Club Penguin Super Mario (NOVÁ BETA)

Skjubu
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 17
Registrován: stř 14. dub 2010 18:48:20

Club Penguin Super Mario (NOVÁ BETA)

Příspěvek od Skjubu »

Asi před 4 měsíci jsem začal vytvářet hru Super Mario CP. V Game Makeru.


Nemá tak strašnou grafiku jako mé ostatní hry.


Informace o Super Mario CP

- 50 levelů
- 2 herní módy za Maria z CP a Forresta Goombu
- hru zvládne i člověk, který nemá s klasickými skákačkami žádné zkušenosti
- bossové
- dobrá hudba
- klasická platformová skákačka

´- Hra se rozvíjí:

Super Mario CP - dokončené
Forrest Goomba - další levely v příštích verzích
Super Mario CP Kart - (nevydáno) pracuje se na tom (zatím asi 5 levelů)
Super Mario CP 2 - (očekávané vydání první verze - 30. května (možná dřív) ) (bude mít o hodně víc věcí a ještě lepší celkovou grafiku)



PŘEČTĚTE SI PŘED STÁHNUTÍM HRY!!!

- HRU MŮŽETE NAČÍST ZAPOMOCÍ NAHRÁT HRU

- s ostatními si můžete promluvit, když na ně kliknete LEVÝM TLAČÍTKEM MYŠI
---- TO JE DŮLEŽITÉ, PROTOŽE TAKHLE SE MŮŽETE VYLÉČIT A ULOŽIT SI U OSTATNÍCH HRU



-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
- Jak rozeznám přítele od nepřítele?

Přítel (se kterým si můžete promluvit)

- Se většinou nehýbe
- Zjistíte to, když na něj kliknete levým tlačítkem myši

Nepřítel (kterého se nesmíte dotknout)

- Se pohybuje
- Když se ho dotknete, bude se vám odčítat zdraví


Dále si můžete přečíst...

- Hru jsem nechal testovat některými ''anonymními'' uživateli fóra, kteří ji velice ocenili






Odkaz ke stažení

http://www.uloz.to/4828363/mario-cp-1.exe

NOVÁ BETA verze Mario CP 2 :http://www.uloz.to/4980910/super-mario- ... ta-2.8.exe


Ocenil bych, kdybyste napsali nějaký komentář.
Josh Blue111
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 587
Registrován: úte 13. dub 2010 20:00:22
Bydliště: Praha

Re: Club Penguin Super Mario (odkaz ke stažení)

Příspěvek od Josh Blue111 »

Tak jsem si tu hru zahrál nic moc jako povedlo se ty to ,ale myslel jsem si že aspoň se může zabijet tím že na někoho spadneš a zaslápneš to a to nejde pochvili mě ta hra nudí ani tam nejsou zadní takoví ti bedničky s otazníky který třeba ve hřw maria dávají sílu a trochu mě zklamalo že když hrajete za F.G. tak po chvilce máte klona který se blbě ovládá nechci tě urazit ,ale moc jsi s tím nepohrál jen s urovněma . :/
Ale dal bych tomu 85 procent .
@ngel
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 73
Registrován: úte 13. dub 2010 20:11:59
Skype: petaandel
Kontaktovat uživatele:

Re: Club Penguin Super Mario (odkaz ke stažení)

Příspěvek od @ngel »

Tak a teď bych tě chtěl vidět jak bys to udělal ty...
Drastik007
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 206
Registrován: úte 13. dub 2010 20:00:15
Skype: Drastik1997
Bydliště: Wtf? O_e
Kontaktovat uživatele:

Re: Club Penguin Super Mario (odkaz ke stažení)

Příspěvek od Drastik007 »

jo ja uz to hru mam asi mesic nebo jak dlouho a hral jsem to furt kdyz mi nesel internet :D je to vazne dobra hra ale chce to treba ze kdyz skocis tak at muze udelat double jump atd... vim ze je to tezke ja bych to nesvedl ale jsi dobry ;)
Obrázek
Skjubu
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 17
Registrován: stř 14. dub 2010 18:48:20

Re: Club Penguin Super Mario (odkaz ke stažení)

Příspěvek od Skjubu »

Josh Blue111 píše:Tak jsem si tu hru zahrál nic moc jako povedlo se ty to ,ale myslel jsem si že aspoň se může zabijet tím že na někoho spadneš a zaslápneš to a to nejde pochvili mě ta hra nudí ani tam nejsou zadní takoví ti bedničky s otazníky který třeba ve hřw maria dávají sílu a trochu mě zklamalo že když hrajete za F.G. tak po chvilce máte klona který se blbě ovládá nechci tě urazit ,ale moc jsi s tím nepohrál jen s urovněma . :/
Ale dal bych tomu 85 procent .

Skoro s každou speciální věcí jsem měl nějaký problém. Měl jsem tam věci na otáčení, jenže collision byla ve tvaru hodin. A čtvercová byla jenom na jednu frame. Bedny jsou v Super Mario CP 2. Na nepřátele skočit takhle nemůžeš, protože collision je s celým objektem a nebo nastavena v čtvercovém znaku. Musel bych nad každého nepřítele dát ještě jeden objekt, který by se musel pohybovat naprosto stejně jako nepřítel, akorát zase problém, že nepozná, kdy na něj skočíš a kdy se ho jenom dotkneš, takže by ses ostatních jenom dotkl a už by bylo po nepříteli. Dalších 15 věcí (? blocků, special blocků apod. jsou v Super Mario CP 2) zatím mám asi jenom 5 hotových. Další se nepřátelé tentokrát se střídavými cestami (skoro jako umělá inteligence) kterou najdeš i v beta verzi Super Mario CP Kart.

Vím, že jsem některé úrovně udělal nezajímavé, ale budu se to snažit ve 2. dílu napravit. :)


Pokud tě nebaví, můžeš cheatem přeskočit úrovně:


J - jungle
E - egypt

s nimi se dostaneš tam, kam potřebuješ.



Děkuji moc, že jste ji hráli a že se vám líbí. :)

V další verzi jsem udělal ještě něco speciálního, že na určité datum nebudete hrát normální hru, ale ocitnete se třeba v nějaké bonusové místnosti.

Problém je, že když chci nějaké datum přidat k těm co ve hře zatím jsou, museli byste si zase stáhnout hru znovu. :(
Josh Blue111
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 587
Registrován: úte 13. dub 2010 20:00:22
Bydliště: Praha

Re: Club Penguin Super Mario (odkaz ke stažení)

Příspěvek od Josh Blue111 »

@ngel píše:Tak a teď bych tě chtěl vidět jak bys to udělal ty...
Já neříkám že je blbá je dobrá povedla se mu ,ale očekával jsem nečo jiného a já bych stejně takového nikdy nic neudělal neumím dělat hry ,ale navrhovat to jo .
Anorijet
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 427
Registrován: stř 14. dub 2010 14:49:45

Re: Club Penguin Super Mario (odkaz ke stažení)

Příspěvek od Anorijet »

Josh Blue111 píše:
@ngel píše:Tak a teď bych tě chtěl vidět jak bys to udělal ty...
Já neříkám že je blbá je dobrá povedla se mu ,ale očekával jsem nečo jiného a já bych stejně takového nikdy nic neudělal neumím dělat hry ,ale navrhovat to jo .
A navíc neřekl že by to udělal líp, jenom řekl co si myslí.
ObrázekSoutěže:
Liga sleed racing-Vedu
Find four-Vypadl jsem v play off
Liga card jitsu-Vypadl jsem ve skupin
Penguin miss-Vedu
Miseso
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 92
Registrován: stř 14. dub 2010 21:17:06

Re: Club Penguin Super Mario (odkaz ke stažení)

Příspěvek od Miseso »

Hru jsem zkoušela a je moc hezká...nejvíc mě zaujaly ty mumie :DD sice jsem ji celou nedohrála, protože jsem se dostala docela daleko, ztratila životy a nechtělo se mi to hrát znova ;) Ale možná, že zkusím nějaký ten kód...
Skjubu
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 17
Registrován: stř 14. dub 2010 18:48:20

Re: Club Penguin Super Mario (odkaz ke stažení)

Příspěvek od Skjubu »

Miseso píše:Hru jsem zkoušela a je moc hezká...nejvíc mě zaujaly ty mumie :DD sice jsem ji celou nedohrála, protože jsem se dostala docela daleko, ztratila životy a nechtělo se mi to hrát znova ;) Ale možná, že zkusím nějaký ten kód...

A ten malý kousek mezi lidmi, kde si hru můžete uložit není zas tak velký. Ale ve 2. dílu můžu dát automatické uložení. :)
Vindou
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 276
Registrován: stř 14. dub 2010 19:19:15
Bydliště: Praha 8

Re: Club Penguin Super Mario (odkaz ke stažení)

Příspěvek od Vindou »

Dobrá hra. Já se dostal do Jungle a pak jsem to omylem ukončil stisknutim Escape, chtěl jsem to pozastavit. :DD
Když se tak koukám na svoje starý příspěvky, tak si říkám jakej jsem to byl malej blbeček :D
Odpovědět