Známky aneb co si o nich myslím

Odpovědět
Jenda
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 138
Registrován: stř 14. dub 2010 16:46:12

Známky aneb co si o nich myslím

Příspěvek od Jenda »

Předem se omlouvám, pokud někomu vgadí, že kvůli tomu zakládam nový téma a nedám to do téma známky.
Jak jistě víte před pár dny se na CP objevila super novinka - ZNÁMKY!! Hurá!! S jejich sháněním bude spousta srandy...Pár jsem jich taky nasbíral (mám jich asi 20) a musím říct, že je to opravdu zábavné.
Jenže si říkám, že toho udělali nějak moc pro nemembry-tolik věcí co mohou sbírat, to přece CP nedá jen tak zadarmo! A pak jsem přišel na to, co padlo za oběť novým známkám!!! A jsou to HRY, jejichž známky sbíráte!!!
Takže když chcete pokračovat po pár kolech THIN ICE či ASTRO BARRIER, objeví se nenáviděná hláška
BUY MEMBERSHIP!! A chcete hrát při surfování COMPETION? zapomeňte, pokud jste nemembr!!
Takže si OSOBNĚ myslím, že "známky" jsou jen takové "maskování" za tím, že hodně her přechází částečně do memberských her...
Naštěstí našenemembry zachrání PENGUIN WAVE 1.4!! S ním tyto hry můžete hrát a myslím, že dostat i známku, ale POZOR na ZABANOVÁNÍ!!
Opět se omlouvám, pokud jsem vám zkazil radost ze známek...
Pokud s článkem nesouhlasíte, nebo máte připomínky, tak komentujte!!
viewtopic.php?f=14&t=1850
NEVIDITELNÝ FANTOM MEZI NÁMI V CP! PŘIPOJTE SE!
janka24
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 615
Registrován: ned 30. kvě 2010 17:06:03

Re: Známky aneb co si o nich myslím

Příspěvek od janka24 »

Mám len pripomienku - každý to už vie...

Obrázek
Hellwet
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 268
Registrován: stř 14. dub 2010 14:15:20
Bydliště: Slovakia, Bratisalva Ružinov

Re: Známky aneb co si o nich myslím

Příspěvek od Hellwet »

mne si vobec nezkazil radost :) na prosto s tebou suhlasim ze cp dalo viac kol pre memberov a sem sa tak tesili na tie znamky az sme sa dozvedeli o tom ze len polka hier je pre nas ako mam namysli kola ze polovicu kôl prejdeme a potom buy membership toto ma len sklamalo ze nam aj hry odtrhly ale zas som sa dozvedel od jedneho clena jeho meno nebudem pisat ze to kvoli tomu ze cp musi zaplatit dake peniaze alebo co ale si myslim ze snad ked zaplatia tie peniaze ze to potm daju uz tie hry aj pre nememberov

Obrázek
TOTO MASERATI ČO TU VIDÍTE SOM FOTIL JA
ajo33766

Re: Známky aneb co si o nich myslím

Příspěvek od ajo33766 »

janka24 píše:Mám len pripomienku - každý to už vie...
Tak tak.
A neviem naco sa stazuje-jak rekl saman kup si membera a nestezuj si,prispejes na Cp a budes spokojen,ze nemuzes hrat hry.
A na hrach vidis vsechno zle pesimisto!Aqua graber me sokoval,jako nejaky simulator plavby ponorkou kdyz se spousti hra,no ne?Aspon ja se tam tak citim,pluje tam Kraken a slyset jeho wuaaaa :D,a surf nebyl nikdy prehlednejsi!A znamky sou obycejne odpoutani pozornosti?Njn jen tak si na tom delali tyden jen tak aby si to zakryli zase neprehanej. ;)
PS:Jani si ho odbila xD
Jenda
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 138
Registrován: stř 14. dub 2010 16:46:12

Re: Známky aneb co si o nich myslím

Příspěvek od Jenda »

ajo33766 píše:
janka24 píše:Mám len pripomienku - každý to už vie...
Tak tak.
A neviem naco sa stazuje-jak rekl saman kup si membera a nestezuj si,prispejes na Cp a budes spokojen,ze nemuzes hrat hry.
A na hrach vidis vsechno zle pesimisto!Aqua graber me sokoval,jako nejaky simulator plavby ponorkou kdyz se spousti hra,no ne?Aspon ja se tam tak citim,pluje tam Kraken a slyset jeho wuaaaa :D,a surf nebyl nikdy prehlednejsi!A znamky sou obycejne odpoutani pozornosti?Njn jen tak si na tom delali tyden jen tak aby si to zakryli zase neprehanej. ;)
PS:Jani si ho odbila xD
no, jo.. ale pesimista jinak nejsem, akorát na CP budu muset bejt... ta situace se moc nelepší ale dobře "kup si membra..atd.." :DD :D
viewtopic.php?f=14&t=1850
NEVIDITELNÝ FANTOM MEZI NÁMI V CP! PŘIPOJTE SE!
Blooman
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 920
Registrován: stř 28. dub 2010 14:38:00

Re: Známky aneb co si o nich myslím

Příspěvek od Blooman »

janka24 píše:Mám len pripomienku - každý to už vie...
Co se dá dělat..
Odpovědět