EPF agent

Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: EPF agent

Příspěvek od Chubbop »

Knedlousek píše:Ahoj jak se někoho dá pozvat furt to zkoušim a nic.
Někoho pozveš tak, že mu pošleš pohlednici, ale sám/a musíš být agent. Pokud nejsi nemůžeš pozvat další.
Obrázek
Knedlousek
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 339
Registrován: pát 28. led 2011 11:00:05
Bydliště: Stráž nad Nežárkou

Re: EPF agent

Příspěvek od Knedlousek »

Já už jsem to vyřešil udělal jsem to přes to M.Ale chtěl jsem se tě zeptat jakou pohlednici si myslel. ;) .

Obrázek
Obrázek


Promiň všem co soutěžili v mých dvou soutěží.1.Na to nemám čas.2.Došli mi na to nervy.3.Už mě to nebavilo.Ještě jednou PROMIŇTE
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: EPF agent

Příspěvek od Chubbop »

Knedlousek píše:Já už jsem to vyřešil udělal jsem to přes to M.Ale chtěl jsem se tě zeptat jakou pohlednici si myslel. ;) .
Jenomže přes M (pokud myslíš to vpravo nahoře) nikoho nepozveš. Pohlednice je hned na první straně, když posíláš pohled. Pokud nevíš jak tak klikneš na obálku vedle novin, klikneš na new message (propiska), vybereš si komu chceš pozvánku poslat a hned na první stránce je EPF pozvánka.

Nebo klikneš na tučňáka, kterému to chceš poslat, přímo ve hře a na jeho kartě klikneš dole na obálku. Hned první je EPF pozvánka.
Obrázek
Knedlousek
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 339
Registrován: pát 28. led 2011 11:00:05
Bydliště: Stráž nad Nežárkou

Re: EPF agent

Příspěvek od Knedlousek »

Aha,díky.

Obrázek
Obrázek


Promiň všem co soutěžili v mých dvou soutěží.1.Na to nemám čas.2.Došli mi na to nervy.3.Už mě to nebavilo.Ještě jednou PROMIŇTE
Odpovědět