OPOŽDENI NEKTERÝCH PROJEKTU

ajo33766

Re: OPOŽDENI NEKTERÝCH PROJEKTU

Příspěvek od ajo33766 »

baNneD píše:Nevim jestli to udelal schvalne ale nezjistil sem to protoze mi to vyrazilo dech a asi cca po 4 minutach sem byl schopen chodit a on byl uz pryč ..
A to ti ani nepomohl?Podle me kdyz utekl to schvalne neudelal,asi byl v soku tak utekl,nebo utekl protoze to udelal schvalne . :/
baNneD(deaktivovaný)
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 295
Registrován: úte 13. dub 2010 22:28:15

Re: OPOŽDENI NEKTERÝCH PROJEKTU

Příspěvek od baNneD(deaktivovaný) »

ajo33766 píše:
baNneD píše:Nevim jestli to udelal schvalne ale nezjistil sem to protoze mi to vyrazilo dech a asi cca po 4 minutach sem byl schopen chodit a on byl uz pryč ..
A to ti ani nepomohl?Podle me kdyz utekl to schvalne neudelal,asi byl v soku tak utekl,nebo utekl protoze to udelal schvalne . :/
To už se asi nedozvíme :D
Kdo by mnel zájem o membera nebo unlock tak pište na mou SZ !
(Jen pro slovenskou republiku možná i výjimky pro českou)[
janka24
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 615
Registrován: ned 30. kvě 2010 17:06:03

Re: OPOŽDENI NEKTERÝCH PROJEKTU

Příspěvek od janka24 »

ajo33766 píše:
baNneD píše:Nevim jestli to udelal schvalne ale nezjistil sem to protoze mi to vyrazilo dech a asi cca po 4 minutach sem byl schopen chodit a on byl uz pryč ..
A to ti ani nepomohl?Podle me kdyz utekl to schvalne neudelal,asi byl v soku tak utekl,nebo utekl protoze to udelal schvalne . :/
Skôr to druhé ;)

Obrázek
Hellwet
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 268
Registrován: stř 14. dub 2010 14:15:20
Bydliště: Slovakia, Bratisalva Ružinov

Re: OPOŽDENI NEKTERÝCH PROJEKTU

Příspěvek od Hellwet »

baNneD píše:Tákže músím oznámit že moje projekty budou na tyden nebo o trochu vic pozastaveny.
Tyhle projekty určite nemuzu delat :

- Club Penguin Členstvý (nový projekt)
- Zbírání lístku na srazy ( srazy budou jen lístky chvíli nebudou)
- Všechny souteže (Dance Contest , Herbert Útočí)
- Ješte par tajnych drobnosti
- Upcoming Events Widget

Tyhle věci ako tak zvládnu
- Aktualizace webu
- Psaní na forum
- Nektere drobnosti


Dúvod pozastavení je že mně jeden kluk podrazil nohu a já padl do rekonstruované podlahy kde byly dosky a vela hřebíkú. Hřebíky mi rozbili celou peru nemužu pomali mluvit a nektere se mi zarazili do pravé ruce a levé nohy takže težko na PC píšu a nemužu dobře chodit. Omlouvam se za spoždení ale snad to pochopíte.

Pro práci na projektech potřbuji flash a photoshop a bohužel pravou ruku takže neco co mi ve photoshopu s pravou rukou trva udelat tak 5 minut mi potrva s levou 40 minut ...

Dekuji za pochopeni
tak teda drzim palce aby si sa co najrychlejsie uzdrav lebo zachvilu tu su letne prazdniny a takto pred prazdninamy topadnut :-( tak teda drzim palce za rychlejsie uzdravenie a pochopenie sa prijma chapem to :)

Obrázek
TOTO MASERATI ČO TU VIDÍTE SOM FOTIL JA
Mise888
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 334
Registrován: sob 24. dub 2010 15:33:31
Bydliště: daleký sever

Re: OPOŽDENI NEKTERÝCH PROJEKTU

Příspěvek od Mise888 »

baNneD píše:Tákže músím oznámit že moje projekty budou na tyden nebo o trochu vic pozastaveny.
Tyhle projekty určite nemuzu delat :

- Penguin Life( kdysi Členstvý)
- Zbírání lístku na srazy ( srazy budou jen lístky chvíli nebudou)
- Všechny souteže (Dance Contest , Herbert Útočí)
- Ješte par tajnych drobnosti
- Upcoming Events Widget

Tyhle věci ako tak zvládnu
- Aktualizace webu
- Psaní na forum
- Nektere drobnosti


Dúvod pozastavení je že mně jeden kluk podrazil nohu a já padl do rekonstruované podlahy kde byly dosky a vela hřebíkú. Hřebíky mi rozbili celou peru nemužu pomali mluvit a nektere se mi zarazili do pravé ruce a levé nohy takže težko na PC píšu a nemužu dobře chodit. Omlouvam se za spoždení ale snad to pochopíte.

Pro práci na projektech potřbuji flash a photoshop a bohužel pravou ruku takže neco co mi ve photoshopu s pravou rukou trva udelat tak 5 minut mi potrva s levou 40 minut ...

Dekuji za pochopeni
Dokážu si to představit a nic hezkého to není "zvraceni" a doufám že už to je lepší protože jsem na tvoje projekty zvědavý(aspon že jsi to přežil)
Když vám někdo dá BAN tak vám ho nedal je to jen klam to já třímám v rukách BANHAMMER
Obrázek =)
Odpovědět