Nakoniec som sa zmohla a telefón zdvihla.
„H-haló?“ povedala som ako by som sa bála že odtial niečo vyskočí.Zrazu sa telefón zodvihol a premenil sa na obrazovku na ktorej stálo: „Traf terč snehovou guľou.“
„Aký terč?“ hned ked som to povedala vedľa obrazovky sa vysunul terč.Tak som ho teda zasiahla.Na to sa zodvihol jeden stĺp.Pod ním sa obiavila zelená podlaha.Na obrazovke teraz stálo:"Chod na zelené políčko".Tak som teda išla.Zrazu sa to uzavrelo.Zľakla som sa.Spod druhého stĺpu sa ukázalo také isté políčko,len červené.Na obrazovke stálo: "Prejdi do červeného políčka čo najrýchlejšie,pripravená? TERAZ!" Išla som čo najrýchlejšie.Môj čas bol: 8:46.
Na obrazovke tentoraz stálo: "Musíš sa skovať, kamery sa vypínajú.Skovala som sa za najbližší stĺp a hodila som do jednej kamery guľu.Kamera do ktorej som hodila guľu sa mykala ako keby okolo nej letela mucha a chcela ju zasiahnuť.Na obrazovke stálo: "Super! A teraz test:aká si múdra!" Dvere sa uzavreli.Z daľšieho stípu bolo zase také isté políčko,iba modré.Na obrazovke dalej bolo:"Chod na modré políčko."Nevedela som či tam mám ísť.Zrazu som si všimla v jedom stípe-elektrcké zariadenie! Hodila som to neho guľu.To mierne vybuchlo a na obrazovke stálo: "Super! Dokončila si test! Máš 100%! Si agentom, môžeš vstúpiť do EPF."Z posledného stípu vznikli dvere.Vošla som cez ne a ocitla sa v EPF. To špičkové zariadenie...Pomyslela som si.Vo vrecku nohavíc ma niečo pichalo.Vytiahla som to a bol to agentský telefón!Tak a teraz už len nájsť Zebyrian! Povedala som si pre seba. Sadla som si k voľnému PC.Chvíľu som len dačo ťukala a potom som to našla:Vyhľadávač penguiniov.
Napísala som do obdížnika meno:Zebyrian.Chvíľu sa to načítalo.Ukázolo mi miesto kde je.Vytlačila som si to a išla. Bol to iceberg!
***
Ponáhľala som sa ako som najviac vedela.Ked som došla na iceberg,bola tam skupinka tučniakov-medzi nimi aj Zebyrian.
„čo sa to tu deje?!“ ledva som to povedala lebo som bola zadychčaná,ledva som dýchala
„Lilly!“vyhríkla nadšene Zebyrian.
„Vysvetli mi, o čo tu ide!“ vydierala som Zebyrian
„No ... Ten tučniak čo našiel tie kľúče mi povedal,že mi ich dá len vtedy ak mu zoženiem čiernu perlu.“
„Och...a dalej?“
„No perlu má, a ja mám svoje kľúče“ Zebyrian vytiahla na dôkaz kľúče z vrecka“
„takže všetko v poho?“
„Hej všetko je úúúúplne v pohóóo!“

______________________________________________________________________________
Ten koniec je trochu blbí ale nevedela som to zasekončiť a Zebyrian písala som to akože si dievča, ak to nevaí... A agent Fiffo je jeden kamarát ;)
Obrázek
Odpovědět