Paysafecard - místo kreditkyy

Womenka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 32
Registrován: sob 25. kvě 2013 15:23:26
Skype: Womenka455

Re: Paysafecard - místo kreditkyy

Příspěvek od Womenka »

Vím, že tohle téma je staré, ale jenom bych chtěla upozornit, že na CP už paysafe card jde! :)) Díky tomu máme s Felicisou členství ;)
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Paysafecard - místo kreditkyy

Příspěvek od Ccdn »

Tak na Steamu jsou teď letní slevy a já vážně uvažuji o koupi PaySafeCard. Nějak se ale nemůžu odhodlat vyrazit na prodejní místo.

EDIT: Tak jsem se nakonec odhodlal a vyrazil, ale zklamali mě. I když obsluha PSC znala tak to prý neměly :( Asi zítra vyrazím jinam.
Teplicak
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 203
Registrován: úte 13. dub 2010 20:28:07

Re: Paysafecard - místo kreditkyy

Příspěvek od Teplicak »

Ccdn píše:Tak na Steamu jsou teď letní slevy a já vážně uvažuji o koupi PaySafeCard. Nějak se ale nemůžu odhodlat vyrazit na prodejní místo.

EDIT: Tak jsem se nakonec odhodlal a vyrazil, ale zklamali mě. I když obsluha PSC znala tak to prý neměly :( Asi zítra vyrazím jinam.
Ccdn, kam jsi šel? Do Řetenic? Hned u nemocnice prodavají, parkrat jsem tam byl a všechno v pohodě
Obrázek
2x 3.místo v Jitsu Borci!!!!
FK Zenit Petrohrad 4ever!!!!
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Paysafecard - místo kreditkyy

Příspěvek od Ccdn »

Tak jsme dneska objevil možnost o které jsme dříve nevěděl. Tou možností jsou terminály Westpay: http://westpay.cz/prvni-terminaly-westp ... v-provozu/ Ještě jsem s nimi nepracoval takže nevím jak fungují, ale všiml jsme si, že nabízejí i PSC. Máte někdo s tímto systémem nákupu nějaké zkušenosti? :)
Odpovědět