Sraz: super igloo

Najdete zde srazy, které již proběhly, nebo se neuskutečnily, také zde staré spolky, které již nejsou aktivní.
Zamčeno
teri 2
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 118
Registrován: čtv 16. pro 2010 23:29:50
Skype: Teri1151

Sraz: super igloo

Příspěvek od teri 2 »

Napadlo mě, že by jsme mohli udělat sraz, kde by jsme chodili do různých igloo(a udělali bysme si nějakou tu známku).Mohli by jsme jít třeba do igloo tučňáka Sosinek nebo do mého(penguin Teri 2).Logicky - igloo musí být otevřená ostatním pokud s dotyčným nejste buddy. Např. když příjde Bosschubby, tak nemusí přes mapu, protože je můj buddy penguin. Doufám, že jste to pochopili. Bylo by to asi 5. března.
server: Pine Needles
Naposledy upravil(a) teri 2 dne pon 24. říj 2011 18:03:25, celkem upraveno 1 x.
ondra145
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 32
Registrován: úte 30. lis 2010 20:09:15

Re: Sraz: super igloo

Příspěvek od ondra145 »

teri 2 píše:Napadlo mě, že by jsme mohli udělat sraz, kde by jsme chodili do různých igloo(a udělali bysme si ňějakou tu známku).Mohli by jsme jít třeba do igloo tučňáka Sosinek nebo do mého(penguin Teri 2).Logicky - igloo musí být otevřená ostatním pokud s dotyčným nejste buddy. Např. když příjde Bosschubby, tak nemusí přes mapu, protože je můj buddy penguin. Doufám, že jste to pochopili. Bylo by to asi 5. března.
server: Pine Needles
Pokud budu moct tak určitě přijdu. Ale v kolik hodin?
teri 2
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 118
Registrován: čtv 16. pro 2010 23:29:50
Skype: Teri1151

Re: Sraz: super igloo

Příspěvek od teri 2 »

ondra145 píše:
teri 2 píše:Napadlo mě, že by jsme mohli udělat sraz, kde by jsme chodili do různých igloo(a udělali bysme si ňějakou tu známku).Mohli by jsme jít třeba do igloo tučňáka Sosinek nebo do mého(penguin Teri 2).Logicky - igloo musí být otevřená ostatním pokud s dotyčným nejste buddy. Např. když příjde Bosschubby, tak nemusí přes mapu, protože je můj buddy penguin. Doufám, že jste to pochopili. Bylo by to asi 5. března.
server: Pine Needles
Pokud budu moct tak určitě přijdu. Ale v kolik hodin?
Jé! Omlouvám se. Bylo by to asi v 15:00 odpoledne. Ahoj! :DD :)
MartinNiemiec
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 576
Registrován: stř 22. pro 2010 21:12:38
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz: super igloo

Příspěvek od MartinNiemiec »

teri 2 píše:
ondra145 píše:
teri 2 píše:Napadlo mě, že by jsme mohli udělat sraz, kde by jsme chodili do různých igloo(a udělali bysme si ňějakou tu známku).Mohli by jsme jít třeba do igloo tučňáka Sosinek nebo do mého(penguin Teri 2).Logicky - igloo musí být otevřená ostatním pokud s dotyčným nejste buddy. Např. když příjde Bosschubby, tak nemusí přes mapu, protože je můj buddy penguin. Doufám, že jste to pochopili. Bylo by to asi 5. března.
server: Pine Needles
Pokud budu moct tak určitě přijdu. Ale v kolik hodin?
Jé! Omlouvám se. Bylo by to asi v 15:00 odpoledne. Ahoj! :DD :)
Zbývá:


5 DNŮ
Obrázek
teri 2
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 118
Registrován: čtv 16. pro 2010 23:29:50
Skype: Teri1151

Re: Sraz: super igloo

Příspěvek od teri 2 »

Omlouvám se všem, co chtěli přijít. Jsem nemocná a navíc se nemůžu dostat na club penguin :-( . Ale někdy to naplánuji znovu, až nebudu tak nachcípaná. Tak snad příště! :)
teri 2
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 118
Registrován: čtv 16. pro 2010 23:29:50
Skype: Teri1151

Re: Sraz: super igloo

Příspěvek od teri 2 »

Už jsem zdravá a rozhodla jsem se, že sraz: super igloo se uskuteční v sobotu 2.4.
čas: 15:00
server:Snow Bank
místo: Coffee Shop
P.S.: To, co jsem napsala na začátku pořád platí! :D
ondra145
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 32
Registrován: úte 30. lis 2010 20:09:15

Re: Sraz: super igloo

Příspěvek od ondra145 »

teri 2 píše:Už jsem zdravá a rozhodla jsem se, že sraz: super igloo se uskuteční v sobotu 2.4.
čas: 15:00
server:Snow Bank
místo: Coffee Shop
P.S.: To, co jsem napsala na začátku pořád platí! :D
Uvidím jak to vyjde.
Zamčeno