Bye Bye .. >.<

Blooman
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 920
Registrován: stř 28. dub 2010 14:38:00

Bye Bye .. >.<

Příspěvek od Blooman »

Už mě to tu nebaví.. chodím sem jen abych se koukl se je nového.. ale nic nového neni a nic se tu nedozvím..
Akorát mě to sem pořád nutí protože tu jsem už pěkných pár let.. od dob ovčáka, rtapa ..

.. Cp stojí za .. *nic* .... Fórum taky.. je tu hrozně moc modu.. ale z toho je schopný asi jen Lisured..
Ostatní to mají jen tak pro srandu.. doufám že se najdou i lepší modi.. podobní lisuredovy a daj to tu do pořádku



Bai ..
tzvolanek
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 51
Registrován: úte 13. črc 2010 14:35:31

Re: Bye Bye .. >.<

Příspěvek od tzvolanek »

to tady mate nejakou odhazeci eru? =)
Back in the game, come to play....
Obrázek
Platfus
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 529
Registrován: pát 23. dub 2010 19:25:43

Re: Bye Bye .. >.<

Příspěvek od Platfus »

to nwm, ale mě cp už taky nebere. všichni moji kamarádi ze starého fora jsou více méně pryč a refresh nikde...škoda
Hledám Assassins Creed věci. Pište pokud máte
Tojsemja
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 231
Registrován: čtv 17. čer 2010 15:31:28
Skype: superhracmadagascar
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Bye Bye .. >.<

Příspěvek od Tojsemja »

Další ztráta fanouškovské základny.

Chlape, souhlasím s tebou. CP už dávno není, co to bývalo, ale už tě nebudu attackovat osobníma názorama, stejně tak, jak ov rozlučce Joshe. :)

Musím se přiznat, že jsem k tobě vzhlížel s respektem. Nebýt jistých rozhliček mezi námi, jsem vždycky doufal, že tě poznám trochu blíž, a ikdyž se tak nestalo, bylo mi ctí s tebou alespoň o maličkostech, hovořit. A kdyby ne tady, je tu PlayStation Network, kde tě jako přátele mám. :)

Někdy sem stejně ještě zavítej. Denní refresh už sice dávno neplatí, ale za takový měsíc se tady nahromadí tolik názorů a nových fanoušků, že na to nevěřícně zírám. :)

Tak hodně štěstí v osobním životě, neštěstí v případným online bitkách na PSN proti mne a vůbec... Game on! ;)
FREINDSHIP IS MAGIC
Obrázek
tzvolanek
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 51
Registrován: úte 13. črc 2010 14:35:31

Re: Bye Bye .. >.<

Příspěvek od tzvolanek »

Tojsemja píše:Další ztráta fanouškovské základny.

Chlape, souhlasím s tebou. CP už dávno není, co to bývalo, ale už tě nebudu attackovat osobníma názorama, stejně tak, jak ov rozlučce Joshe. :)

Musím se přiznat, že jsem k tobě vzhlížel s respektem. Nebýt jistých rozhliček mezi námi, jsem vždycky doufal, že tě poznám trochu blíž, a ikdyž se tak nestalo, bylo mi ctí s tebou alespoň o maličkostech, hovořit. A kdyby ne tady, je tu PlayStation Network, kde tě jako přátele mám. :)

Někdy sem stejně ještě zavítej. Denní refresh už sice dávno neplatí, ale za takový měsíc se tady nahromadí tolik názorů a nových fanoušků, že na to nevěřícně zírám. :)

Tak hodně štěstí v osobním životě, neštěstí v případným online bitkách na PSN proti mne a vůbec... Game on! ;)
bylo mi ctí s tebou hovořit? =) mas pravdu, je tu hodne zajimavych lidi a prispevku...treba jako ty ....
Back in the game, come to play....
Obrázek
ajo33766

Re: Bye Bye .. >.<

Příspěvek od ajo33766 »

Kalenos píše:Prestante hrat tuhle traparnu .... a pojdte hrat Wowko ..
My tuto trapnu hru nehrame,vacsina z nas tu ostala len kvoli komunite alebo len preto ze sa tu uz s timi ludmi pozna....Niektori su tu fakt dlho.
Platfus
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 529
Registrován: pát 23. dub 2010 19:25:43

Re: Bye Bye .. >.<

Příspěvek od Platfus »

hele, tohle forum, kdy to tady ještě žilo bylo 80% mého života. zbytek byla rodina, jídlo a jeden normální člověk z naší staré třídy. ted sem na gymplu a už to tu tak nežije ale byli ste super. tak co si zavzpomínat? já rád vzpomínám na to jak tady blue miky rozjížděj penguin frui... nwm jak se to píše. ty doby byly super
Hledám Assassins Creed věci. Pište pokud máte
Tojsemja
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 231
Registrován: čtv 17. čer 2010 15:31:28
Skype: superhracmadagascar
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Bye Bye .. >.<

Příspěvek od Tojsemja »

Kalenos píše:Prestante hrat tuhle traparnu .... a pojdte hrat Wowko ..
Můj osobní názor na World of Warcraft je takový, že od vydání Wrath of Lich King začala hra ztrácet to své staré kouzlo. Cataclysm to ještě zhoršil, když máš celej starej ostrov na cucky - a na tom chceš ještě lítat? To fakt ne! Nedá se skrýt ani neukojitelná honba Blizzardu za vůní čistě vytištěnných dolarovek, a s názorem, že chtějí vydat další dva datadisky, tuhle MMO sérii naprosto zruinovali. Jakej noobík by si chtěl pro hru na offik. kupovat 7 datadisků?

A mimochodem, přes fakt, že jsou tvé mozkové pochody natolik slabé, že píšeš na fórum o úplně jiné hře negativní názory s propagandou konkurence, navíc s úplně jiným žánrem, absolutně nechápu, proč jsi se na fórum vůbec registroval. A konečně, pro tvou informaci, Club Penguin je hra pro děti menšího věku, a nutit je hrát World of Warcraft s ratingem 18+ s varováním na násilí a nevhodný jazyk je ubohé.

Navíc, část komunity tvoří i fanoušci, které titul odkojil - hrají ho už slušnou řádku let, a mají cit v srdci pro pomáhání jak nováčkům, tak mladším lidem. World of Warcraft je RPG, o čemž se u Clubu Penguin hovořit nedá - jiný žánr, jiný člověk, jiný vkus. Jako kdyby jsi příznivcovi fotbalových simulátorů vnutil střílečku z pohledu první osoby.

Poslendí poznámečka - nepochopím důvod, kvůli kterému to píšeš do rozlučky pravověrného fanouška.

A Hunteři jsou looseři. Cyo!
FREINDSHIP IS MAGIC
Obrázek
tzvolanek
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 51
Registrován: úte 13. črc 2010 14:35:31

Re: Bye Bye .. >.<

Příspěvek od tzvolanek »

Tojsemja píše:
Kalenos píše:Prestante hrat tuhle traparnu .... a pojdte hrat Wowko ..
Můj osobní názor na World of Warcraft je takový, že od vydání Wrath of Lich King začala hra ztrácet to své staré kouzlo. Cataclysm to ještě zhoršil, když máš celej starej ostrov na cucky - a na tom chceš ještě lítat? To fakt ne! Nedá se skrýt ani neukojitelná honba Blizzardu za vůní čistě vytištěnných dolarovek, a s názorem, že chtějí vydat další dva datadisky, tuhle MMO sérii naprosto zruinovali. Jakej noobík by si chtěl pro hru na offik. kupovat 7 datadisků?

A mimochodem, přes fakt, že jsou tvé mozkové pochody natolik slabé, že píšeš na fórum o úplně jiné hře negativní názory s propagandou konkurence, navíc s úplně jiným žánrem, absolutně nechápu, proč jsi se na fórum vůbec registroval. A konečně, pro tvou informaci, Club Penguin je hra pro děti menšího věku, a nutit je hrát World of Warcraft s ratingem 18+ s varováním na násilí a nevhodný jazyk je ubohé.

Navíc, část komunity tvoří i fanoušci, které titul odkojil - hrají ho už slušnou řádku let, a mají cit v srdci pro pomáhání jak nováčkům, tak mladším lidem. World of Warcraft je RPG, o čemž se u Clubu Penguin hovořit nedá - jiný žánr, jiný člověk, jiný vkus. Jako kdyby jsi příznivcovi fotbalových simulátorů vnutil střílečku z pohledu první osoby.

Poslendí poznámečka - nepochopím důvod, kvůli kterému to píšeš do rozlučky pravověrného fanouška.

A Hunteři jsou looseři. Cyo!
jezis marja, on te chtel akorat schvalne provokuje...netreba k tomu psat sahodlouhy clanky
Back in the game, come to play....
Obrázek
Tojsemja
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 231
Registrován: čtv 17. čer 2010 15:31:28
Skype: superhracmadagascar
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Bye Bye .. >.<

Příspěvek od Tojsemja »

tzvolanek píše:jezis marja, on te chtel akorat schvalne provokuje...netreba k tomu psat sahodlouhy clanky
Jsem hold člověk, co se musí rozepsat.
FREINDSHIP IS MAGIC
Obrázek
Odpovědět