Vlajky pro nemembery .!!!!!!!

Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Vlajky pro nemembery .!!!!!!!

Příspěvek od Ccdn »

Sice je dobrý, že jsou i pro nemembery, ale stejně mi tam chybý česká a slovenská vlajka :-( ;)
Knedlik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 647
Registrován: úte 13. dub 2010 19:58:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlajky pro nemembery .!!!!!!!

Příspěvek od Knedlik »

Ccdn píše:Sice je dobrý, že jsou i pro nemembery, ale stejně mi tam chybý česká a slovenská vlajka :-( ;)
To mě taky štve... Třeba Polsko tam je,ale co je vedle Polska to už je nezajímá :D :(
Obrázek
karelXXX
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 67
Registrován: úte 22. čer 2010 7:36:02

Re: Vlajky pro nemembery .!!!!!!!

Příspěvek od karelXXX »

Knedlik píše:
Ccdn píše:Sice je dobrý, že jsou i pro nemembery, ale stejně mi tam chybý česká a slovenská vlajka :-( ;)
To mě taky štve... Třeba Polsko tam je,ale co je vedle Polska to už je nezajímá :D :(
No kdybytab byla tak by to bylo super a já nosil jenom naši vlajku, protože piny se mi teda nelíbí Ale kdybi tady bylo třeba tsunami a celej svět bi se to dozvěděl tak by to šlo jako u haiti
Miseso
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 92
Registrován: stř 14. dub 2010 21:17:06

Re: Vlajky pro nemembery .!!!!!!!

Příspěvek od Miseso »

karelXXX píše: No kdybytab byla tak by to bylo super a já nosil jenom naši vlajku, protože piny se mi teda nelíbí Ale kdybi tady bylo třeba tsunami a celej svět bi se to dozvěděl tak by to šlo jako u haiti
Nepřivolávej katastrofy! Sice tsunami v ČR nebo SR nehrozí, ale přece... Ale možná, že když počkáme, tak se tam jednoho dne třeba objeví... ;)
Josh Blue111
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 587
Registrován: úte 13. dub 2010 20:00:22
Bydliště: Praha

Re: Vlajky pro nemembery .!!!!!!!

Příspěvek od Josh Blue111 »

Knedlik píše:
Ccdn píše:Sice je dobrý, že jsou i pro nemembery, ale stejně mi tam chybý česká a slovenská vlajka :-( ;)
To mě taky štve... Třeba Polsko tam je,ale co je vedle Polska to už je nezajímá :D :(
Polskou vlajku si někdy dávám a někdy i maďarskou a proč ?

Polská vlajka . Protoře když jsem u babičky a jedu do polska tak jsem tam asi za 20 minut :D
Maďarská vlajka - Můj dědeček je maďar proto si dávam někdy i maďarskou ,ale radši bych chtěl tu českou ,ale ta tam bohužel není :-(
suarka11
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 45
Registrován: sob 13. lis 2010 18:48:26

Re: Vlajky pro nemembery .!!!!!!!

Příspěvek od suarka11 »

v jakym katalogu ho sezenu?kdo by vedel pls napiste mi... :O
Obrázek
wasdreq2
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 1012
Registrován: sob 31. črc 2010 17:11:02
Bydliště: Košice

Re: Vlajky pro nemembery .!!!!!!!

Příspěvek od wasdreq2 »

ved v katalogu v ggift shope na konci
Odpovědět