rady a tipy na znamky

Glato ackar
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 134
Registrován: stř 14. dub 2010 21:08:14

Re: rady a tipy na znamky

Příspěvek od Glato ackar »

vtipoman píše:Na stadionu je to pořád! :DD (myslím)
Je,ale tam to nejde :I Musí to být někde během párty. Já to udělal během horský expedice ;)
Perikles
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 59
Registrován: úte 07. pro 2010 17:15:15

Re: rady a tipy na znamky

Příspěvek od Perikles »

Znamka: astro 1-up, ja to extremne jednoduche, tu je mensi trik :DD opakujete stale level 7, najprv zostrelte to horne, ked ho zostrellite dostanete 1-up, je to aj na webu napisne. Potom musite vystrielat strely, tak aby ste nestelili do toho druheho.
A takto to zopakujte 7- krat alebo 6-krat, ak zasiahnete ten 1-up pred levelom 7

to je vsetko, jednoduche ze?
borec12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 441
Registrován: ned 12. zář 2010 10:16:28
Kontaktovat uživatele:

Re: rady a tipy na znamky

Příspěvek od borec12 »

známka fishtastic:chyt'te 15 ryb prize Mullet:chyt'te Mullet afishonado:chyt'te 45 ryb fly fisher:chyt'te 63 ryb za 5 minut

Puffle launch-begin buid:postavte základ kanonu launch ready:postavte celý kanon crab attack:zničte klutziho

System defenger-ready for duty:dokončete tutorial garbage disposal:zničte 100 robotů jedné barvy v 1 lv strategic succes:zničte 100 robotů,aniž by ste boužili vylepšování mono mechanic:vyhrajte s 1 barvou kanonu(nejlépe červenou v 1 lv)

Card jitsu-grasshopper:získejte bílý pásek elemental win:vyhrajte s 3 různými elementy fine student:získejte modrý pásek
one element:vyhrejte s 1 elementem true ninja:získejte černý pásek ninja master:získejte pásek přes oči match master:25x vyhrajte sensei card:sensei musí na vás použít speciálni senseovu kartu(12 sních a na obrázku je sensei)
full dojo:vyhrejte s 9 kartama(nejlépe to jde když máte nějaký chat,sejdete se s kamarádem a přes chat si sním mluvíte asi takhle-dej sních já dám ohen......)
CP je nej online hra!!!!
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: rady a tipy na znamky

Příspěvek od Chubbop »

borec12 píše:známka fishtastic:chyt'te 15 ryb prize Mullet:chyt'te Mullet afishonado:chyt'te 45 ryb fly fisher:chyt'te 63 ryb za 5 minut

Puffle launch-begin buid:postavte základ kanonu launch ready:postavte celý kanon crab attack:zničte klutziho

System defenger-ready for duty:dokončete tutorial garbage disposal:zničte 100 robotů jedné barvy v 1 lv strategic succes:zničte 100 robotů,aniž by ste boužili vylepšování mono mechanic:vyhrajte s 1 barvou kanonu(nejlépe červenou v 1 lv)

Card jitsu-grasshopper:získejte bílý pásek elemental win:vyhrajte s 3 různými elementy fine student:získejte modrý pásek
one element:vyhrejte s 1 elementem true ninja:získejte černý pásek ninja master:získejte pásek přes oči match master:25x vyhrajte sensei card:sensei musí na vás použít speciálni senseovu kartu(12 sních a na obrázku je sensei)
full dojo:vyhrejte s 9 kartama(nejlépe to jde když máte nějaký chat,sejdete se s kamarádem a přes chat si sním mluvíte asi takhle-dej sních já dám ohen......)
To je mi jasné, že na plné dojo se dá domluvit, ale to právě nechci. Já to chci udělat poctivě, ve hře. :)
Obrázek
Glato ackar
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 134
Registrován: stř 14. dub 2010 21:08:14

Re: rady a tipy na znamky

Příspěvek od Glato ackar »

Já Full dojo udělal tak,že jsem si na jednom PC dal Glato ackara a na druhym svího druhýho penguina a hrál jsem sám se sebou :DD
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: rady a tipy na znamky

Příspěvek od Chubbop »

Glato ackar píše:Já Full dojo udělal tak,že jsem si na jednom PC dal Glato ackara a na druhym svího druhýho penguina a hrál jsem sám se sebou :DD
I tak se to dá, ale to mě tak netrápí. Štve mě, že nevím jak udělat na čas ty levely v Puffle Launch.
Obrázek
between
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 296
Registrován: úte 29. čer 2010 18:09:26
Bydliště: Praha 5

Re: rady a tipy na znamky

Příspěvek od between »

Nevíte jak udělat tu první známku z pizzaraton3000 ???
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: rady a tipy na znamky

Příspěvek od Chubbop »

between píše:Nevíte jak udělat tu první známku z pizzaraton3000 ???
Já netuším, ale myslím si, že musíš mít přesně tři chyby a dohrát hru.
Obrázek
Glato ackar
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 134
Registrován: stř 14. dub 2010 21:08:14

Re: rady a tipy na znamky

Příspěvek od Glato ackar »

Chubbop píše:
between píše:Nevíte jak udělat tu první známku z pizzaraton3000 ???
Já netuším, ale myslím si, že musíš mít přesně tři chyby a dohrát hru.
jj,taky jsem nevěděl jak na to.
borec12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 441
Registrován: ned 12. zář 2010 10:16:28
Kontaktovat uživatele:

Re: rady a tipy na znamky

Příspěvek od borec12 »

cart surfer:cart master-vydělejte v 1 hře 350 cointů (je to menší trik dávejte furt salto a výskok s otočkou a do zatáčky dělejte skluzy a potom se 3 vybourejte a furt dávejte salto a otočku až do konce hry,musíte to střídat takže otočka,salto,otočka,salto.....)
CP je nej online hra!!!!
Odpovědět