Končím! :-(

Odpovědět
Josh Blue111
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 587
Registrován: úte 13. dub 2010 20:00:22
Bydliště: Praha

Končím! :-(

Příspěvek od Josh Blue111 »

Musím se s vámi rozloučit mý přátelé. Už tu nebudu tak dlouho, jak jsem tu býval. :-(
Takže poprosím někoho z adminů, aby mi smazal zde účet, ještě než ho smaže chci aby předal někomu mé 3 wood ranky, abych nezapomněl řeknu něco dvoum velmi oblíbeným lidem.

Šaman: Ťaman :DD, pardon :)
Šamane prosím tě až bude další živý sraz v kartách Jitsu, třeba Outpost, počítej se mnou že příjdu, nezapomeň ;)

Fsf333: To tvoje hapaťapaťa, už toho nech človeče :D

Pro všechni a mé přátelé: sbohem :-(
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Končím! :-(

Příspěvek od Valada06 »

A proč odcházíš?
Obrázek
Josh Blue111
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 587
Registrován: úte 13. dub 2010 20:00:22
Bydliště: Praha

Re: Končím! :-(

Příspěvek od Josh Blue111 »

valada06 píše:A proč odcházíš?

Protože mě to tu už nebaví a ani samotný Club Penguin, strávil jsem tu tak dlouho, dokonce jsem tu strávil ještě než tu byl Rtap, Ovcak, který také jako první platil na tomto webu lidem membera :)
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Končím! :-(

Příspěvek od Valada06 »

Aha díky za odpověď měj se :).
Obrázek
Scarly
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 83
Registrován: pát 29. dub 2011 6:35:25

Re: Končím! :-(

Příspěvek od Scarly »

škoda moc si na tebe pamatuju když byl eště starý web :) měj se dobře ve skutečném životě.
Uživatelský avatar
fsf333
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 313
Registrován: úte 13. dub 2010 20:01:29
Skype: fsf333-matej
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Končím! :-(

Příspěvek od fsf333 »

Odcházíš? Mě se bude stýskat... :( No jo no, já to chápu, CP není už to bývalé CP, na fórum to taky uvadá, takže se není čemu divit. Ale účet ti nemusí mazat ne? Někdy sem můžeš zajít. A taky ti děkuju že jsi mě tam napsal :). Tak ahoj. "ctyrlistek"
A to hapaťapaťapa už nedělám tak jak předtim. Jenom když se naštvu tak udělám Hapaťa! :D

Liga Jitsu Borec 1 - Vítěz
Liga Jitsu Borec 2 - Vítěz
Jitsu Outpost 3 - Vítěz
Liga find four 2 - Vítěz
Jitsu Ponec - 2 Místo
Liga Jitsu Borec 5 - 3 Místo
Liga find four - 3 Místo

Vyměňuji a prodávám Jitsu karty. Klikni zde.
Seznam všech karet (Kromě serie Water) tady.
Tojsemja
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 231
Registrován: čtv 17. čer 2010 15:31:28
Skype: superhracmadagascar
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Končím! :-(

Příspěvek od Tojsemja »

Brachu, já to vidím naprosto stejně. CP prostě už není to, co bývalo, a není to způsobeno rostoucím věkem té nejvytrvalejší generace fanoušků fan-club-penguin, ale současnou podobou CP.

Sám zvažuji od celé hry odchod. CP už mi zkrátka nemá, co nabídnout - párty jsou suché, EPF je přeplácaná, celá věc s Herbertem, poté neustalé narážky na koupi membera a skoro žádná zábava pro volně-hrající hráče. Pak ještě ta věc s CJ: Fire a Water - dle mého už taky zbytečnost.

Tím, že odcházíš už i ty, ztrácí fanouškovská základna české komunity drahocenného a vytrvalého člena, na kterého bych to ani netipoval. Jako by to bylo včera, nekonečné rozhovory v chatu Jitsu Borci, komunikace na fóru, vzájemné nesrovnalosti či hádky nebo tvůj, dosti unikátní, způsob vyjadřování. Jop, chybí mi to, ale život jde dál.

Jsem si jist, že alespoň mi dva osobně, se budeme ještě nějakou dobu potkávat, či kecat na FB. Zůstává tu zbytek herního světa, který taktéž aktivně sleduješ, a já si s tebou rád, opět, na toto téma pohovořím.

Jinak vyzívám ostatní hráče, aby se tímto neinspirovali. Pokud nemáte důvod odejít od CP, nedělejte to. Někteří si možná na tenhle způsob hraní zvykli, já se stále nedokážu zpamatovat od objvení Ninjů či výstavby divadla. Moje duše žije někde v Summer Party 2007, kdy mě hra neskutečně bavila, a i bez vnější pointy hraní jsem u ní vydržel aktivně přes tři hodiny. Jak to hrdě nazývám, 'zlatá léta Ovcakova'.

Tak hodně štěstí v osobním životě, a třeba u India... no, však ty víš.
FREINDSHIP IS MAGIC
Obrázek
wasdreq2
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 1012
Registrován: sob 31. črc 2010 17:11:02
Bydliště: Košice

Re: Končím! :-(

Příspěvek od wasdreq2 »

Josh Bluemaj sa a vela stastia v zivote
Tojsemja píše:Brachu, já to vidím naprosto stejně. CP prostě už není to, co bývalo, a není to způsobeno rostoucím věkem té nejvytrvalejší generace fanoušků fan-club-penguin, ale současnou podobou CP.

Sám zvažuji od celé hry odchod. CP už mi zkrátka nemá, co nabídnout - párty jsou suché, EPF je přeplácaná, celá věc s Herbertem, poté neustalé narážky na koupi membera a skoro žádná zábava pro volně-hrající hráče. Pak ještě ta věc s CJ: Fire a Water - dle mého už taky zbytečnost.

Tím, že odcházíš už i ty, ztrácí fanouškovská základna české komunity drahocenného a vytrvalého člena, na kterého bych to ani netipoval. Jako by to bylo včera, nekonečné rozhovory v chatu Jitsu Borci, komunikace na fóru, vzájemné nesrovnalosti či hádky nebo tvůj, dosti unikátní, způsob vyjadřování. Jop, chybí mi to, ale život jde dál.

Jsem si jist, že alespoň mi dva osobně, se budeme ještě nějakou dobu potkávat, či kecat na FB. Zůstává tu zbytek herního světa, který taktéž aktivně sleduješ, a já si s tebou rád, opět, na toto téma pohovořím.

Jinak vyzívám ostatní hráče, aby se tímto neinspirovali. Pokud nemáte důvod odejít od CP, nedělejte to. Někteří si možná na tenhle způsob hraní zvykli, já se stále nedokážu zpamatovat od objvení Ninjů či výstavby divadla. Moje duše žije někde v Summer Party 2007, kdy mě hra neskutečně bavila, a i bez vnější pointy hraní jsem u ní vydržel aktivně přes tři hodiny. Jak to hrdě nazývám, 'zlatá léta Ovcakova'.

Tak hodně štěstí v osobním životě, a třeba u India... no, však ty víš.
pekne povedane
s tym CP mas pravdu nie je to co byvalo
Odpovědět