Nové věci pro membery

Lisured
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 668
Registrován: pát 28. kvě 2010 19:12:02

Nové věci pro membery

Příspěvek od Lisured »

  • Hudební nástroje v majáku
  • Návrhář iglú
  • Vylepšení špionského telefonu
  • Těžší úrovně her jen pro membery
  • Exkluzivní známky pro membery
Rádi bychom slyšeli, co si myslíte.
Lisured podle vzoru pán
Josh Blue111
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 587
Registrován: úte 13. dub 2010 20:00:22
Bydliště: Praha

Re: Nové věci pro membery

Příspěvek od Josh Blue111 »

No ten katalog v tom majáku udělali dobře nejvíc to udělali dobře pro ti kteří jsou třeba nembři a třeba dostanou někdy membera a řeknou si super můžu si koupit tento nástroj na který jsem stále čekal . O ostatních věci nevím co mám říct .
Hellwet
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 268
Registrován: stř 14. dub 2010 14:15:20
Bydliště: Slovakia, Bratisalva Ružinov

Re: Nové věci pro membery

Příspěvek od Hellwet »

neviem co mam na to povedat proste chcu vidierat ked chcem mat taketo moznosti tak si kup membera o nic ine im nejde aspon to vylepsenie pre spionsky telefon mohli uvolnit pre nememberov som nanich tak "nastvany" rozmyslam aj to ze prestanem hrat cp :D letni zraz asi bude moj posledny :D

Obrázek
TOTO MASERATI ČO TU VIDÍTE SOM FOTIL JA
janka24
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 615
Registrován: ned 30. kvě 2010 17:06:03

Re: Nové věci pro membery

Příspěvek od janka24 »

Hellwet159 píše:neviem co mam na to povedat proste chcu vidierat ked chcem mat taketo moznosti tak si kup membera o nic ine im nejde aspon to vylepsenie pre spionsky telefon mohli uvolnit pre nememberov som nanich tak "nastvany" rozmyslam aj to ze prestanem hrat cp :D letni zraz asi bude moj posledny :D
Vieš keď nie si schopný kúpiť si membera, tak jednoduchým spôsobom, potom... ;)

Obrázek
ajo33766

Re: Nové věci pro membery

Příspěvek od ajo33766 »

janka24 píše:
Hellwet159 píše:neviem co mam na to povedat proste chcu vidierat ked chcem mat taketo moznosti tak si kup membera o nic ine im nejde aspon to vylepsenie pre spionsky telefon mohli uvolnit pre nememberov som nanich tak "nastvany" rozmyslam aj to ze prestanem hrat cp :D letni zraz asi bude moj posledny :D
Vieš keď nie si schopný kúpiť si membera, tak jednoduchým spôsobom, potom... ;)
Vsetkych kritizujes,nic v zlom Jani,ale co ked jeho rodicia nemaju PayPal alebo je podla nich zbytocne za taku blbost platit (pre nich je to blbost).Ale bo sa boja a nemaju skusenosti z platenim do zahranicia.Ano moze si to objednat aj z Ceska ale postovne je vacsie ako samotny member...Vies porozmyslaj aj takto treba rozmyslat ;) .Ale fakt Hellwet,tak si ho kup ked ta to stve,vies aj oni maju vydavky a potrebuju peniaze...Pre "neplaticov" nazvyme to tak,je samozrejme menej ked snich maju maximalne reklamu a ziadne financie..Ale ideme k veci.

Ja mam zakupeneho membera na pol roka,cize este 5 a pol mesiaca,nekupoval som ho cez tento web samozrejme...
Tesim sa bude to sranda,som zvedavy na tie vylepsenia a nove veci.A tie vylepsenia mam dojem ze bude asi povysenie ktore bude aj pre nememberov ale asi si nebudu moct uz nic kupit.Na hry som strasne zvedavy.Znamky budu parada a igloo na vlastny styl,sice je maly vyber ale mozno to bude ine.Jednym slovom...
SUPER!!!
Hellwet
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 268
Registrován: stř 14. dub 2010 14:15:20
Bydliště: Slovakia, Bratisalva Ružinov

Re: Nové věci pro membery

Příspěvek od Hellwet »

ajo33766 píše:
janka24 píše:
Hellwet159 píše:neviem co mam na to povedat proste chcu vidierat ked chcem mat taketo moznosti tak si kup membera o nic ine im nejde aspon to vylepsenie pre spionsky telefon mohli uvolnit pre nememberov som nanich tak "nastvany" rozmyslam aj to ze prestanem hrat cp :D letni zraz asi bude moj posledny :D
Vieš keď nie si schopný kúpiť si membera, tak jednoduchým spôsobom, potom... ;)
Vsetkych kritizujes,nic v zlom Jani,ale co ked jeho rodicia nemaju PayPal alebo je podla nich zbytocne za taku blbost platit (pre nich je to blbost).Ale bo sa boja a nemaju skusenosti z platenim do zahranicia.Ano moze si to objednat aj z Ceska ale postovne je vacsie ako samotny member...Vies porozmyslaj aj takto treba rozmyslat ;) .Ale fakt Hellwet,tak si ho kup ked ta to stve,vies aj oni maju vydavky a potrebuju peniaze...Pre "neplaticov" nazvyme to tak,je samozrejme menej ked snich maju maximalne reklamu a ziadne financie..Ale ideme k veci.

Ja mam zakupeneho membera na pol roka,cize este 5 a pol mesiaca,nekupoval som ho cez tento web samozrejme...
Tesim sa bude to sranda,som zvedavy na tie vylepsenia a nove veci.A tie vylepsenia mam dojem ze bude asi povysenie ktore bude aj pre nememberov ale asi si nebudu moct uz nic kupit.Na hry som strasne zvedavy.Znamky budu parada a igloo na vlastny styl,sice je maly vyber ale mozno to bude ine.Jednym slovom...
SUPER!!!
presne podla mojich rodicov je zbytocne vyhodit peniaze za taku blbost uplne si to uhadol :D

Obrázek
TOTO MASERATI ČO TU VIDÍTE SOM FOTIL JA
janka24
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 615
Registrován: ned 30. kvě 2010 17:06:03

Re: Nové věci pro membery

Příspěvek od janka24 »

Ajo33733: Síce, off topic... ale poradila som Hellwetovi ako JEDNODUCHO sa member dá kúpiť... On už bol v "obchode", ale potom mi napísal SZ, že mu predávač povedal, že sa to neoplatí :D
Áno, stálo to 10 Eur, ale member, myslím 7 Eur (teraz už to asi klesá), a za zostatok si mohol kúpiť niečo iné...
Takže potom nech sa tu nerozčuľuje...
Čo sme my zažili, keď sme posielali peniaze do Česka, to bolo oveľa horšie...
Nechcem tým nejak kritizovať obchod tohto webu, samozrejme aj to je už jednoduchejšie... ale keď sa niekomu nechce...

Obrázek
Samko
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 628
Registrován: sob 24. dub 2010 13:01:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové věci pro membery

Příspěvek od Samko »

Hellwet píše:neviem co mam na to povedat proste chcu vidierat ked chcem mat taketo moznosti tak si kup membera o nic ine im nejde aspon to vylepsenie pre spionsky telefon mohli uvolnit pre nememberov som nanich tak "nastvany" rozmyslam aj to ze prestanem hrat cp :D letni zraz asi bude moj posledny :D
oni si tym ze si niekto kupi membera zarabaju na chlieb
Som K.Č.A.S.A. agent
(nefunguje mi odznak)
Obrázek
Obrázek
Pls klik
Eliizabeeth
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 7
Registrován: pon 26. črc 2010 19:28:32

Re: Nové věci pro membery

Příspěvek od Eliizabeeth »

ajo33766 píše:
janka24 píše:
Hellwet159 píše:neviem co mam na to povedat proste chcu vidierat ked chcem mat taketo moznosti tak si kup membera o nic ine im nejde aspon to vylepsenie pre spionsky telefon mohli uvolnit pre nememberov som nanich tak "nastvany" rozmyslam aj to ze prestanem hrat cp :D letni zraz asi bude moj posledny :D
Vieš keď nie si schopný kúpiť si membera, tak jednoduchým spôsobom, potom... ;)
Vsetkych kritizujes,nic v zlom Jani,ale co ked jeho rodicia nemaju PayPal alebo je podla nich zbytocne za taku blbost platit (pre nich je to blbost).Ale bo sa boja a nemaju skusenosti z platenim do zahranicia.Ano moze si to objednat aj z Ceska ale postovne je vacsie ako samotny member...Vies porozmyslaj aj takto treba rozmyslat ;) .Ale fakt Hellwet,tak si ho kup ked ta to stve,vies aj oni maju vydavky a potrebuju peniaze...Pre "neplaticov" nazvyme to tak,je samozrejme menej ked snich maju maximalne reklamu a ziadne financie..Ale ideme k veci.

Ja mam zakupeneho membera na pol roka,cize este 5 a pol mesiaca,nekupoval som ho cez tento web samozrejme...
Tesim sa bude to sranda,som zvedavy na tie vylepsenia a nove veci.A tie vylepsenia mam dojem ze bude asi povysenie ktore bude aj pre nememberov ale asi si nebudu moct uz nic kupit.Na hry som strasne zvedavy.Znamky budu parada a igloo na vlastny styl,sice je maly vyber ale mozno to bude ine.Jednym slovom...
SUPER!!!
Nechci se do toho míchat, ale prostě někteří musí šetřit prachy, a nesmí je zas tolik utrácet ;) Někteří prostě bohatí nejsou, prachy na to nemaj, tk si to nemůžou koupit, navíc když třeba už má někdo koupeného za 500 / 100 / 1000 tk je samozřejmí žhe se zaplatí to objednané a na membera si počkej nebo sám vydělej.. Pokud to Hellweta štve, a chce si to koupit a nemůže, tk rodiče to prostě nedovolí. Je to přece jenom hra.. Ale teď kvůli známkám je všechno pro nemembery bloklý, nic nemůžou dělat, dělají pro membery šťastnou otevřenou náruč a na nemembery celkem zapomněly. Vždyť už nemůžou nic ! Zahrát si 5 nebo jeden level ve hře ? Žádný free věcy ? Nic koupit nemůžem ? Puffly už tky nemůžem (asi) ? Tak to promiň, ale to je pak CP pro nemembey na nic =(( Myslím žhe spousta nememberů co si dovolit membera nemohou, asi s CP skončí, ptž je asi vidět žhe kvůli známkám to zůstave všechno takhle. A koho by to bavilo běhat tam, čumět, nci nedělat, nekupovat, nic si nedovolit, zahrát jen tak málo levů ve hře.. A super ? Tak to jen pro membery !! :-//////
Naposledy upravil(a) Eliizabeeth dne stř 28. črc 2010 12:46:48, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
FlorinQa
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 370
Registrován: úte 27. dub 2010 18:35:33

Re: Nové věci pro membery

Příspěvek od FlorinQa »

El,mohli bejt pro nemembery lepší oblečení,kdyby CP nějak nepřevzalo Disney.
Odpovědět