Minecraft

Minecraft a vše kolem něj.
Odpovědět
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Minecraft

Příspěvek od Ccdn »

Asi si to stáhnu. Vypadá to zajímavě.
flatoutik
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 44
Registrován: stř 14. dub 2010 12:47:39

Re: Minecraft

Příspěvek od flatoutik »

Nechápu ten začátek nevím co tam mam delat poradite nekdo?
Obrázek
Obrázek
Blooman
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 920
Registrován: stř 28. dub 2010 14:38:00

Re: Minecraft

Příspěvek od Blooman »

KOukni se do prvního příspěvku ... -.-
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Minecraft

Příspěvek od Ccdn »

Tak jsem si to stáhl a je to docela dobrý. Už jsem za tu dobu co to hraju stihl zemřít pádem z velké výšky, zabil mě pavouk a už mě napadl i ten výbušnej nevím jak se mu říká. Docela mi vadí, že ty pavouci a ty výbušný zůstavaj i přes den (alespoň u mě) protože přežít noc je docela jednoduchý, ale pak přežívat i přes den už taková sranda není. Celkově mě však tahle hra baví.
Blooman
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 920
Registrován: stř 28. dub 2010 14:38:00

Re: Minecraft

Příspěvek od Blooman »

Ccdn píše:Tak jsem si to stáhl a je to docela dobrý. Už jsem za tu dobu co to hraju stihl zemřít pádem z velké výšky, zabil mě pavouk a už mě napadl i ten výbušnej nevím jak se mu říká. Docela mi vadí, že ty pavouci a ty výbušný zůstavaj i přes den (alespoň u mě) protože přežít noc je docela jednoduchý, ale pak přežívat i přes den už taková sranda není. Celkově mě však tahle hra baví.
Pavouci přez den neutočí... :)
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Minecraft

Příspěvek od Ccdn »

Počkat, takže tam jenom chodí a bát se jich nemusím? To by potom byla jiná :)
ajo33766

Re: Minecraft

Příspěvek od ajo33766 »

Udelej si zbrane a zabijes zombika i pavouka....A Zombici nevim proc preztivaji,zombici vybuchujou kdyz je v&tahnes na dlho pod slnko,jinak cez den prezivaj v stini a. jen kratko na slnku .Je neprijemni kdyz ti neco ale znici svym vybuchem,a vybuchujou i kdyz jim utikas :DD Kdyz se to naucis,i den i noc bude pro tebe prochazka ruzovym sadem,noc ma nevyhodu ze jen nevidis
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Minecraft

Příspěvek od Ccdn »

Teď se mi povedlo při generování mapy, že se vytvořil vznášející se ostrov ve vzduchu. Než sem se k němu však dostal tak byla tma a já spadl a zemřel. Jo a jinak asi si udělám ty zbraně (ne že bych je před tím neměl). ;) :)
Blooman
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 920
Registrován: stř 28. dub 2010 14:38:00

Re: Minecraft

Příspěvek od Blooman »

Zombici se spawnují tam kde není světlo!.... pokud někde ste zavření.. a myslíte že nepřijdou... přijdou.. pokud nemáte pochodně a světlo :)
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Minecraft

Příspěvek od Ccdn »

Obrázek

Tohle se mi právě vygenerovalo. Objevil sem se tam u toho prostředního sloupu, ale utekl jsem. Ještě že tak protože jsem záhy zjistil, že se tam spawnovali zombíci a ty výbušný.
A ještě jedna věc. Když jsem mámě vysvětloval o čem Minecraft je a šel jsem okolo jeskyně tak řekla: "Proč tam nevlezeš? Vlez tam!" :D Pak jsem jí ukazoval obrázky dungeonů.
Odpovědět