Spore

Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Spore

Příspěvek od Chubbop »

Jura píše:Pravě si spore ztahuju s netu.
Kamoš mi pujčil SPORE GALACTIC ADVENTURE ale obyčejný SPORE mi nějak zasekuje a nejde mi to.
Vysvětli mi rozdíl mezi obyčejným Spore a Galactic adventure. Pokud vím Tak galaktická edice spočívá v tom, že obsahuje kromě hry ještě navíc komentáře, plakát a tak. Mimochodem, já nestahuju. Kupuju.
Obrázek
Myslik
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 386
Registrován: úte 13. dub 2010 20:34:09
Bydliště: Praha

Re: Spore

Příspěvek od Myslik »

Chubbop píše:
Jura píše:Pravě si spore ztahuju s netu.
Kamoš mi pujčil SPORE GALACTIC ADVENTURE ale obyčejný SPORE mi nějak zasekuje a nejde mi to.
Vysvětli mi rozdíl mezi obyčejným Spore a Galactic adventure. Pokud vím Tak galaktická edice spočívá v tom, že obsahuje kromě hry ještě navíc komentáře, plakát a tak. Mimochodem, já nestahuju. Kupuju.
Taky hry kupuju a ne stahuju :D
Mise888
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 334
Registrován: sob 24. dub 2010 15:33:31
Bydliště: daleký sever

Re: Spore

Příspěvek od Mise888 »

rozdíl mezi Spore a SPore GA je ten že ve Spore GA máš víc součástek do příšerky a můžeš dělat mise :)
Když vám někdo dá BAN tak vám ho nedal je to jen klam to já třímám v rukách BANHAMMER
Obrázek =)
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Spore

Příspěvek od Chubbop »

Mise888 píše:rozdíl mezi Spore a SPore GA je ten že ve Spore GA máš víc součástek do příšerky a můžeš dělat mise :)
Aha, promiň. To mám taky. Já si spletl Galactic Adventure s Galaktickou limitovanou edicí Spore. (To je ta s těma plakátama a komentářema a tak)
Obrázek
Mise888
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 334
Registrován: sob 24. dub 2010 15:33:31
Bydliště: daleký sever

Re: Spore

Příspěvek od Mise888 »

Chubbop píše:
Mise888 píše:rozdíl mezi Spore a SPore GA je ten že ve Spore GA máš víc součástek do příšerky a můžeš dělat mise :)
Aha, promiň. To mám taky. Já si spletl Galactic Adventure s Galaktickou limitovanou edicí Spore. (To je ta s těma plakátama a komentářema a tak)
jj na to byla hustá reklama :D
Když vám někdo dá BAN tak vám ho nedal je to jen klam to já třímám v rukách BANHAMMER
Obrázek =)
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Spore

Příspěvek od Chubbop »

Mise888 píše:
Chubbop píše:
Mise888 píše:rozdíl mezi Spore a SPore GA je ten že ve Spore GA máš víc součástek do příšerky a můžeš dělat mise :)
Aha, promiň. To mám taky. Já si spletl Galactic Adventure s Galaktickou limitovanou edicí Spore. (To je ta s těma plakátama a komentářema a tak)
jj na to byla hustá reklama :D
A kterou myslíš? :) Bylo toho víc
Obrázek
Mise888
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 334
Registrován: sob 24. dub 2010 15:33:31
Bydliště: daleký sever

Re: Spore

Příspěvek od Mise888 »

jak té příšerce spadne na hlavu ta edice a ona jí začne prohlížet k tomu se pak něco vysvětli až to ta příšerka dočte začne jásat že našla takový poklad a pak tu edici unese vesmírná lod a ta přišerka bude smutná :)
Když vám někdo dá BAN tak vám ho nedal je to jen klam to já třímám v rukách BANHAMMER
Obrázek =)
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Spore

Příspěvek od Chubbop »

Mise888 píše:jak té příšerce spadne na hlavu ta edice a ona jí začne prohlížet k tomu se pak něco vysvětli až to ta příšerka dočte začne jásat že našla takový poklad a pak tu edici unese vesmírná lod a ta přišerka bude smutná :)
Jo, cosi mi to říká...
Obrázek
Uživatelský avatar
fsf333
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 313
Registrován: úte 13. dub 2010 20:01:29
Skype: fsf333-matej
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Spore

Příspěvek od fsf333 »

super hra! mám tam dvě příšerky jedna se menuje fsf333 a ta druhá stejně a jedna planetka se menuje efesefánek333 a druhá efesef333. moje sestra má hrozně moc příšerek a planet a u každý skončila ve fázi vývoje tvorů, protože kmenová fáze atd. už je na ní příliš těžká :)

PS. a mám doplňkový balíček "strašidelní a roztomilí"

Liga Jitsu Borec 1 - Vítěz
Liga Jitsu Borec 2 - Vítěz
Jitsu Outpost 3 - Vítěz
Liga find four 2 - Vítěz
Jitsu Ponec - 2 Místo
Liga Jitsu Borec 5 - 3 Místo
Liga find four - 3 Místo

Vyměňuji a prodávám Jitsu karty. Klikni zde.
Seznam všech karet (Kromě serie Water) tady.
Mise888
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 334
Registrován: sob 24. dub 2010 15:33:31
Bydliště: daleký sever

Re: Spore

Příspěvek od Mise888 »

fsf333 píše:super hra! mám tam dvě příšerky jedna se menuje fsf333 a ta druhá stejně a jedna planetka se menuje efesefánek333 a druhá efesef333. moje sestra má hrozně moc příšerek a planet a u každý skončila ve fázi vývoje tvorů, protože kmenová fáze atd. už je na ní příliš těžká :)

PS. a mám doplňkový balíček "strašidelní a roztomilí"
zajímavý hele na jakou to hraje tvoje sestra obtížnost? :) jestli na lehkou to dá stačí mít sekyry kopí louče hole a na ryby popřípadě i sběratelské tyče s první cizí vesnicí se msuí skamarádit s druhou taky a třetí čtvrtou pátou a šestou musí zničit ale čtvrtá(když jsi býložravec) tam si jí můžeš přivlastnit civilizační je těžší a vesmírná je taky těžká
Když vám někdo dá BAN tak vám ho nedal je to jen klam to já třímám v rukách BANHAMMER
Obrázek =)
Odpovědět