EPF new

Odpovědět
ajo33766

EPF new

Příspěvek od ajo33766 »

Co rikate na ty funkce,na tu misiu,na tu sochu a tak,to sluchatko a proste vsechno vylepseni?Ja super CP me zaskocilo :DD :DD
Navod na misi:
JDETE POD S KTERE JE POD SLOVEM DISCO,PAK UKAZE SE MINIHRA,MUSITE KLIKNOUT NA GULICKU A NAJST KNI PAR PODLE DROTU A TAKHLE VSECHNY KULICKY POPUKAJ A KDYZ TO DODELATE,MATE MEDAILI A ZANI V ELITE GEAR KOUPITE TO SLUCHATKO

Negativ new EPF veci:
na tomhle mobilu nejsu hreben a tak...jak budem misie plnit ted?ted mne napada ze na tom PC s misemi je napsano PSA Mision to znamena ze EPF misie budou takove jake sme zazili ted a vse budem delat na displeji v mobile,cize je konec se staryma misema...uz budou jen misie cez field-ops a budou se veci delat na monitoru v mobile jako ty minihry i chuze hledani a tak cize mise budou multiplayer
kdyz budou mise tak jak jsem psal,znamena to ze zadne medaile do inventare jako vtedy pizza,ted jen odznaky bude a zane jen pro membery,pro nas mozna taky.(sou tam 4 strany neotvorene,mozna tam neco pro nememberov jeste bude)
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: EPF new

Příspěvek od Chubbop »

Ano... je to přesně tak. Už je konec se starýma misema pro PSA od teď budou jenom takovéto "minihry". Jinak důvody o Herbertově soše jsou v aktualizaci na hlavní straně.
Obrázek
Majkl106
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 138
Registrován: stř 14. dub 2010 20:07:53
Skype: Majkl116

Re: EPF new

Příspěvek od Majkl106 »

JAke S? A DiscO?
ajo33766

Re: EPF new

Příspěvek od ajo33766 »

Je mi to lito,ty mise PSA meli svoje kouzlo ;) ale i tohle bude sranda :DD
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: EPF new

Příspěvek od Chubbop »

ajo33766 píše:Je mi to lito,ty mise PSA meli svoje kouzlo ;) ale i tohle bude sranda :DD
Jo... byly fajn, celá PSA byla fajn :) , ale zase tam bylo na můj vkus moc angličtiny :DD Tady je jedna věta :DD ...
Obrázek
caterpie99
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 158
Registrován: stř 26. kvě 2010 14:56:12

Re: EPF new

Příspěvek od caterpie99 »

mise dokoncena
caterpie99
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 158
Registrován: stř 26. kvě 2010 14:56:12

Re: EPF new

Příspěvek od caterpie99 »

lidi jestli sem to pochopil spravne tak muzete vsechny ty itemi dostat zadarmo pouze za medaile kdyz dokoncite misi ne?coz znamena ze muzete mit itemi na telo pro nemembry(teda aspon myslim)
Šaman
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 963
Registrován: úte 13. dub 2010 19:59:06
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: EPF new

Příspěvek od Šaman »

caterpie99 píše:lidi jestli sem to pochopil spravne tak muzete vsechny ty itemi dostat zadarmo pouze za medaile kdyz dokoncite misi ne?coz znamena ze muzete mit itemi na telo pro nemembry(teda aspon myslim)
Chubbop to napsal jasně na webu: Pod ikonou Elite Gear najdete Váš současný počet medailí. Za určitý počet si pak můžou membři nakoupit agentskou výbavu, podle seznamu. Pro nemembry je k dispozici agentské sluchátko.
ajo33766

Re: EPF new

Příspěvek od ajo33766 »

jenom to prvni to sluchatko,ostati pro membery :/
caterpie99
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 158
Registrován: stř 26. kvě 2010 14:56:12

Re: EPF new

Příspěvek od caterpie99 »

ne splet sem seje to pro membery :((
Odpovědět