FIELD-OPS

V tomto foru mohou vytvářet témata jen admini
Odpovědět
Mise888
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 334
Registrován: sob 24. dub 2010 15:33:31
Bydliště: daleký sever

Re: FIELD-OPS

Příspěvek od Mise888 »

chci se zeptat na nový FIELD-OPS mám poslouchat nějaké cvakání ale já žádné neslyším :(
Když vám někdo dá BAN tak vám ho nedal je to jen klam to já třímám v rukách BANHAMMER
Obrázek =)
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: FIELD-OPS

Příspěvek od Chubbop »

Mise888 píše:chci se zeptat na nový FIELD-OP mám poslouchat nějaké cvakání ale já žádné neslyším :(
Když spustíš tu hru, tak se tam točí kolečko. Vždycky když je ten zelený čtvereček na jednom z bílých cvakne to. A taky u toho musíš mít puštěné reproduktory. ;)

Nicméně tento úkol se dá udělat i bez cvakání. Stačí zkrátka jenom zopakovat umístění čtverečků.
Obrázek
sarinka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 792
Registrován: stř 17. lis 2010 11:04:37
Kontaktovat uživatele:

Re: FIELD-OPS

Příspěvek od sarinka »

Ten úkol mi vůbec nejde :-( .
Obrázek
Mise888
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 334
Registrován: sob 24. dub 2010 15:33:31
Bydliště: daleký sever

Re: FIELD-OPS

Příspěvek od Mise888 »

Chubbop píše:
Mise888 píše:chci se zeptat na nový FIELD-OP mám poslouchat nějaké cvakání ale já žádné neslyším :(
Když spustíš tu hru, tak se tam točí kolečko. Vždycky když je ten zelený čtvereček na jednom z bílých cvakne to. A taky u toho musíš mít puštěné reproduktory. ;)

Nicméně tento úkol se dá udělat i bez cvakání. Stačí zkrátka jenom zopakovat umístění čtverečků.
nechápu :( mám to do sluchátek
Když vám někdo dá BAN tak vám ho nedal je to jen klam to já třímám v rukách BANHAMMER
Obrázek =)
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: FIELD-OPS

Příspěvek od Chubbop »

Dnes vytvořím instruktážní video.
Obrázek
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: FIELD-OPS

Příspěvek od Chubbop »

Chubbop píše:Dnes vytvořím instruktážní video.
Nevytvořím. Je to celkem zbytečné. Takové video je při spuštění úkolu. Ukazuje to co máš dělat.

Jenom ještě k tomu zvuku... Zkus promazat catche. Asi je to hloupost, ale většinu věcí na CP to vyřeší. Pokud ti nejede, tak to zkrátka dělej bez něho.
Obrázek
Mise888
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 334
Registrován: sob 24. dub 2010 15:33:31
Bydliště: daleký sever

Re: FIELD-OPS

Příspěvek od Mise888 »

Chubbop píše:
Chubbop píše:Dnes vytvořím instruktážní video.
Nevytvořím. Je to celkem zbytečné. Takové video je při spuštění úkolu. Ukazuje to co máš dělat.

Jenom ještě k tomu zvuku... Zkus promazat catche. Asi je to hloupost, ale většinu věcí na CP to vyřeší. Pokud ti nejede, tak to zkrátka dělej bez něho.
já slyším nějaký zvuk ale cvakání mi to nepřipomíná a prostě nechápu co mám udělat když ho uslyším
Když vám někdo dá BAN tak vám ho nedal je to jen klam to já třímám v rukách BANHAMMER
Obrázek =)
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: FIELD-OPS

Příspěvek od Chubbop »

Každé to kolo je rozdělené jakoby na 4 části. Ve dvou z těch částí už jsou čtverečky. A tam kde nejsou tak musí být na stejných místech. Uvedu příklad v písmenkách....: M M _ _ _ M // _ _ _ _ _ _ (M jsou čtverečky a _ je prázdné místo) A tvojím úkolem je pomocí mezerníku ty čtverečky doplnit do té další části na stejné místa: M M _ _ _ M // M M _ _ _ M (musíš to prostě zopakovat).
Obrázek
Mise888
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 334
Registrován: sob 24. dub 2010 15:33:31
Bydliště: daleký sever

Re: FIELD-OPS

Příspěvek od Mise888 »

Chubbop píše:Každé to kolo je rozdělené jakoby na 4 části. Ve dvou z těch částí už jsou čtverečky. A tam kde nejsou tak musí být na stejných místech. Uvedu příklad v písmenkách....: M M _ _ _ M // _ _ _ _ _ _ (M jsou čtverečky a _ je prázdné místo) A tvojím úkolem je pomocí mezerníku ty čtverečky doplnit do té další části na stejné místa: M M _ _ _ M // M M _ _ _ M (musíš to prostě zopakovat).
už chápu dík ;)
Když vám někdo dá BAN tak vám ho nedal je to jen klam to já třímám v rukách BANHAMMER
Obrázek =)
Penguin123
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 194
Registrován: čtv 03. čer 2010 15:13:34
Bydliště: Jsem bezdomovec =D
Kontaktovat uživatele:

Re: FIELD-OPS

Příspěvek od Penguin123 »

Mise888 píše:
Ertikol píše:Kdepak je v everday phoning facilty u obrazovky
To minulé bylo ještě na starý
v everyday phoning facility příjmáš úkoly :DD to je fakt tupec :D
Jméno tučnáka: GoldyPengi
Ninja: Ano
Fire Ninja: Ano
Water Ninja: Ano
Snow Ninja: Ne
Odpovědět