Minecraft

Minecraft a vše kolem něj.
Odpovědět
Knedlousek
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 339
Registrován: pát 28. led 2011 11:00:05
Bydliště: Stráž nad Nežárkou

Re: Minecraft

Příspěvek od Knedlousek »

Ježura píše:Full verze MC mě zklamala, tedy mě zklamala už 1.8. když tam byly expy, teď lvly, kouzla, lektvary... ...konec hry. Podle mě by bylo nejlepší kdyby to nechaly jak v 1.7. s upravením netehru a přidáním the endu bez draka a taky samozřejmě chov zvířat, úžasná novinka. Pak mě taky štve síla mobů, dyť na hard endermana nezabijete! Vás rozseká tak, že už si ani nepípnete.
Přesně tak,máš ůplnou pravdu,mě to taky zklamalo líbi se mi NPC obyvatelé.

Obrázek
Obrázek


Promiň všem co soutěžili v mých dvou soutěží.1.Na to nemám čas.2.Došli mi na to nervy.3.Už mě to nebavilo.Ještě jednou PROMIŇTE
Mise888
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 334
Registrován: sob 24. dub 2010 15:33:31
Bydliště: daleký sever

Re: Minecraft

Příspěvek od Mise888 »

Knedlousek píše:
Ježura píše:Full verze MC mě zklamala, tedy mě zklamala už 1.8. když tam byly expy, teď lvly, kouzla, lektvary... ...konec hry. Podle mě by bylo nejlepší kdyby to nechaly jak v 1.7. s upravením netehru a přidáním the endu bez draka a taky samozřejmě chov zvířat, úžasná novinka. Pak mě taky štve síla mobů, dyť na hard endermana nezabijete! Vás rozseká tak, že už si ani nepípnete.
Přesně tak,máš ůplnou pravdu,mě to taky zklamalo líbi se mi NPC obyvatelé.
To si jediný kdo to říká. Víte jak nám Notch namluvil že v NPC vesničkách budou Pigmenští vesničané? Nesplnil to tak jsem si pořídil Texture Pack a všechny NPC jsem si přenastavil na Pigmeny. :D
Když vám někdo dá BAN tak vám ho nedal je to jen klam to já třímám v rukách BANHAMMER
Obrázek =)
LordMB
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 200
Registrován: ned 27. čer 2010 14:54:47
Skype: LordMB10

Re: Minecraft

Příspěvek od LordMB »

Vedeli by ste poradiť nejaké základne alebo zábavné pluginy? Robím taký súkromný server
lORDmb Obrázek
K.C.A.S.A
Mise888
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 334
Registrován: sob 24. dub 2010 15:33:31
Bydliště: daleký sever

Re: Minecraft

Příspěvek od Mise888 »

LordMB píše:Vedeli by ste poradiť nejaké základne alebo zábavné pluginy? Robím taký súkromný server
Supernaturals ;) s tím se člověk nenudí a podle toho pluginu i více věcí. :D
Když vám někdo dá BAN tak vám ho nedal je to jen klam to já třímám v rukách BANHAMMER
Obrázek =)
Blooman
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 920
Registrován: stř 28. dub 2010 14:38:00

Re: Minecraft

Příspěvek od Blooman »

:O Zdravím ,

Netušil sme že MC bude ještě někdo zvás hrát , mě to přestalo bavit asi po měsíci hraní po založení tématu :D
LordMB
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 200
Registrován: ned 27. čer 2010 14:54:47
Skype: LordMB10

Re: Minecraft

Příspěvek od LordMB »

Mna to bavi, len ako sa zrusil ogion, tak nemam kde hhrat :(
lORDmb Obrázek
K.C.A.S.A
Mise888
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 334
Registrován: sob 24. dub 2010 15:33:31
Bydliště: daleký sever

Re: Minecraft

Příspěvek od Mise888 »

LordMB píše:Mna to bavi, len ako sa zrusil ogion, tak nemam kde hhrat :(
Já hraji na serveru bývalého spolužáka je to začínající server ale je docela dobrý(Ale admini docela dost poslední dobou zaostávají) jinak hraji občas na Singlu.
Když vám někdo dá BAN tak vám ho nedal je to jen klam to já třímám v rukách BANHAMMER
Obrázek =)
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Minecraft

Příspěvek od Ccdn »

Já občas hraju na Urnawebu, ale jsou tam docela lagy takže tam moc nechodím. Chtěl jsem chodit na craftuj.cz, ale tam chodí hodně lidí a proto se tam nedá připojit. Nedávno jsem objevil server Block Empires který se mi strašně líbí, ale musel bych mít legální minecraft což bohužel nemám.
Knedlousek
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 339
Registrován: pát 28. led 2011 11:00:05
Bydliště: Stráž nad Nežárkou

Re: Minecraft

Příspěvek od Knedlousek »

Znáte nějaký server???Já jich znám celkem dost a mám i vlastní ale soukromý

Obrázek
Obrázek


Promiň všem co soutěžili v mých dvou soutěží.1.Na to nemám čas.2.Došli mi na to nervy.3.Už mě to nebavilo.Ještě jednou PROMIŇTE
Premysl
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 132
Registrován: čtv 15. črc 2010 19:00:20

Re: Minecraft

Příspěvek od Premysl »

Ahoj, chtěl bych vás poprosit jestli by jste zhlédli Let's play video kámoše Ondrajky. Je to jeho úplně první video a (protože to nikdo normálně nenajde) tak bych vás chtěl poprosit, jestli by jste ho neokomentovali(na YT, sem nechodí) a nedali like/dislike. Video: http://www.youtube.com/watch?v=9K2YiQFN ... fKM3Br7gkC
Díky

P.S. nechci tu dělat reklamu, jen potřebujeme aby to někdo ohodnotil ;)
Odpovědět