Vysvětlení- Ufo?

wasdreq2
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 1012
Registrován: sob 31. črc 2010 17:11:02
Bydliště: Košice

Re: Vysvětlení- Ufo?

Příspěvek od wasdreq2 »

ajo33766 píše:Takze,tieto objekty a veci o UFO a iny mimozemsky zivot ma fascinuju od malicka.Teraz si podme definovat slovo UFO (vsetci to tu pouzivate spravne,ale len tak,pre zaujimavost) Skratka anglickeho slova Unfailed Flying Object-neidentifikovatelne lietajuce objekty (cize nezname).Tieto objekty ludia sleduju uz dlhsie,nad Bratislavou napriklad,a nevedia ich vysvetlit ani Ufologovia,proste nevieme co to je,a tu to nevyriesime :-(
My nato mozme odborne povedat len jedno-UFO-je to pre nas nezname,a bojime sa toho co nepozname.Moze to byt zo Zeme,z Vesmiru,ale to sa asi tak skoro nedozvieme.Neviem ktomu viac povedat,taketo objekty som nemal sancu pozorovat,a ich opisanie (vase),z toho mi vypliva ze ste videli nieco co sa najcastejsie vidi nad BA,divne lietajuce,tiche a pohybujuce sa (sucasne a organizovane) objekty.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wwCNgZYpnkA[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CxqnhZgWokQ[/youtube]
preco za tymi objektmi nevyslu co ja viem nejaku stihacku aby ich sledovala???
ajo33766

Re: Vysvětlení- Ufo?

Příspěvek od ajo33766 »

Armada sa nebude zaoberat niecim co si oni budu definovat ako kometu ci hviezdu,oni si to tak vysvetlia a je,a neviem kdo by sa odvazil vycestovat za tym,moze to tu stihacku pohltit,zostrelit,uniest,skumat.Proste je to tak.Jeden vedec s univerzity v Liptove sa tym zaujimal a skumal,aj som si snim pisal,o tom,ale nanic neprisli a na vyskum neboli peniaze :-(
wasdreq2
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 1012
Registrován: sob 31. črc 2010 17:11:02
Bydliště: Košice

Re: Vysvětlení- Ufo?

Příspěvek od wasdreq2 »

a videl som nieco podbne co je skor v tom prvom videu bolo to osamote ale bolo cervene nie biele
no ja chapem to ze neboli peniaze lebo predsalen kto by to financoval
ajo33766

Re: Vysvětlení- Ufo?

Příspěvek od ajo33766 »

wasdreq2 píše:a videl som nieco podbne co je skor v tom prvom videu bolo to osamote ale bolo cervene nie biele
no ja chapem to ze neboli peniaze lebo predsalen kto by to financoval
Jedine ako sa o nich nieco dozvediet je,pockat az pridu sami,a vtedy nebudeme pripraveny,a boh vie co s nami urobia,iny zivot je nieco co nechapeme,a co nechapeme,toho sa budeme bat :-( A ja sa bojim tiez tohoto,niekedy mam zimovriavky,a neviem ani preco to skumam,mozmo ma to niecim pritahuje,ved predsa-kdo by to tajomstvo nechcel odhalit
Myslik
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 386
Registrován: úte 13. dub 2010 20:34:09
Bydliště: Praha

Re: Vysvětlení- Ufo?

Příspěvek od Myslik »

Teďka mě něco napadlo! Co když je to s tím rokem 2012 pravda že bude konec světa? Třeba nějak objevíme mimozenšťany ale oni nebudou chtít aby o nich někdo veděl tak nás jednoduše zničí a bude, já teda tomuhle moc nevěřím ale mohlo by to být a nebo že by nás zachránily jiní mimozenštani před tima co nás chtěli zničit :D
ajo33766

Re: Vysvětlení- Ufo?

Příspěvek od ajo33766 »

Myslik píše:Teďka mě něco napadlo! Co když je to s tím rokem 2012 pravda že bude konec světa? Třeba nějak objevíme mimozenšťany ale oni nebudou chtít aby o nich někdo veděl tak nás jednoduše zničí a bude, já teda tomuhle moc nevěřím ale mohlo by to být a nebo že by nás zachránily jiní mimozenštani před tima co nás chtěli zničit :D
Odkaz ktori vyriesil Slovak bol (odkaz v poliach kukuricnych): Nebojjte medzi sebou,lebo znicite sami seba.To znamena ze je viac druhov mimozemstanov,a viedli medzi sebou vojnu,a znicili sa na vzajom,a teraz maju mier a chcu nam pomoct,len sa boja (ci ich pochopime a tak dalej)teda,takto nejako si to vacsina ludi a vedcov vysvetluje
Myslik
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 386
Registrován: úte 13. dub 2010 20:34:09
Bydliště: Praha

Re: Vysvětlení- Ufo?

Příspěvek od Myslik »

ajo33766 píše:
Myslik píše:Teďka mě něco napadlo! Co když je to s tím rokem 2012 pravda že bude konec světa? Třeba nějak objevíme mimozenšťany ale oni nebudou chtít aby o nich někdo veděl tak nás jednoduše zničí a bude, já teda tomuhle moc nevěřím ale mohlo by to být a nebo že by nás zachránily jiní mimozenštani před tima co nás chtěli zničit :D
Odkaz ktori vyriesil Slovak bol (odkaz v poliach kukuricnych): Nebojjte medzi sebou,lebo znicite sami seba.To znamena ze je viac druhov mimozemstanov,a viedli medzi sebou vojnu,a znicili sa na vzajom,a teraz maju mier a chcu nam pomoct,len sa boja (ci ich pochopime a tak dalej)teda,takto nejako si to vacsina ludi a vedcov vysvetluje
Jo o tom jsem někde slyšel... myslím si že by to tak mohlo být a myslím si že jsou ty války uplně zbytečný pokud lidi stejně rovni a ne jako třeba v KLDR nebo tam kde je komunistický režim...
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Vysvětlení- Ufo?

Příspěvek od batman12 »

Ja som v lete este s oceanom a sestranicou videl nejaky kruh co lietal na vrtulnik tche na lietadlo prirychle. bolo to asi o 10 vecer. A cim to islo dalej tym to bolo nizsie ale potom to zmizlo a znovu to kruzilo nad nasim domom v nepravidelnom stvorci. Sme makali k nam domov a tam mamina: ,,Ked vas unesu tak vas do tyzdna vrata naspät aj s peniazmi aby sme si vas zobrali naspät" :D :)
Blooman
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 920
Registrován: stř 28. dub 2010 14:38:00

Re: Vysvětlení- Ufo?

Příspěvek od Blooman »

ajo33766 píše:Takze,tieto objekty a veci o UFO a iny mimozemsky zivot ma fascinuju od malicka.Teraz si podme definovat slovo UFO (vsetci to tu pouzivate spravne,ale len tak,pre zaujimavost) Skratka anglickeho slova Unfailed Flying Object-neidentifikovatelne lietajuce objekty (cize nezname).Tieto objekty ludia sleduju uz dlhsie,nad Bratislavou napriklad,a nevedia ich vysvetlit ani Ufologovia,proste nevieme co to je,a tu to nevyriesime :-(
My nato mozme odborne povedat len jedno-UFO-je to pre nas nezname,a bojime sa toho co nepozname.Moze to byt zo Zeme,z Vesmiru,ale to sa asi tak skoro nedozvieme.Neviem ktomu viac povedat,taketo objekty som nemal sancu pozorovat,a ich opisanie (vase),z toho mi vypliva ze ste videli nieco co sa najcastejsie vidi nad BA,divne lietajuce,tiche a pohybujuce sa (sucasne a organizovane) objekty.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wwCNgZYpnkA[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CxqnhZgWokQ[/youtube]

No ufo je všechno co lítá ve vzduchu a nikdo neví c oto je ..
Ertikol
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 80
Registrován: čtv 11. lis 2010 17:56:35
Skype: honza.prcek1

Re: Vysvětlení- Ufo?

Příspěvek od Ertikol »

jj já čtu enigmu a tam sou super věci o UFu doporučuji!
JSEM PROTI HACKU!!!
Odpovědět