Dance Contest

Projev svou tvořivost
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Dance Contest

Příspěvek od Lilly49221 »

jj super! ;)
Obrázek
sesitcsl2
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 34
Registrován: stř 14. črc 2010 10:29:58
Skype: A.Uchiha1
Kontaktovat uživatele:

Re: Dance Contest

Příspěvek od sesitcsl2 »

Je to božííííííííííí :DD
janka24
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 615
Registrován: ned 30. kvě 2010 17:06:03

Re: Dance Contest

Příspěvek od janka24 »

Dám vám tu kúsok z daľšej starej časti, možno ju dorobím a budem pokračovať, ale len možno...

3.
Začali sa prázdniny. Na krku mi ostali dvaja tučniaci, pretože ich rodičia nemôžu byť doma, otec musí byť v pizzérii, takmer neustále a mama, moja kamarátka, je agentka ako ja. Akurát, že ja som doma. Gary mi dal dovolenku ktovie za čo, možno odo mňa bude ešte niečo chcieť, pretože agenti, nemajú žiadne „dni voľna“. Jedine ak sú chorí. No, ale podstatné je, že sa musím starať o dvoch tučniakov. Jeden tučniak sa volá „Bambo71845“ a druhá tučniačka je „Cosmie14578“. Stále otravujú, že chcú ísť na kúpalisko. No, čo, tak sme sa teda vydali na cestu ku kúpalisku. Keď sme tam už boli, prvé čo bolo, bolo to, že ma pekne ošpliechali. Mala som make-up, takže som vyzerala zrejme trošku strašidelne. Potom ma nahovorili, aby som išla s nimi na nafukovačku. Viete, nechcela som ísť, ale musela som. Vyhrážali sa mi, že ak nepôjdem, zoberú mi môj agentský mobil a urobia nejakú hlúposť. Nechcela som prísť o prácu, tak som išla teda na tú nafukovačku. Akonáhle som si na ňu ľahla, ponorila som sa do vody. No, a to mi práve zvonil mobil. A ja som bola niekde pod nafukovačkou. Bambo to zdvihol. Zrejme bohužiaľ. Ale asi sa nič také hrozné nestalo, to čo som počula bolo:
„Haló, kto je, tu je Bambo!“
„Daj mi prosím ťa, ehm, veď vieš koho!“
„Koho?“
„Niekoho, komu patrí tento mobil...“
A to som sa už k nemu dostala.
„Ahoj, Gary, čo sa stalo?“
„Cadence, ty, a ja ideme na plavbu po mori. Prosím, rýchlo sa zbaľ, čakám ťa v Docku!“
„A čo bude s deckami?“
„Rookie nemá nič na práci...“
„Dohodnuté!“
Z kúpaliska sme rýchlo odišli. Deti boli smutné, ale to už prišiel Rookie, tak mali o zábavu postarané. Ja som sa zbalila a utekala som do Docku. Cadence, Gary už boli v lodi aj s ich kufríkmi. Usadila som sa ku Cadence a Gary odbehol ku kormidlu. Bolo nás tam pravdaže viac (dokopy nás bolo 8), ale ja sa veľmi lodiam nerozumiem, takže neviem načo tam boli ostatní, no jednoducho asi na to, aby riadili loď. „Prepáč, že to bolo také unáhlené, ale niečo sa stalo Rockhopperovi...“, nestačil mi dopovedať Gary. „Takže ideme na jeho ostrov?!“, spýtala so sa ho. „Áno!“, odpovedal mi. Tešila som sa. Nikdy som tam nebola, vlastne okrem Rockhoppera tam nikto asi ani nebol. Chcela som sa spýtať Garyho prečo zobral aj Cadence, ale pre istotu som to nechala tak. Plávali sme cez oceán. Jeden tučniak z našej posádky „Opplet“ chytil Mulleta. Mali sme so sebou presne toto (nerátam veci, ktoré sú potrebné pre loď):

A to je zatiaľ všetko :) Ale aspoň niečo, po tej veľmi dlhej prestávke... Ale druhá časť je fakt podarená, je celéá, oplatí sa ju prečítať...

Obrázek
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Dance Contest

Příspěvek od Lilly49221 »

Fantastické! :O :D :D :D ;)
Obrázek
Odpovědět