Magic the Gathering

Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Magic the Gathering

Příspěvek od Ccdn »

Opět sem přidám ten samý odkaz: http://hraj.cz/turnaje/locations.php?id ... ddf7235275 úplně dole je i Slovensko tak si zkus najít nějaký klub, zajít tam nebo jim napsat a zeptat se jaké turnaje tam pořádají. ;)
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Magic the Gathering

Příspěvek od batman12 »

dik
Sunrise
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 133
Registrován: úte 29. čer 2010 12:42:26
Skype: DarkSurise

Re: Magic the Gathering

Příspěvek od Sunrise »

hraju na ps3 skutecny karty nemam mam full hru a udelal jsem si deck modrejch a zelenejch
Obrázek
Dr.ErRor
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 43
Registrován: ned 16. kvě 2010 10:52:37

Re: Magic the Gathering

Příspěvek od Dr.ErRor »

Tak já mám vcelku silnej elfskej balíček, karet mám taky dost. Doma má ještě modrej a bílej, ale ty už nejsou takové, i když ten modrý , je taky vcelku dobrej. Kdyby byl někdo z okolí Pardubic, můžeme si někdy zahrát...
Obrázek
ajo33766

Re: Magic the Gathering

Příspěvek od ajo33766 »

http://www.battleforge.com/en/home/ Je to na styl MTG,taky tam bojujete s kartama,kouknete par recenzi ceskych,je to dobre hraju to,na zacatku mate verzi free to play,ale kdyz prejdete 3 mise (jednoduche,vratane tutorialu) dostanete full verzi a muzete obchodovat a kupovat karty,je to hra zadarmo a je po nete,je tam PvE a PvP Arena a bojujete cisto s kartama,mate tam 4 typy-shadow,frost,fire,nature.A pak mate mise a kampane (ktere se daji hrat po internete) zlozite si vlastni deck,a kdyz ste dobry hrac nemusite ani jeden cent dat do toho (jedien jestli chcete BFP body,dej se ziskat i free,a zane se kupujou karty,ale ty body muzete mit i zadarmo a to tak ze budete hrat a prodavat karty a nebo v trade chate kupovat za goldy ktere dostanete za kazdou hru asi +100...500 gold je 1 bfp,nedaj se zmenit ale prodava se za ne) no vic si prectete,jestli neco napiste do soukrome posty,bojujete kartama,je to sranda...Kdyby neco SZ,a ve hre se menuju AndrewSVk :) A nebojujete na styl,ze karta se ukaze a nepratel taky a kdo ma silnejsi,ale bojujete tak,ze to monstrum (monstra) z tech karet vyvolate na hraci plochu,viz. tutorial a repalye.
Nato ze je to hra od EA,je celkem dobra,odtestovat to neni na skodu...Bugy niesu v nej,zatial som nenasiel ziadne chyby.
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Magic the Gathering

Příspěvek od batman12 »

no ludia po dlheeeej dobe cakania mi mamina oznamila... ze su karty vypredane preto ich nedostanem :-( "nastvany"
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Magic the Gathering

Příspěvek od Ccdn »

Už zítra by měla vyjít nová MTG hra www.magicthegatheringtactics.com/ ;) Doufám, že mi to na PC půjde. Hráči MTG, těšíte se??
ffilipin
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 32
Registrován: úte 04. kvě 2010 19:28:32
Skype: ffilipin
Bydliště: Praha 4

Re: Magic the Gathering

Příspěvek od ffilipin »

ja hraju
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Magic the Gathering

Příspěvek od Ccdn »

Tak sem po dlouhé době zase napíšu:

Opět mě Magicky chytly a teď je se spolužákem hodně hrajeme. Udělal jsem si zelený balík (měl jsem na netu sepsanej seznam, ale není aktuální) a celkem se mi líbí. Ještě si chci zahrát s druhým spolužák, který mne dříve pořád porážel. Teď plánuji, že si udělám nějaký kontrolní balík.

Jinak, jak se vám líbí nová plánovaná edice Dragon Maze? Mě se líbí protože je tam podle mě hodně dobrých karet.
Odpovědět