Preco mam ine meno

Odpovědět
Hellwet
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 268
Registrován: stř 14. dub 2010 14:15:20
Bydliště: Slovakia, Bratisalva Ružinov

Preco mam ine meno

Příspěvek od Hellwet »

urcite aj vas to stve ze ked ste sa prihlasili tak chvilu ste mali svoje meno teda prihlasovacie ale zrazu mate P5821... alebo ine cislo preco to tak mame alebo mam urobene?

Obrázek
TOTO MASERATI ČO TU VIDÍTE SOM FOTIL JA
Vindou
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 276
Registrován: stř 14. dub 2010 19:19:15
Bydliště: Praha 8

Re: Preco mam ine meno

Příspěvek od Vindou »

Protože když jdeš třeba na Francouskej server tak tam jsi "nováček" a tak se ti tam dá jméno až po několika dnech. Jako když jsi poprvý na CP
Když se tak koukám na svoje starý příspěvky, tak si říkám jakej jsem to byl malej blbeček :D
Hellwet
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 268
Registrován: stř 14. dub 2010 14:15:20
Bydliště: Slovakia, Bratisalva Ružinov

Re: Preco mam ine meno

Příspěvek od Hellwet »

Vindou píše:Protože když jdeš třeba na Francouskej server tak tam jsi "nováček" a tak se ti tam dá jméno až po několika dnech. Jako když jsi poprvý na CP
sry ja tomu nechapem :D je to tak ze ked som sa prihlasil na cp tak ako novacik par dni som mal svoje meno a potom my naskocilo ze P5821...? lebo kamos hraje cp tak dlho jako je co je vise 2 rokov asi a furt ma tam svoje meno co si dal ako prihlasovacie :O

Obrázek
TOTO MASERATI ČO TU VIDÍTE SOM FOTIL JA
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Preco mam ine meno

Příspěvek od Ccdn »

Podle mě je to nějaká chyba serveru. Mě to dělá někdy i na anglických (amerických? teď nevím :D) serverech.
ajo33766

Re: Preco mam ine meno

Příspěvek od ajo33766 »

Ccdn píše:Podle mě je to nějaká chyba serveru. Mě to dělá někdy i na anglických (amerických? teď nevím :D) serverech.
Jo anglickych spravne,a me to taky delalo ze zacatku.. :DD po tydnu (i mene) to zmizelo
Hellwet
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 268
Registrován: stř 14. dub 2010 14:15:20
Bydliště: Slovakia, Bratisalva Ružinov

Re: Preco mam ine meno

Příspěvek od Hellwet »

presne ja mam to P5821... len na anglickych serverov a ked idem na iny tak to tam nemam toP5821.. ale moje prihlasovacie meno

Obrázek
TOTO MASERATI ČO TU VIDÍTE SOM FOTIL JA
Odpovědět