OBJEDNÁNÍ MEMBERSTVÍ

Odpovědět
Wizardy
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 30
Registrován: úte 13. dub 2010 20:08:11

OBJEDNÁNÍ MEMBERSTVÍ

Příspěvek od Wizardy »

Chcete koupit memberství?

Pište na eshop.cpcz@gmail.com

Obratem se dozvíte Ceny a podmínky.


Nepište své objednávky sem do fóra, nebudu je brát v potaz.

Ceny ani žádné jiné info sem uvádět nebudu kvůli Disneymu. Vše se dozvíte v emailu.
2kathy7
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 2
Registrován: pát 28. led 2011 13:54:32
Skype: katusik.certik

Re: OBJEDNÁNÍ MEMBERSTVÍ

Příspěvek od 2kathy7 »

Dobrý den. Před necelým týdnem jsem vám psala na e-mail dotaz ohledně objednání memberství. Odpověď ale nepřišla, tak jsem i tak v úterý odeslala přihlášku (jméno tučňáka apod...). V prvním e-mailu, který jste mi poslal s informacemi a podmínkami píšete, že odpověď příjde obratem. Dosud nepřišla žádná odpověď. Mohu se zeptat, kdy asi mám čekat další informace a postup k objednání memberství?
Šaman
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 963
Registrován: úte 13. dub 2010 19:59:06
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: OBJEDNÁNÍ MEMBERSTVÍ

Příspěvek od Šaman »

2kathy7 píše:Dobrý den. Před necelým týdnem jsem vám psala na e-mail dotaz ohledně objednání memberství. Odpověď ale nepřišla, tak jsem i tak v úterý odeslala přihlášku (jméno tučňáka apod...). V prvním e-mailu, který jste mi poslal s informacemi a podmínkami píšete, že odpověď příjde obratem. Dosud nepřišla žádná odpověď. Mohu se zeptat, kdy asi mám čekat další informace a postup k objednání memberství?
Mám obavu, že je Wizardy v současné době nedostupný.
2kathy7
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 2
Registrován: pát 28. led 2011 13:54:32
Skype: katusik.certik

Re: OBJEDNÁNÍ MEMBERSTVÍ

Příspěvek od 2kathy7 »

Šaman píše:
2kathy7 píše:Dobrý den. Před necelým týdnem jsem vám psala na e-mail dotaz ohledně objednání memberství. Odpověď ale nepřišla, tak jsem i tak v úterý odeslala přihlášku (jméno tučňáka apod...). V prvním e-mailu, který jste mi poslal s informacemi a podmínkami píšete, že odpověď příjde obratem. Dosud nepřišla žádná odpověď. Mohu se zeptat, kdy asi mám čekat další informace a postup k objednání memberství?
Mám obavu, že je Wizardy v současné době nedostupný.
A bylo by možné objednat si Memberství přes někoho jiného?
Šaman
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 963
Registrován: úte 13. dub 2010 19:59:06
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: OBJEDNÁNÍ MEMBERSTVÍ

Příspěvek od Šaman »

2kathy7 píše:
Šaman píše:
2kathy7 píše:Dobrý den. Před necelým týdnem jsem vám psala na e-mail dotaz ohledně objednání memberství. Odpověď ale nepřišla, tak jsem i tak v úterý odeslala přihlášku (jméno tučňáka apod...). V prvním e-mailu, který jste mi poslal s informacemi a podmínkami píšete, že odpověď příjde obratem. Dosud nepřišla žádná odpověď. Mohu se zeptat, kdy asi mám čekat další informace a postup k objednání memberství?
Mám obavu, že je Wizardy v současné době nedostupný.
A bylo by možné objednat si Memberství přes někoho jiného?
Já na to nemám moc času, tak to pro web nedělám.
Když je ale Wizardy nedostupný, tak bych výjimečně mohl.
Zaplatím membera každému, kdo bude chtít, ale pouze na půl roku po předchozí platbě na můj účet.
Kdo má zájem, ať napíše na email ligajitsu@email.cz
Pošlu v odpovědi číslo účtu a sumu odpovídající momentálnímu kurzu zaokrouhlenou na desítky nahoru.
Momentálně je cena 560,- Kč (93,- na měsíc)
Na půlročním ušetříte 100,- Kč (cena za měsíc je asi 110,-)
K platbě budu ještě potřebovat jméno a heslo penguina, na kterého mám membera aktivovat.
Odpovědět