Japonsko

Blooman
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 920
Registrován: stř 28. dub 2010 14:38:00

Re: Japonsko

Příspěvek od Blooman »

batman12 píše:Ty Japonci su ******. Naco im budu prachy ked zavali cele Japonsko?
No... oni by bez te energie mělo taky velke .. ho... nic...
Ta elektrárna je potřebná pro japonsko jako voda pro ryby...

Oni by jí zastavili.. a dál? dál co?
Blooman
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 920
Registrován: stř 28. dub 2010 14:38:00

Re: Japonsko

Příspěvek od Blooman »

tzvolanek
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 51
Registrován: úte 13. črc 2010 14:35:31

Re: Japonsko

Příspěvek od tzvolanek »

nj prez 6000 lidi mrtvych, 10 000 pohresovanych...jasny oni by ji mohli zastavet betonem a piskem ( stejne jako cernobyl) ale prvni to zkousi ochladit
Back in the game, come to play....
Obrázek
Blooman
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 920
Registrován: stř 28. dub 2010 14:38:00

Re: Japonsko

Příspěvek od Blooman »

tzvolanek píše:nj prez 6000 lidi mrtvych, 10 000 pohresovanych...jasny oni by ji mohli zastavet betonem a piskem ( stejne jako cernobyl) ale prvni to zkousi ochladit
A dál? dál nebude žádná elektřina a bude to ještě horší
Knedlik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 647
Registrován: úte 13. dub 2010 19:58:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Japonsko

Příspěvek od Knedlik »

Já tomu nevěřim že to tam nechaj buchnout.... Protože naco to bude když to bouchne a půjde to po celém světě??? tak na co jim budou prachy když nebudou žít??? Každej teďka pomáha já si myslim že to nebuchne... na 2012 jsem nevěřila ale když vidím tu tsunami tak tomu začínám věřit :-/
Obrázek
cpalek
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 148
Registrován: ned 20. čer 2010 19:18:53
Skype: Marek Visnovec1
Bydliště: Slovensko,Martin

Re: Japonsko

Příspěvek od cpalek »

Dnes je Mesiac najviššie,pravdepodobne bude ďalšie tsunami alebo zemetrasenie.

A videli ste to Disney venovalo najviac s celeho sveta pre JAPONSKO 3 500 000 dolarov,Lady Gaga 250 000 za dva dni-predava naramky s nápisom modlidba pre japonsko,Caty pery 1 000 000,a ten Two and Half past men-200 000. :I


K.Č.A.S.A
Blooman
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 920
Registrován: stř 28. dub 2010 14:38:00

Re: Japonsko

Příspěvek od Blooman »

Knedlik píše:Já tomu nevěřim že to tam nechaj buchnout.... Protože naco to bude když to bouchne a půjde to po celém světě??? tak na co jim budou prachy když nebudou žít??? Každej teďka pomáha já si myslim že to nebuchne... na 2012 jsem nevěřila ale když vidím tu tsunami tak tomu začínám věřit :-/

Ale... musíš pocohpit že ta elektrárna je potřebná... jestli jí zrušej.. tak budou 2x chudší jak ted..
Jestli bouchne Tak tam nebude nikdo.. a pokud jo tak taky bez penez...
Tojsemja
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 231
Registrován: čtv 17. čer 2010 15:31:28
Skype: superhracmadagascar
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Japonsko

Příspěvek od Tojsemja »

Knedlik píše:... na 2012 jsem nevěřila ale když vidím tu tsunami tak tomu začínám věřit :-/
21.12.2012 se, s prominutim, stane velký... nic. Jediný, co je na tom dnu zajimavýho je fakt, že se Země, Slunce a střed Sluneční soustavy dostanou do stejný křivky. Pokud máš vědecký vysvětlení, co by se ten den mělo stát, rád si ho poslechnu.
FREINDSHIP IS MAGIC
Obrázek
Knedlik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 647
Registrován: úte 13. dub 2010 19:58:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Japonsko

Příspěvek od Knedlik »

Tojsemja píše:
Knedlik píše:... na 2012 jsem nevěřila ale když vidím tu tsunami tak tomu začínám věřit :-/
21.12.2012 se, s prominutim, stane velký... nic. Jediný, co je na tom dnu zajimavýho je fakt, že se Země, Slunce a střed Sluneční soustavy dostanou do stejný křivky. Pokud máš vědecký vysvětlení, co by se ten den mělo stát, rád si ho poslechnu.
Ježiši marjá..... Já sem říkala že tomu začínám věřit pomalu ale ne uplně! Ale nevim proč ty fejkaři to dávali 3 dny před Vánocema....

Hele já taky nevěřila ale koukněte se na to Japonsko.... Může se stát cokoliv i když na to moc nevěřím.... No a když se to fakt stane??? Jak říká má kámoška: Když to bude tak umřem s tím nic neuděláme :-)
Obrázek
tzvolanek
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 51
Registrován: úte 13. črc 2010 14:35:31

Re: Japonsko

Příspěvek od tzvolanek »

Knedlik píše:
Tojsemja píše:
Knedlik píše:... na 2012 jsem nevěřila ale když vidím tu tsunami tak tomu začínám věřit :-/
21.12.2012 se, s prominutim, stane velký... nic. Jediný, co je na tom dnu zajimavýho je fakt, že se Země, Slunce a střed Sluneční soustavy dostanou do stejný křivky. Pokud máš vědecký vysvětlení, co by se ten den mělo stát, rád si ho poslechnu.
Ježiši marjá..... Já sem říkala že tomu začínám věřit pomalu ale ne uplně! Ale nevim proč ty fejkaři to dávali 3 dny před Vánocema....

Hele já taky nevěřila ale koukněte se na to Japonsko.... Může se stát cokoliv i když na to moc nevěřím.... No a když se to fakt stane??? Jak říká má kámoška: Když to bude tak umřem s tím nic neuděláme :-)
jasny, ti kdo si to mysli, at si to mysli, ale neni treba si s tim delat hlavu
Back in the game, come to play....
Obrázek
Odpovědět