Minecraft

Minecraft a vše kolem něj.
Odpovědět
Mise888
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 334
Registrován: sob 24. dub 2010 15:33:31
Bydliště: daleký sever

Re: Minecraft

Příspěvek od Mise888 »

já si ho občas zahraji ale řeknu vám jména všech nepřátel: 1) Zombie 2) Pavouk 3) Creeper(ten co vybouchne a můžete z něj získat střelný prach) 4) Kostlivec a ted v Nether(peklo bylo založeno na Halloween upradge) 1) Pigman 2) Duch a jeden rare nepřátel Ghast je v normálním světe a v Nether(Kde má spawn.V normálním světe je i za dne.) a v Netheru je to na vlastní pěst kompas vám neukáže váš spawn a hodinky čas takže......když chcete jít do Netheru musíte si postavit portál najít v podzemí u lávy diamant z toho si udělat krumpáč a tím někde u lávového jezera vykutat obsidian z obsidianu postavíte rám(uprostřed volné čtyři kostky) a zapálíte a portál začne fungovat výbava: aspon tři meče(jestli možno diamantové) krumpáč na vzácné kostky(lightstone slowsand a nether block který hoří a neshoří) pak brnění( nejlíp železné či budto možno diamantoé) a dostatek jídla a moc se v Netheru nezdržujte nebo vás tam zabije Pigman svým mečem schválnost portálu: když jste si nasbírali vzácné kostky napůl zničili své brnění vybotřebovali jste energii krumpáčů a mečů a dorazili jste k portálu tak když do něj vlezete někde nedaleko vašeho prvního portálu se udělá druhý portál a z toho vy vylezete....nechápu jak tohle mohly udělat.... jinak přijěmné hraní Minecraftu a jestli máte dostatek peněz a stránky z multiplayer světama neváhejte a kupte si multiplayer k Minecraft ted můžete zabíjet zombíky spolu kutat doly spolu vraždit jiné hráče ale pozor na zloděje ty vám ukradnou dílničku vykradnou sklad a seberou pec....njn hold to k životu patří.... :)
Když vám někdo dá BAN tak vám ho nedal je to jen klam to já třímám v rukách BANHAMMER
Obrázek =)
ajo33766

Re: Minecraft

Příspěvek od ajo33766 »

Mise888 píše:já si ho občas zahraji ale řeknu vám jména všech nepřátel: 1) Zombie 2) Pavouk 3) Creeper(ten co vybouchne a můžete z něj získat střelný prach) 4) Kostlivec a ted v Nether(peklo bylo založeno na Halloween upradge) 1) Pigman 2) Duch a jeden rare nepřátel Ghast je v normálním světe a v Nether(Kde má spawn.V normálním světe je i za dne.) a v Netheru je to na vlastní pěst kompas vám neukáže váš spawn a hodinky čas takže......když chcete jít do Netheru musíte si postavit portál najít v podzemí u lávy diamant z toho si udělat krumpáč a tím někde u lávového jezera vykutat obsidian z obsidianu postavíte rám(uprostřed volné čtyři kostky) a zapálíte a portál začne fungovat výbava: aspon tři meče(jestli možno diamantové) krumpáč na vzácné kostky(lightstone slowsand a nether block který hoří a neshoří) pak brnění( nejlíp železné či budto možno diamantoé) a dostatek jídla a moc se v Netheru nezdržujte nebo vás tam zabije Pigman svým mečem schválnost portálu: když jste si nasbírali vzácné kostky napůl zničili své brnění vybotřebovali jste energii krumpáčů a mečů a dorazili jste k portálu tak když do něj vlezete někde nedaleko vašeho prvního portálu se udělá druhý portál a z toho vy vylezete....nechápu jak tohle mohly udělat.... jinak přijěmné hraní Minecraftu a jestli máte dostatek peněz a stránky z multiplayer světama neváhejte a kupte si multiplayer k Minecraft ted můžete zabíjet zombíky spolu kutat doly spolu vraždit jiné hráče ale pozor na zloděje ty vám ukradnou dílničku vykradnou sklad a seberou pec....njn hold to k životu patří.... :)
Napis neco vic k tim nepratelum
Mise888
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 334
Registrován: sob 24. dub 2010 15:33:31
Bydliště: daleký sever

Re: Minecraft

Příspěvek od Mise888 »

ajo33766 píše:
Mise888 píše:já si ho občas zahraji ale řeknu vám jména všech nepřátel: 1) Zombie 2) Pavouk 3) Creeper(ten co vybouchne a můžete z něj získat střelný prach) 4) Kostlivec a ted v Nether(peklo bylo založeno na Halloween upradge) 1) Pigman 2) Duch a jeden rare nepřátel Ghast je v normálním světe a v Nether(Kde má spawn.V normálním světe je i za dne.) a v Netheru je to na vlastní pěst kompas vám neukáže váš spawn a hodinky čas takže......když chcete jít do Netheru musíte si postavit portál najít v podzemí u lávy diamant z toho si udělat krumpáč a tím někde u lávového jezera vykutat obsidian z obsidianu postavíte rám(uprostřed volné čtyři kostky) a zapálíte a portál začne fungovat výbava: aspon tři meče(jestli možno diamantové) krumpáč na vzácné kostky(lightstone slowsand a nether block který hoří a neshoří) pak brnění( nejlíp železné či budto možno diamantoé) a dostatek jídla a moc se v Netheru nezdržujte nebo vás tam zabije Pigman svým mečem schválnost portálu: když jste si nasbírali vzácné kostky napůl zničili své brnění vybotřebovali jste energii krumpáčů a mečů a dorazili jste k portálu tak když do něj vlezete někde nedaleko vašeho prvního portálu se udělá druhý portál a z toho vy vylezete....nechápu jak tohle mohly udělat.... jinak přijěmné hraní Minecraftu a jestli máte dostatek peněz a stránky z multiplayer světama neváhejte a kupte si multiplayer k Minecraft ted můžete zabíjet zombíky spolu kutat doly spolu vraždit jiné hráče ale pozor na zloděje ty vám ukradnou dílničku vykradnou sklad a seberou pec....njn hold to k životu patří.... :)
Napis neco vic k tim nepratelum
dobrý nápad
Když vám někdo dá BAN tak vám ho nedal je to jen klam to já třímám v rukách BANHAMMER
Obrázek =)
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Minecraft

Příspěvek od Lilly49221 »

Sakra, nejde mi to ... stiahnem to... rozbalím.... sú tam dve, ... (mám to na ploche)keď dám to prvé, dá sa mi to na plochu, je tam pár tlačítiek, všetky dám... no nič sa nedeje, dám to druhé a to mi píše ERROR... asi niečo robím zle :(
Obrázek
Mise888
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 334
Registrován: sob 24. dub 2010 15:33:31
Bydliště: daleký sever

Re: Minecraft

Příspěvek od Mise888 »

víc o nepřátelích: 1) Zombie- můžete ho vidět večer a ve dne shoří ale...když na něj narazíte v dole mazejte pryč =) 2) Pavouk- pavouka můžete najít v dole a večer ale dne se dožije narozdíl od Zombíka ale jak nastane druhý den co se spawnul tak zmizí 3) Creeper stejně jako pavouk ale když po potkáte zdrhejte protože může vybouchnout ale neutíkejte ke svému domečku 4) kostlivec střílí z luku proto je nebezpečný ale ve dne shoří ale když na něj narazíte v dolu je to obtížné potřebujete luk Nether příšery: 1) Pigman nic zvláštního vypadá jako hráč a prase dohromady je vyzbrojen mečem a v Netheru se vyskytuje v hejnech 2) duch něco jako kostlivec střílí z luku ale umí letát a rare příšera Ghast lítá nevadí mu denní světlo má spawn Netheru ale na normální svět se dostane pomocí portálu fluše ohnivé koule hráči: jako vy :)
Když vám někdo dá BAN tak vám ho nedal je to jen klam to já třímám v rukách BANHAMMER
Obrázek =)
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Minecraft

Příspěvek od Ccdn »

Spusta informací se dá najít tady: http://www.minecraftwiki.net/wiki/Minecraft_Wiki (anglicky)
ajo33766

Re: Minecraft

Příspěvek od ajo33766 »

Lilly49221 píše:Sakra, nejde mi to ... stiahnem to... rozbalím.... sú tam dve, ... (mám to na ploche)keď dám to prvé, dá sa mi to na plochu, je tam pár tlačítiek, všetky dám... no nič sa nedeje, dám to druhé a to mi píše ERROR... asi niečo robím zle :(
Udelej presne podle navodu,jestli to nepujde i tak tak je chyba v nekom jinom. :) Rozbal,extrahuj a daj instal,daj tam e vsetko odstranit (ti vyskoci ze ci chces vsetko odstranit a ty das ano ale nic sa neodstrani,potom kliknes natoo pod tim napise ze instal prebehla normalne a uz len spustit tlacitko so znakom java (play now) a das play now a das hrat offline a singleplayer (mp nejde na neoficialni verzii zatim) a hrajes! ) :)
Lisured
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 668
Registrován: pát 28. kvě 2010 19:12:02

Re: Minecraft

Příspěvek od Lisured »

Registroval jsem se na wiki. Hru si chystám koupit.
http://www.minecraftwiki.net/wiki/User:Lisured
Lisured podle vzoru pán
ajo33766

Re: Minecraft

Příspěvek od ajo33766 »

Lisured píše:Registroval jsem se na wiki. Hru si chystám koupit.
http://www.minecraftwiki.net/wiki/User:Lisured
Ja taky,nebo aspon nek bude MP na nelegalu.
Blooman
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 920
Registrován: stř 28. dub 2010 14:38:00

Re: Minecraft

Příspěvek od Blooman »

Vše co potřebujete je na www.minecraftwiki.com :)....
To co je tam vám stačí ek štestí...

Jinak.. proč jít pryč když potkám zombika v dolu?...O tom hra je.. není o utíkání ... ale o Dungenaření...Craftění..
Prostě o přežití.. :D..

Lisured: já taky :) Jinak MP na nelegalu nebude do roka.. si myslím
Odpovědět