Magic the Gathering

Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Magic the Gathering

Příspěvek od Ccdn »

Tohle téma už sem založil na starém fóru a tak ho zakládám znovu. Hrajete tady někdo Magic the Gathering? (Ano stepane rydle, vím o tom :D) Pokud ano, jaké barvy preferujete? Máte nějaké vzácné nebo drahé karty? Zde se můžete o téhle karetní hře bavit.

Včera sem si udělal zelený balíček s pár červenými kouzly. Nejdražší karta kterou mám má hodnotu asi 116 Kč a už bych měl i zájemce.
stepanrydl
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 26. srp 2010 21:10:56
Skype: rydlovi2006

Re: Magic the Gathering

Příspěvek od stepanrydl »

tak já asi začnu :D jak už mam v signu mam r/w/g balík založnej na rychlím vvyložení silnejch beastů, nejsilnější karta balíku je Godsire, na kterýho jsem právem hrdej :) mimo jiný karty zmiňme například Titanic Ultimatum neboWoolly Thoctar, kterýho mam i v promo verzi. Jinak muj nejoblíbenější série je asi ravnica pak rise of eldrazi nebo time spiral. Třetí místo pomyslnýho žebříčku obsadil lorwyn. Z ravnici sem měl svuj úplně první deck u/r s tiborem a lumiou. Tenhle alík mam až do teď a pžez četný úpravy se mi podařilo zachovat základní taktiku seslat co nejvíc sepllů. Asi před tejdnem sme si s bráchou objednali asi 2000 karet, takže sem si značně rozšířil svou sbírku o pár krásnejch kousků. Díky nově nabytám kartám sem si založil novej eldrazi balík (r/g/b), kterej je z mejch balíků asi nejslabší, ale eldrazi sem si vždycky chtěl zkusit :D Pak mam ještě 2 další decky- b/u ferie rogue z lorwynu kterej teď je sice rozebranej ale stejně ho mam :) a pak ještě u/w merfolky taktéž z lorwynu, který hrajou na záměrný tapání vlastních bytostí. Moje nejdražší karta? Asi Breeding Pool v ceně 180 kč.
Magic the Gathering R/W/G deck
Obrázek
League of Legends player
http://www.leagueoflegends.com/
Dr.ErRor
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 43
Registrován: ned 16. kvě 2010 10:52:37

Re: Magic the Gathering

Příspěvek od Dr.ErRor »

Tak já hraju MtG už přes rok. Mám 3 balíky:
White, ve kterém hraju na rychle healování a obranu (asi nejslabší)
Green kterej je elfskej a mám v něm 3x PW Nissa Revane a taky 2x Drove of elves
Blue kterej není něak rozdělenej.Ale mám tam třeba Faerie Swarm a další dobré kousky :)....
Obrázek
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Magic the Gathering

Příspěvek od Ccdn »

Faerie Swarm mám doma taky, ale nemám jí v balíku. Stapane, ty máš něktrerý karty fakt silný ;) Pak sem někdy tak přidám rozebrání svého balíku.
Blooman
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 920
Registrován: stř 28. dub 2010 14:38:00

Re: Magic the Gathering

Příspěvek od Blooman »

Musím se přiznat že jích mám doma kolem 70-100

Pravé... po baličkách za 100kč...
Ale bohužel sem uplně zapoměl jak se to hraje (spíš sem to jen sbíral) ...
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Magic the Gathering

Příspěvek od Ccdn »

http://www.hrajumagic.cz/jsi-tu-poprve/ ... orial.html díko těmhle videím sem se naučil pravidla atd. Určitě doporučuju zkouknou ;) tedy pokud se to chceš znovu naučit.
stepanrydl
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 26. srp 2010 21:10:56
Skype: rydlovi2006

Re: Magic the Gathering

Příspěvek od stepanrydl »

jj ty videa sou fakt dobrý: jednoduchý, rychlý, srozumitelný a obsahujou všechno co pro hru potřebuješ znát (samozřejmě až na anbgličtinu)
Magic the Gathering R/W/G deck
Obrázek
League of Legends player
http://www.leagueoflegends.com/
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Magic the Gathering

Příspěvek od Ccdn »

Udělal sem si zeleno-červený balíček s tím, že červenou barvu zastupuje jen pár kouzel. Většina karet jsou zelené creatury. Mezi mé nejsilnější bytosti patří například Duskdale Wurm, Craw Wurm, Leatherback Baloth,Scion of the Wild. K těmto kartám sem ještě přidal tyto kouzla: Blanchwood Armor, Mana Reflection, Heal the Scars, Electropotence. Tohle tedy nejsou všechna kouzla co mám, ale jsou to ty zajímavější. Moje taktika je vyložit nejprve slabé a pak i silné bytosti a mezitím pomalu soupeři ukrajovat životy kouzly a útoky.
iSasuke
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 28
Registrován: úte 15. čer 2010 15:43:28
Skype: sasuke7nike

Re: Magic the Gathering

Příspěvek od iSasuke »

Ahoj :D taky hraju MTG asi mezi nejlepší kousky patří Obrázek a Obrázek jinak mam zeleno-červenej elfo damage balík a eldrazi rampu
Naposledy upravil(a) iSasuke dne stř 01. pro 2010 16:27:37, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Magic the Gathering

Příspěvek od Ccdn »

Tak by mi do 2-4 dnů měli přijít nějaký kusovky, krabička na karty a 2 20-ti stěnný kostky. Chtěl bych si udělat zeleno-bílí deck, ale mám docela málo karet a teď sem si objednat karty červený a zelený. Asi si možná potom nějaký koupím nebo si je vyměním s kamarády. Všiml sem si, že tohle téma docela upadá, ale zatím mě moc nenapadá jak ho oživit. No, uvidíme.
Odpovědět