Minecraft

Minecraft a vše kolem něj.
Odpovědět
gzgi
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 196
Registrován: čtv 16. úno 2012 0:40:04
Bydliště: Uh.Hradiště Štěpnická 1106

Re: Minecraft

Příspěvek od gzgi »

Já jsem si postavil hrad bez cheatů. A to jsem si myslel že 10 staků kamene bude stačit. Vyšlo mě to na 30 staků. A hradby na 20 staků. Fakt fuška. Chystám se postavit taky piramidu z písku. Všechno jsem to propočítal a budu potřebovat 50 staků sandstone (4 sand = 1 sandstone). ;) Co si o tom myslíte?
Gzgi, na Fan-Club-Penguin se jmenuji raketa
Jenda
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 138
Registrován: stř 14. dub 2010 16:46:12

Re: Minecraft

Příspěvek od Jenda »

Minecraft je skvělá hra :) a kdo říká, že má blbou grafiku, ať si teda paří Cody a podobně, ale MC je MC ;)
kdybyste někdo chtěl, rád ho uvidím na serveru slimecraft, je to fajn server, kde máte volnost, klidně někoho vezmu do baráku :D zabydlíte se tam a pak už si v podstatě děláte co chcete, i bedny se tam dají zamykat, tak mi kdyžtak napište
viewtopic.php?f=14&t=1850
NEVIDITELNÝ FANTOM MEZI NÁMI V CP! PŘIPOJTE SE!
Premysl
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 132
Registrován: čtv 15. črc 2010 19:00:20

Re: Minecraft

Příspěvek od Premysl »

Dobře... taky udělám reklamu na jeden skvělej server.
Možná, že jste slyšeli už o serveru Majncraft. Je pouze pro premium, najdete tam LWC, Chest Shop, webovou aukci, plugin který vám dá určitou pravděpodobnost že když hodíte vejce na moba tak z něj vypadne jeho spawn egg. Vše na serveru je poctivě vytěžené, žádný give, žádný adminshop (ten je jen na dřevo aby se dostávaly peníze do oběhu), žádný world edit. Server je první na celosvětovém serveru http://www.minebook.me. Na serveru je whitelist, vše o tom jak se na něj dostat najdete na webu vlevo v kolonce Server
Akorát se nelekněte spawnu, ta hromada je havarovaná kosmická loď.

http://www.majncraft.cz

edit: pár věcí se změnilo, hlavně spawn už není kosmická loď, ale něco mnohem hezčího. Taky přibyly teleporty na vzdálená místa světa.
Naposledy upravil(a) Premysl dne čtv 03. led 2013 14:01:39, celkem upraveno 1 x.
Jenda
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 138
Registrován: stř 14. dub 2010 16:46:12

Re: Minecraft

Příspěvek od Jenda »

Premysl píše:Dobře... taky udělám reklamu na jeden skvělej server.


http://www.majncraft.cz
já se přidám, tedy, snad to nebude vadit. Já hraju na supercraftingu.cz, je to skvělej server, má spoustu modu, nový moby, technicraft (nebo technic pack, nebo jak se to jmenuje) prostě super, fakt skvělý :) doporučuju, ip na jejich stránkách
http://www.supercrafting.cz
viewtopic.php?f=14&t=1850
NEVIDITELNÝ FANTOM MEZI NÁMI V CP! PŘIPOJTE SE!
gzgi
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 196
Registrován: čtv 16. úno 2012 0:40:04
Bydliště: Uh.Hradiště Štěpnická 1106

Re: Minecraft

Příspěvek od gzgi »

Já se těším na 1.4 . A už vyšla 1.3.2 Opravuje bugy na 1.3.1. Taky docela dobrý.
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Minecraft

Příspěvek od Ccdn »

Nevím jestli si tu toho někdo všimne, ale chtěl jsem se zeptat jestli tady někdo nemáte soukromý server. Nebo jestli nehrajete na nějakém menším serveru (třeba tak 20 lidí). Dříve sem někdo dával odkaz na Ogion, ale ten už asi nefuguje (nebo se pletu?). Rád bych si zahrál na nějakém menším, přátelštějším serveru, ideálně s někým koho znám. Na YouTube jsem našel odkaz na podobný server a asi dva dny jsem na něm hrál, ale pak to nějak nešlo.
Premysl
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 132
Registrován: čtv 15. črc 2010 19:00:20

Re: Minecraft

Příspěvek od Premysl »

Ccdn píše:Nevím jestli si tu toho někdo všimne, ale chtěl jsem se zeptat jestli tady někdo nemáte soukromý server. Nebo jestli nehrajete na nějakém menším serveru (třeba tak 20 lidí). Dříve sem někdo dával odkaz na Ogion, ale ten už asi nefuguje (nebo se pletu?). Rád bych si zahrál na nějakém menším, přátelštějším serveru, ideálně s někým koho znám. Na YouTube jsem našel odkaz na podobný server a asi dva dny jsem na něm hrál, ale pak to nějak nešlo.
Možná se koukni na ten majncraft.cz (píšu výše). Sice je tam vždy nejmíň 30 lidí a obvykle to bývá i nad 50, ale většina lidí, kteří tam chodí každý den se tam zná a jsou přátelští. Hraje tam i vtipoman. Není to jedno město, vlastně tam není ani hlavní, je tam kupa měst a vesnic a spousta vedlejších projektů. Pokud se usadíš v nějakém městě, můžeš tam hrát asi s těmi 20 hráči. Hlavně je tam zábava a občas se konají eventy jako spleef (podkopávaná) nebo upálená (prostě se zapalují ostatní).

edit: hodně důležitých informací o serveru se dá taky najít na fóru
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Minecraft

Příspěvek od Ccdn »

Bohužel ještě nemám koupený Minecraft :( takže na tomhle serveru hrát nemůžu.
Dominik Daniel
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 70
Registrován: úte 11. pro 2012 16:36:36

Re: Minecraft

Příspěvek od Dominik Daniel »

Ccdn píše:Nevím jestli si tu toho někdo všimne, ale chtěl jsem se zeptat jestli tady někdo nemáte soukromý server. Nebo jestli nehrajete na nějakém menším serveru (třeba tak 20 lidí). Dříve sem někdo dával odkaz na Ogion, ale ten už asi nefuguje (nebo se pletu?). Rád bych si zahrál na nějakém menším, přátelštějším serveru, ideálně s někým koho znám. Na YouTube jsem našel odkaz na podobný server a asi dva dny jsem na něm hrál, ale pak to nějak nešlo.
no ja som na serveru Dabcet sky block je o sky block ale existuje aj Dabcet classik a ten je normal server moj kamos a ja budeme na nom točiť lets play
:D
Mám rád zvieratá a pufflov ale hlavne bieleho pufla :D
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Minecraft

Příspěvek od Ccdn »

Teď hraju na jednom malém serveru (10 slotů). Je to PVP survival takže už mě jeden hráč zabil. Dá se tam ale s lidma bavit, vyměňovat věci a mají tam i rezidence, paintball...
Odpovědět