Znáte nějaké "napodobeniny" CP ?

Cacenka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 100
Registrován: čtv 01. črc 2010 8:59:26

Re: Znáte nějaké "napodobeniny" CP ?

Příspěvek od Cacenka »

pozrite aj tak je CP originál....ja som registrovaná na NEZIADUCESLOVO a som tam member a som member aj na CP a leby som to mala porovnať tak CP je lepšie!
Kedy skončím s CP?
-bude water a snow dojo
- bude farebný pufflík
-bude ďalšia miestnosť
-bude rochopperov ostrov
Honza009
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 276
Registrován: sob 22. kvě 2010 12:50:23
Bydliště: Jesenice-Praha Západ

Re: Znáte nějaké "napodobeniny" CP ?

Příspěvek od Honza009 »

já znám moshi monsters.Taková napodobenina to zas neni ale je v ní také opět membership který vám umožní chodit do ruznch míst.Hrajete za příšeru a plníte ruzne ukoly atd. máte tam i lv. já to hrál jenom chvilku protože pak mě to nebavilo a už sem se k tomu nevrátil.
Nicolka1234 5
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 23
Registrován: pon 24. pro 2012 9:09:16

Re: Znáte nějaké "napodobeniny" CP ?

Příspěvek od Nicolka1234 5 »

Jenda píše:
hasicc píše:Pokud znáte někdo nějaké napodobeniny CP tak je sem napište ale i něco o nich . Třeba co to vůbec je :DD

http://www.ŽÁDOUCÍ SLOVO".com
Docela krásná hra . Můžete tam i mluvit česky . Akorát už je tam bohužel také membership - no jo no když nikdo udělá něco hezkýho tak si za to musí nechat platit :D . Ale dál k tý hře . Já osobně jí moc nehraju protože mě začala velmi nezajímat - poslední dobou nic nového :/ . To je asi vše . Klidně mě doplňte ale také pošlete nějaký odkazy a popis dalších " napodobenin " CP :)
jo *NEŽÁDOUCÍ SLOVO* znam moc dobře!!!! je super(tade aýž po CP)
ale ej dobra i pro nemembry protože tam ja mam draka (byl za vajíčka na velikonocích)...
Som na *NEŽÁDOUCÍ SLOVO*. Zrusili ju :-( skoda. Mala som 7 drakov. No neva. Aspon je club penguin. Boli tam aj moderatori. Napr. Ako je tu Rockhopper tak tam bol Henry. Bola to super hra. Skoda ze uz neni. :-(.
Naposledy upravil(a) Nicolka1234 5 dne ned 06. led 2013 9:51:29, celkem upraveno 3 x.
Tojsemja
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 231
Registrován: čtv 17. čer 2010 15:31:28
Skype: superhracmadagascar
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Znáte nějaké "napodobeniny" CP ?

Příspěvek od Tojsemja »

Nicolka1234 5 píše:Som na *NEŽÁDOUCÍ SLOVO*. Zrusili ju. :-(
Přiznám se, že jsem *NEŽÁDOUCÍ SLOVO* taky kdysi zapnul, ale moc dlouho mi zapnutá nevydžela... ostatně stejně jako většina napodobenin CP. Jenže ta "napodobenina" je dost klíčové slovo, protože už po přečtení evokuje pocit, že oná věc je něčím druhořadá, horší. S *NEŽÁDOUCÍ SLOVO* to bylo přesně tak, nějakou chvíli to byl zajímavý free world pro hráče dávající-si oddych od CP, jenže ten syndrom napodobeniny se projevoval (alespoň u mě) neuvěřitelně okatě - co bylo stejné jako na CP mi bylo hanba používat, bylo to prostě zkopírované skrz naskrz; a to, co bylo nové, se mi zase používat nechtělo, protože mi to do layoutu klikaček vůbec nesedělo. Vydržel jsem u toho tak dva večery, a pak hodil záložku do koše. CP je jen jedno.

Mimochodem, okrem *NEŽÁDOUCÍ SLOVO* jsem měl kdysi rozkliknuté i Panfu, a kdybych měl srovnávat (což se mi přirozeně nechce, sláva CP, nechť vládne navždy), z těhle dvou napodobenin byla tou horší. Membership tam byl do ekonomiky zapojen stejně natvrdo jako u CP, a to mě znechutilo celý další zážitek. Platit si za něco, co je jen nepovedený bratříček starého veterána, je prostě dolování. A o kvalitě tady jinak stejně nemůže být řeč.
Nicolka1234 5 píše:Mala som 7 drakov.
Nicolka1234 5 píše:Boli tam aj moderatori. Napr. Ako je tu Rockhopper tak tam bol Henry.
O tom jsem mluvil. První featura je tak okatě nepřirozená, až mě okamžitě odkáže na logoutové dveře, a druhá zase jako přes kopírák. Až budu vydávat svůj životopis, přiložím to k ní jako učebnicový příklad omylů mého života.
Nicolka1234 5 píše:Bola to super hra.
Nebyla.
Nicolka1234 5 píše:Skoda ze uz neni. :-( :-(
Obrázek
Nicolka1234 5 píše:Skoda :-( .
No jestli tě to tak moc rozbrečelo, netřeba smutnit, znám daleko lepší herní zážitky, ve kterých se ti dostane do rukou panda!
valada06 píše:Dá se pochopit, že si smutná kvůli tomu, že zrušili „NEŽÁDOUCÍ SLOVO“ ale tolik smutných smajlíků snad není nutných.
Obrázek
FREINDSHIP IS MAGIC
Obrázek
Morchella
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 10
Registrován: sob 23. bře 2013 12:13:22

Re: Znáte nějaké "napodobeniny" CP ?

Příspěvek od Morchella »

Já taky jednu znám a je tam taky membership jo a vydalo se to mnohem později než Club penguin takže se to fakt opičí ale jinak je to docela dobrá hra. Jo ale v Clubpenguinu teď začli dělat skoro stejný katalogy s oblečením :I
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Znáte nějaké "napodobeniny" CP ?

Příspěvek od Ccdn »

Pro mě je prostě Club Penguin první a jediný a i když jsem zkoušel více podobných her, žádná nebyla taková jako Club Penguin. Žádná mě u sebe nedokázala udržet tak dlouho a i když v některých hrách byly celkem dobré prvky (teď si asi na nic nevzpomenu, ale vím, že se mi něco líbilo).
Nicolka1234 5
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 23
Registrován: pon 24. pro 2012 9:09:16

Re: Znáte nějaké "napodobeniny" CP ?

Příspěvek od Nicolka1234 5 »

Tojsemja píše:
Nicolka1234 5 píše:Som na *NEŽÁDOUCÍ SLOVO*. Zrusili ju. :-(
Přiznám se, že jsem *NEŽÁDOUCÍ SLOVO* taky kdysi zapnul, ale moc dlouho mi zapnutá nevydžela... ostatně stejně jako většina napodobenin CP. Jenže ta "napodobenina" je dost klíčové slovo, protože už po přečtení evokuje pocit, že oná věc je něčím druhořadá, horší. S *NEŽÁDOUCÍ SLOVO* to bylo přesně tak, nějakou chvíli to byl zajímavý free world pro hráče dávající-si oddych od CP, jenže ten syndrom napodobeniny se projevoval (alespoň u mě) neuvěřitelně okatě - co bylo stejné jako na CP mi bylo hanba používat, bylo to prostě zkopírované skrz naskrz; a to, co bylo nové, se mi zase používat nechtělo, protože mi to do layoutu klikaček vůbec nesedělo. Vydržel jsem u toho tak dva večery, a pak hodil záložku do koše. CP je jen jedno.

Mimochodem, okrem *NEŽÁDOUCÍ SLOVO* jsem měl kdysi rozkliknuté i Panfu, a kdybych měl srovnávat (což se mi přirozeně nechce, sláva CP, nechť vládne navždy), z těhle dvou napodobenin byla tou horší. Membership tam byl do ekonomiky zapojen stejně natvrdo jako u CP, a to mě znechutilo celý další zážitek. Platit si za něco, co je jen nepovedený bratříček starého veterána, je prostě dolování. A o kvalitě tady jinak stejně nemůže být řeč.
Nicolka1234 5 píše:Mala som 7 drakov.
Nicolka1234 5 píše:Boli tam aj moderatori. Napr. Ako je tu Rockhopper tak tam bol Henry.
O tom jsem mluvil. První featura je tak okatě nepřirozená, až mě okamžitě odkáže na logoutové dveře, a druhá zase jako přes kopírák. Až budu vydávat svůj životopis, přiložím to k ní jako učebnicový příklad omylů mého života.

Nicolka1234 5 píše:Bola to super hra.
Nebyla.

Nicolka1234 5 píše:Skoda ze uz neni. :-( :-(
Obrázek



Nicolka1234 5 píše:Skoda :-( .
No jestli tě to tak moc rozbrečelo, netřeba smutnit, znám daleko lepší herní zážitky, ve kterých se ti dostane do rukou panda!
valada06 píše:Dá se pochopit, že si smutná kvůli tomu, že zrušili „NEŽÁDOUCÍ SLOVO“ ale tolik smutných smajlíků snad není nutných.
Obrázek
:/
Odpovědět