planet cazmo

Odpovědět
Drastik007
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 206
Registrován: úte 13. dub 2010 20:00:15
Skype: Drastik1997
Bydliště: Wtf? O_e
Kontaktovat uživatele:

planet cazmo

Příspěvek od Drastik007 »

toto je velmi super hra skzte si ji mozna vas zacne bavit muzes se stat abmassadorem ktery pak muze davat darky jako moderatori
tady je stranka
http://www.planetcazmo.com
a tady je moje stranka ale v anglictine (sorry za gramatiku xD)
http://www.cazmoguide.com
:D
Naposledy upravil(a) Drastik007 dne sob 24. dub 2010 17:25:35, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
veverka_333
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 135
Registrován: stř 14. dub 2010 17:02:36
Bydliště: KOSICE
Kontaktovat uživatele:

Re: planet cazmo

Příspěvek od veverka_333 »

registrovala som sa a je to celkom ok ale na CP to nema
Obrázek


Obrázek
Drastik007
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 206
Registrován: úte 13. dub 2010 20:00:15
Skype: Drastik1997
Bydliště: Wtf? O_e
Kontaktovat uživatele:

Re: planet cazmo

Příspěvek od Drastik007 »

veverka_333 píše:registrovala som sa a je to celkom ok ale na CP to nema
ok takze
1. na planet cazmo jsou koncerty
2. moderatora muzes potkat a muze ti dat mod gift (na cp je mala pravdepodobnost ze moda potkas a nemuze ti dat gift)
3. je zde obleceni pro nemembry
4. jsou zde veci jako treba abmassador (jakokdyby mod akorat ma jiny odznak a nemuze davat stejne giffty jako mod jen trochu jiny) a pak treba tu je cadet of the week cazmo of the week abmassador of the week a toto muzes dostat odznak na porad a kreslo ktere muzes pouzivat 1 tyden a pak ho zas bude mit nekdo jiny
5. jsou zde specialni penize (cazmo cash) ktere jsou pro vsechny a muzes si za to kupovat lepsi a hezci obleceni a mas to naporad
6. moderatori nejsou roboti a muzes si snema popovidat( 2 uz jsem naucil rikat ahoj ne ahoy)
a je toho jeste vic ale nechce se mi to vse vypisovat
Obrázek
Jura
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 29. dub 2010 19:51:57
Skype: jurko196
Bydliště: Praha4
Kontaktovat uživatele:

Re: planet cazmo

Příspěvek od Jura »

Drastik007 píše:
veverka_333 píše:registrovala som sa a je to celkom ok ale na CP to nema
ok takze
1. na planet cazmo jsou koncerty
2. moderatora muzes potkat a muze ti dat mod gift (na cp je mala pravdepodobnost ze moda potkas a nemuze ti dat gift)
3. je zde obleceni pro nemembry
4. jsou zde veci jako treba abmassador (jakokdyby mod akorat ma jiny odznak a nemuze davat stejne giffty jako mod jen trochu jiny) a pak treba tu je cadet of the week cazmo of the week abmassador of the week a toto muzes dostat odznak na porad a kreslo ktere muzes pouzivat 1 tyden a pak ho zas bude mit nekdo jiny
5. jsou zde specialni penize (cazmo cash) ktere jsou pro vsechny a muzes si za to kupovat lepsi a hezci obleceni a mas to naporad
6. moderatori nejsou roboti a muzes si snema popovidat( 2 uz jsem naucil rikat ahoj ne ahoy)
a je toho jeste vic ale nechce se mi to vse vypisovat
Stejně CP je lepši
Samko
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 628
Registrován: sob 24. dub 2010 13:01:30
Kontaktovat uživatele:

Re: planet cazmo

Příspěvek od Samko »

ako sa mozem stat ambassadorom???
Som K.Č.A.S.A. agent
(nefunguje mi odznak)
Obrázek
Obrázek
Pls klik
Miseso
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 92
Registrován: stř 14. dub 2010 21:17:06

Re: planet cazmo

Příspěvek od Miseso »

Proč máš stránky v Angličtině? Jenom já se svojí průměrnou angličtinou jsem tam našla spoustu chyb...("Im add", "startting", "an informations",...). Tohle naprosto odrazuje od čtení.
Drastik007
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 206
Registrován: úte 13. dub 2010 20:00:15
Skype: Drastik1997
Bydliště: Wtf? O_e
Kontaktovat uživatele:

Re: planet cazmo

Příspěvek od Drastik007 »

Miseso píše:Proč máš stránky v Angličtině? Jenom já se svojí průměrnou angličtinou jsem tam našla spoustu chyb...("Im add", "startting", "an informations",...). Tohle naprosto odrazuje od čtení.
1. nevim proc mam provozovat cesky blog kdyz cesi planet cazmo nehraji
2. abych mel navstevnost a stal se smabassadorem musim mit starnky v anglictine
3. uz na zacatku jsem psal "sorry za gramatiku"
pochop nekdo nemusi umet gramatiku jako pravy anglican bo asi neni pravy anglican :/
Obrázek
Miseso
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 92
Registrován: stř 14. dub 2010 21:17:06

Re: planet cazmo

Příspěvek od Miseso »

Drastik007 píše: 1. nevim proc mam provozovat cesky blog kdyz cesi planet cazmo nehraji
2. abych mel navstevnost a stal se smabassadorem musim mit starnky v anglictine
3. uz na zacatku jsem psal "sorry za gramatiku"
OK, jestli by na český blog nikdo nechodil, tak to uznávám, že je lepší něco nežli nic. Ale když něco píšeš, tak bys mohl třeba používat Google Translate (Google překladač), kde zadáš text česky a on ti to přeloží do angličtiny (http://translate.google.cz/?hl=cs&tab=wT#cs|en|). Nemusel by ses mořit s gramatikou a slovíčky...

P.S.: zprávu předtím jsem nemyslela zle, jen jsem nevěděla, že by český blog neuspěl...
Samko
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 628
Registrován: sob 24. dub 2010 13:01:30
Kontaktovat uživatele:

Re: planet cazmo

Příspěvek od Samko »

takze ak chcem byt ambassador, mam mat uspesny blog o planet cazmo???
Som K.Č.A.S.A. agent
(nefunguje mi odznak)
Obrázek
Obrázek
Pls klik
Drastik007
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 206
Registrován: úte 13. dub 2010 20:00:15
Skype: Drastik1997
Bydliště: Wtf? O_e
Kontaktovat uživatele:

Re: planet cazmo

Příspěvek od Drastik007 »

Miseso píše:OK, jestli by na český blog nikdo nechodil, tak to uznávám, že je lepší něco nežli nic. Ale když něco píšeš, tak bys mohl třeba používat Google Translate (Google překladač), kde zadáš text česky a on ti to přeloží do angličtiny (http://translate.google.cz/?hl=cs&tab=wT#cs|en|). Nemusel by ses mořit s gramatikou a slovíčky...
P.S.: zprávu předtím jsem nemyslela zle, jen jsem nevěděla, že by český blog neuspěl...
no ono ten google translate ja pouzival ale je to skoro na nic neco ti nekdy neprelozi ma spatny slvoshled jak ja xD atd...
Samko píše:takze ak chcem byt ambassador, mam mat uspesny blog o planet cazmo???
no nemusi byt uspesny ale musel bys jsi treba kdyz jsou kazdy patek upravy tak napsat co se zmenilo jaka je party jake je new obleceni atd... a pak az uz se rozjedes treba po 2-3 tydnech napises na support@planetcazmo.com ze mas blog a chtel by ses stat abmassadorem pomahas ostatnim etc... tak ti napisou za jak dlouho muzes byt ted byla phase 12(tady jsem ja) a zanedlouho bude phase 13 a v te uz se muzes stat ambassadorem pokud chces vedet vic napis sz ;)
Obrázek
Odpovědět