Môj príbehy z Clubu Penguin

Projev svou tvořivost
Cacenka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 100
Registrován: čtv 01. črc 2010 8:59:26

Môj príbehy z Clubu Penguin

Příspěvek od Cacenka »

budem potrebovať postavy.3 agentov....prosím prihláste sa...
1.časť sa bude volať 3 najlepší agenti
Kedy skončím s CP?
-bude water a snow dojo
- bude farebný pufflík
-bude ďalšia miestnosť
-bude rochopperov ostrov
FlorinQa
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 370
Registrován: úte 27. dub 2010 18:35:33

Re: Môj príbehy z Clubu Penguin

Příspěvek od FlorinQa »

Můžu být jeden agent? :DD
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Môj príbehy z Clubu Penguin

Příspěvek od Lilly49221 »

Plz môžem byť tiež jeden z agentov?
Obrázek
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Môj príbehy z Clubu Penguin

Příspěvek od batman12 »

Mozem byt ten treti agent?
Cacenka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 100
Registrován: čtv 01. črc 2010 8:59:26

Re: Môj príbehy z Clubu Penguin

Příspěvek od Cacenka »

ok,takže mám agentov,dnes napíšem večer prvý diel
Kedy skončím s CP?
-bude water a snow dojo
- bude farebný pufflík
-bude ďalšia miestnosť
-bude rochopperov ostrov
Cacenka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 100
Registrován: čtv 01. črc 2010 8:59:26

Re: Môj príbehy z Clubu Penguin

Příspěvek od Cacenka »

Takže
1.časť
Gary a Aunt Artic sedeli na stoličke v EPF miestnosti.Zrazu Aunt Artic povedala:"Ozaj,na niečo som som zabudla.Pamäťáš na Herberta."
Gary:"Jasné,ako by Gary mohol zabudnúť ..."
Aunt Artic:"Necháš to tak? Vieme kde má Herbert skrýšu,vieme že nevie o EPF.
Gary:"Ja viem,musíme to vyriešiť."
V tom sa na veľkej obrazovke objavil tien penguina a hlas prehovoril:
"Ahoj Gary.Poverujem ťa úlohou.Herbert vie o EPF.Rokie si v jeho tajnej skrýši nechal agentský mobil!Zopár penguinov ktorý nevedia o agentoch prišli do Everyday Phoning Facility a rozprávali o nejakom veľkom medveďovi.Tvoja úloha znie:Vybereš troch najlepších agentov.Dvoch ktorý najlepšie hrali PSA misie a jedného,ktorý najlepšie hrá field-opsy.Je to na tebe!"
Obrazovka zmizla a aunt artic odišla do svojho igloo.Gary si sadol za počítač a nevedel,ako sa má rozhodnúť.Vyberal z vyše 3 miliónov penguinov.Podľa skóre.Padla mu do oka FlorinQa.Podľa všetkého udržiavala taomstvo EPF,tajomstvo PSA a agentské oblečko.
nosila iba v HQ.Tá dokázala udžať všetko v sebe. Je najrýchlejšia vo Field-opsoch.Gary si ju zapísal.
Dalšia v rade PSA misii bola Lilly.sympatická blondínka vyriešila všetky misie za 1 hodinu.Ani raz sa nepomýlila.No a ďalší bol jej parťák Batman.
Poslal im správu.Okamžite boli všetci teleportovaný do EPF miestnosti.Všetci sa nahrnuli okolo Garyho a Lilly začala rozprávať:"Tak toto mi nikto neuverí...Ježiiiiiiiiiiiiiiiššššš!!!!Kde mám foťák? ííííp" "Pán Gary,dáte mi podpiiis?"dobiedzal Batman. FlorinQa už vyťahovala foťák.Gary bol ožiarený tak rázom povedal:"Dosť!" a zrazu všetci naraz zvýskli:"Mám známku!" Gary:"Dobre dobre....tak ste vybra..." Jeho slová prerušila Aunt Artic.Lilly ,Batman a FlorinQa naraz zvýskli:AUNT ARTIC!"Lilly odpadla.Lilly sa zachvíľku postavila.Všetci mali jej podpis a nálepku.Aunt artic si to pri fotení úžívala...."AGENTI!!!" Zvýskol Gary. "POčúvajte ma!"Všetci si nastúpili."Prišli ste sem,lebo ste boli vybraný ako traja nejlepší agenti.úloha znie:MUsíte nájsť Herberta..."

Daľšia časť niekedy zajtra.....
Kedy skončím s CP?
-bude water a snow dojo
- bude farebný pufflík
-bude ďalšia miestnosť
-bude rochopperov ostrov
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Môj príbehy z Clubu Penguin

Příspěvek od batman12 »

super!
Cacenka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 100
Registrován: čtv 01. črc 2010 8:59:26

Re: Môj príbehy z Clubu Penguin

Příspěvek od Cacenka »

daľšia časť niekedy zajtra! 4.augusta
Kedy skončím s CP?
-bude water a snow dojo
- bude farebný pufflík
-bude ďalšia miestnosť
-bude rochopperov ostrov
Cacenka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 100
Registrován: čtv 01. črc 2010 8:59:26

Re: Môj príbehy z Clubu Penguin

Příspěvek od Cacenka »

2.časť: Misia" Cez lávu"
Gary hovoril ďalej" Tu je vaša výbava." Podal tučniakom batôžtek s výbavou..," a môžem sa spýtať či je niektorý z vás ninja?" Ruku zvihol batman. FlorinQa a Lilly sa na seba pozrela a Lilly ohrnula nos:"čooo? tý hnusní upotení hajajá? To nie je nič pre mňa." "Agenti sú viac sexy." dodala FlorinQa. Gary :"emmm..A batman,si aj fire ninja?"" jasné! to je moje hobby." " Ok naučíš to Lilly a FlorinQu." " čoooooo?!" zvolali Lilly a FlorinQa. Gary sa ďalej prihováral batmanovi:" Ak si s nimi nebudeš vedieť rady,zaveď ich ku Senseiovy." "ssssss-s-en-se-inovy??"udivil sa batman. "áno",hovoril Gary,"tu je jeho číslo.FlorinQa si iba lámala hlavu:"sensei? to je ktooo? " "Ty krava!",povedala Lilly,"To je ten starý páprdko." " Tak môžem?ďakujem.takže pokračujem.Sensei ich v tajnej miestnosti bude učiť.Veľa štastia,agenti." povedal Gary a agentov pretranformoval pred dojo.Z dverí vystúpil Sensei a prihovoril sa batmanovi:"Ahoj,ty si určite batman.Gary mi o tebe poslal správu na EPF mobil." "On má EPF mobil?"myslela si Lilly," coolový dedko..." Sensei pokračoval:"Takže ahoj,ja som Sensei." Batman a Sensei si podali ruky a uklonili sa." Zdravím Sensei( v preklade majster.)" povedal Batman. " Tikajme si.Volajú ma Sensei a ty ma volaj Sensei. ďakujem.akurát mám vo vnútri jednu žiačku.Volá sa......počkať som skleróza......aha! Cadence." Lilly a FlorinQa zvýskli:"CADENCE?!" " Sensei odpovedal:"áno je to skvelá tanečnica ale bojovanie jej ešte veľmi nejde.Poprosím aby ste ju pri jej výučbe nevyrušovali." Sensei vošiel do vnútra.Cadence sedela na matraci a meditovala."tááák batman
bude hrať so mnou a zatiaľ vy dve budete hrať s Cadence.Potom sa vystriedame."Sensei ukázal na FlorinQu a Lilly. Lilly a FlorinQe sa rožžiarili oči.asi 7 hodín vkuse hrali až čakali na tú chvílu.Sensei prehovoril:"Gratulu..." Sensei nestihol dopovedať a FlorinQa a Lilly si zaväzovali čierne pásky na pás a na hlavu. Zapípal im mobil.Bola to správa od garyho:Chodťe k mostu a prejdite do fire doja.Lilly išla ako prvá a v tom za ňou prišli FlorinQa a Batman."stojte." povedala Lilly.Všetci stáli pred polorozpadnuým mostom a pod tým veľa lávy.

Pokračovanie nabudúce
Kedy skončím s CP?
-bude water a snow dojo
- bude farebný pufflík
-bude ďalšia miestnosť
-bude rochopperov ostrov
FlorinQa
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 370
Registrován: úte 27. dub 2010 18:35:33

Re: Môj príbehy z Clubu Penguin

Příspěvek od FlorinQa »

Dobrý,ale něco sis mohla odpustit :DD ,třeba tohle : "Agenti sú viac sexy." dodala FlorinQa.
Odpovědět