Vlajky pro nemembery .!!!!!!!

karelXXX
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 67
Registrován: úte 22. čer 2010 7:36:02

Vlajky pro nemembery .!!!!!!!

Příspěvek od karelXXX »

nevím jestli je to novinka nebo nn ale na CP už nemusíte být member na vlajky jednoduše jsou pro všechny a tady si o tom povídejte
Hellwet
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 268
Registrován: stř 14. dub 2010 14:15:20
Bydliště: Slovakia, Bratisalva Ružinov

Re: Vlajky pro nemembery .!!!!!!!

Příspěvek od Hellwet »

toto neni novinka lebo pred dvoma rokmi jak som zacal hrat cp tak vlajky uz boly pre nememberi

Obrázek
TOTO MASERATI ČO TU VIDÍTE SOM FOTIL JA
karelXXX
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 67
Registrován: úte 22. čer 2010 7:36:02

Re: Vlajky pro nemembery .!!!!!!!

Příspěvek od karelXXX »

Hellwet159 píše:toto neni novinka lebo pred dvoma rokmi jak som zacal hrat cp tak vlajky uz boly pre nememberi
tak ted ze mě nedělej blbce protože já tam jsem
2 roky a v tu dobu mě to ještě nešlo ale to je jedno já sem tam psal že nevím jestli je to novinka ;)
ajo33766

Re: Vlajky pro nemembery .!!!!!!!

Příspěvek od ajo33766 »

Tohle je novinka jako internet...strasne davnou sou,i rok....
janka24
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 615
Registrován: ned 30. kvě 2010 17:06:03

Re: Vlajky pro nemembery .!!!!!!!

Příspěvek od janka24 »

ajo33766 píše:Tohle je novinka jako internet...strasne davnou sou,i rok....
Zato ho nemusíš urážať, clubpenguin hrá dlho, len prestal a znovu začal hrať, tak preto ho to prekvapilo...
(Aj mňa...)

Obrázek
karelXXX
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 67
Registrován: úte 22. čer 2010 7:36:02

Re: Vlajky pro nemembery .!!!!!!!

Příspěvek od karelXXX »

janka24 píše:
ajo33766 píše:Tohle je novinka jako internet...strasne davnou sou,i rok....
Zato ho nemusíš urážať, clubpenguin hrá dlho, len prestal a znovu začal hrať, tak preto ho to prekvapilo...
(Aj mňa...)
díky janko . Si pořád stejná :-D a já tam chodil jen na párty a bral jsi itemy protože by mě to štvalo ža te nemám ale neseděl jsem u toho pořád ikdyž tam nic nebylo a ajo nesud podle toho kdo mám kolik příspěvků já sem tu byl dluho ale jak se smazalo forum tak sem se na to vykašlal a díval jsem se jaky to tady je ale zpět k tématu já jsem na to přišel tím že jsem si jednou náhodou otevřel kartu nějakýho tučnáka namambera a ten to měl to mě teda zaskočilo a tak jsme si myslel že už member byl a že mu to jde pořád al epotom mě to nadalo a tak jsem se šel podívat na katalog a najednou to šlo tak sem byl tak zaskočený že jsem to jsem dal a myslel jsi že je to novinka chápeš ???? (to by mě trefil šlak(janka toto chápe))
ajo33766

Re: Vlajky pro nemembery .!!!!!!!

Příspěvek od ajo33766 »

Janka by mohla pochopit ze to nebola urazka a ani som te nechtel urazit ani myslet tim urazku..
janka24
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 615
Registrován: ned 30. kvě 2010 17:06:03

Re: Vlajky pro nemembery .!!!!!!!

Příspěvek od janka24 »

ajo33766 píše:Janka by mohla pochopit ze to nebola urazka a ani som te nechtel urazit ani myslet tim urazku..
To je možné, ale vyznelo to tak...

Obrázek
ajo33766

Re: Vlajky pro nemembery .!!!!!!!

Příspěvek od ajo33766 »

Jestli jo,tak se omlouvam karle,nemyslel som to jako urazku,a ani to nemelo byt ve vyznamu urazky,ale jestli te to urazilo,tak omlouvam se... ;) Obrázek
karelXXX
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 67
Registrován: úte 22. čer 2010 7:36:02

Re: Vlajky pro nemembery .!!!!!!!

Příspěvek od karelXXX »

ajo33766 píše:Jestli jo,tak se omlouvam karle,nemyslel som to jako urazku,a ani to nemelo byt ve vyznamu urazky,ale jestli te to urazilo,tak omlouvam se... ;) Obrázek
Jo je to dobrý jájsem rád žeuž jsou ro nemembery ale stačilo tam napsat že je to tam už dlouho jo
Odpovědět