"Zeptej se Terullinky!"

terullinka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 240
Registrován: úte 13. dub 2010 19:59:44

"Zeptej se Terullinky!"

Příspěvek od terullinka »

Obrázek

Ahoj! Tady Terullinka. Hlásím se vám s novou rubrikou, jejíž název je "Zeptej se Terullinky".
Již podle názvu jste snad uhodli, že se mě budete moct ptát!
Řekla jsem si, když mají anglické noviny "Zeptejte se Tety Arcticové", české noviny budou mít něco podobného - proč ne?
Někteří mne možná budou odsuzovat za to, že kopíruji, ale musím se přiznat - je to super nápad, proč ho nevyužít?
Můžete se mne ptát na věci ohledně fóra, webu, Clubu penguin, ale i na věci, které se týkají běžného života, jako třeba kamarádi, škola a tak dále.
Kam máš posílat své dotazy? Na novinový e-mail noviny@club-penguin.cz pište e-maily s předmětem "Zeptej se Terullinky".
Já vyberu každý den pár dotazů do rubriky a podle toho, jak se budou otázky hromadit z toho udělám článek.
Prosímvás pěkně - pište nějaké smysluplné dotazy a otázky, nedělejte si ze mě srandu :D
Takže momentálně spouštím první sérii "Zeptej se Terullinky", která bude vycházet jen ve Webových novinách!
Zde můžete vyjádřit své reakce a můžete zde o tomto tématu diskutovat, také bych byla ráda, kdybyste sem dali nějaké tipy a rady na vylepšení ;)
Díky za pozornost!



|Otázky a jiné články zde: http://webove-noviny.club-penguin.cz/|
Prý nebyl vhodný. *little bit afraid to say: what the hell?*
Myslik
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 386
Registrován: úte 13. dub 2010 20:34:09
Bydliště: Praha

Re: "Zeptej se Terullinky!"

Příspěvek od Myslik »

Nechci tě nějak urazit ale příjde mi to jako blbost, na takový věci by se spíš měli lidi ptát adminů...
terullinka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 240
Registrován: úte 13. dub 2010 19:59:44

Re: "Zeptej se Terullinky!"

Příspěvek od terullinka »

Myslik píše:Nechci tě nějak urazit ale příjde mi to jako blbost, na takový věci by se spíš měli lidi ptát adminů...
Pochybuji, že by se někdo ptal adminů například na to, co mají dělat ve škole atd ;) Ovšem je to tvůj názor :)
EDIT: Navíc, to, na co se lidé zeptají (a na co jim odpovím) bude zveřejněno a proto, se někdo, kdo třeba něco neví nemusel pořád ptát adminů a mohl by se podívat do nějakých dílů "Zeptej se Terullinky!" jestli se na to náhodou někdo neptal už dříve ;)
Prý nebyl vhodný. *little bit afraid to say: what the hell?*
Myslik
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 386
Registrován: úte 13. dub 2010 20:34:09
Bydliště: Praha

Re: "Zeptej se Terullinky!"

Příspěvek od Myslik »

Pěkný příspěvek ;) ale pořád si myslím že je to blbost :) Ale snaha se cení, možná se to bude líbit někomu jinému ;)
ajo33766

Re: "Zeptej se Terullinky!"

Příspěvek od ajo33766 »

Je to dobre,ale takove veci jako sou kamaradi,skola a tak by se mali deti ptat nekomu kdo se venuje psychologii nebo ji rozumi (treba ja ji nestuduju ale premyslel sem o tom protoze celkem rozumim tomu)Je to fajn ale no...vis nekdy jim das mozna zlou radu,a skonci to zle...Ale pekny napad a okolo veci clubu a webu to je dobre...
baNneD(deaktivovaný)
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 295
Registrován: úte 13. dub 2010 22:28:15

Re: "Zeptej se Terullinky!"

Příspěvek od baNneD(deaktivovaný) »

Nechcinic rikat ale terullinko vyrad z toho soukrome veci napr skola apodobne nato bys mnela mit psychologii a mohla bys mit problemy radsi odpovedej jen na Club Penguin ;)
Kdo by mnel zájem o membera nebo unlock tak pište na mou SZ !
(Jen pro slovenskou republiku možná i výjimky pro českou)[
terullinka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 240
Registrován: úte 13. dub 2010 19:59:44

Re: "Zeptej se Terullinky!"

Příspěvek od terullinka »

baNneD píše:Nechcinic rikat ale terullinko vyrad z toho soukrome veci napr skola apodobne nato bys mnela mit psychologii a mohla bys mit problemy radsi odpovedej jen na Club Penguin ;)
Škola byla myšlena jako třeba porada z matiky, jak se mám naučit psát správně i/y atd... ;)
Prý nebyl vhodný. *little bit afraid to say: what the hell?*
The Chosen One
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 117
Registrován: stř 14. dub 2010 17:36:08

Re: "Zeptej se Terullinky!"

Příspěvek od The Chosen One »

matematická gramatika? :D

jo, dobre. moja prvá otázka (skúšobná):

ako funguje diferenciál?
Obrázek
Blooman
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 920
Registrován: stř 28. dub 2010 14:38:00

Re: "Zeptej se Terullinky!"

Příspěvek od Blooman »

The Chosen One píše:matematická gramatika? :D

jo, dobre. moja prvá otázka (skúšobná):

ako funguje diferenciál?

myslíš jako f(x) atd.. ?
taky sem to nepochopil
ajo33766

Re: "Zeptej se Terullinky!"

Příspěvek od ajo33766 »

Dife-co!!???Ale ne delam si srandu,neodpovim...je to pro Terulinku :DD
Odpovědět